Program TV

NIEDZIELA 6.12
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Madagaskar 3
11:00film animowany
TVN
zdjęcieDzień Dobry TVN
8:00magazyn
Kobieta na krańcu świata (7)
11:30serial dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieMango
8:00telezakupy
TV 4
Tuż przed tragedią: Bismarck (1)
od 7:30serial dokumentalny
Pies na wagę diamentów
8:35film familijny
Galileo (847)
10:50program popularnonaukowy
Galileo (848)
11:50program popularnonaukowy
TV 6
Galileo (813)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (814)
10:00program popularnonaukowy
Ostateczny egzamin
11:05dramat kryminalny
TV Puls
zdjęcieŻona pastora
9:25komedia romantyczna
Góra Czarownic
11:50film przygodowy
TVN 7
Kosmiczny wykop (19/26)
8:45serial animowany
Kosmiczny wykop (20/26)
9:00serial animowany
Niebezpieczne związki (1/10)
9:15program obyczajowy
Ukryta prawda (770)
9:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (771)
10:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (772)
11:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Wolny Ekran (225)
10:40magazyn
Ziarno
11:25program dla dzieci
WP
WP Express (133)
8:00program rozrywkowy
Luksusowe rezydencje 4 (13)
8:25serial dokumentalny
Mistrz remontu (11)
9:00serial dokumentalny

FILMOWE

AXN
Poza czasem 2 (10)
od 7:55serial SF
zdjęciePowrót do rodziny
8:50dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Tajemnice Egiptu (4-ost.)
8:10serial dokumentalny
Najpiękniejszy zawód świata
9:05dramat obyczajowy
Premiera: Młody renifer Alex
10:50film dokumentalny
CANAL+ Family
Młode szpady
8:00film przygodowy
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Ekspedycje Steve'a Backshalla (7)
10:00serial dokumentalny
Jak wyspać się pod wodą
11:00film dokumentalny
CANAL+ Film
Otchłań
od 7:50thriller SF
Mistrzowie muzyki filmowej (11)
10:35serial dokumentalny
Aktualności filmowe+
11:25magazyn filmowy
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Najpiękniejszy zawód świata
8:05dramat obyczajowy
Premiera: Młody renifer Alex
9:50film dokumentalny
Mała
11:15komedia
CANAL+ Seriale
Grób (6)
8:05serial kryminalny
Grób (7)
8:55serial kryminalny
Grób (8)
9:45serial kryminalny
Łapu-capu
10:45chochliki telewizyjne
Cela śmierci (3)
10:50serial kryminalny
Cela śmierci (4)
11:40serial kryminalny
CBS Europa
Agent z przypadku
od 7:50komedia sensacyjna
Świąteczne życzenia
9:35komedia romantyczna
HBO
LEGO. Przygoda 2
od 7:50film animowany
Kopciuszek
9:35baśń filmowa
HBO 2
Harry Potter i Komnata Tajemnic
od 7:30film przygodowy
Dumbo
10:10film animowany
HBO 3
Buntownik z wyboru
od 7:40dramat psychologiczny
Ona
9:45melodramat
Inni rodzice 2 (1/8)
11:50serial komediowy
Kino Polska
Niedzielny poranek
od 7:50film dokumentalny
Karolina
8:10film obyczajowy
Polsat Film
Przyjaciółki (186)
8:00serial obyczajowy
Safari
9:15film animowany
Sezon na misia
11:15film animowany
TNT
Domek na prerii 2 (1)
od 7:26serial obyczajowy
Domek na prerii 2 (2)
8:27serial obyczajowy
Domek na prerii 2 (3)
9:27serial obyczajowy
Domek na prerii 2 (4)
10:27serial obyczajowy
Wydział pościgowy
11:34film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premier League+
9:00magazyn piłkarski
Premierowa Jazda (8)
9:45magazyn sportowy
Wysoki Pressing
10:00magazyn sportowy
Premiera: LaLiga+
11:00magazyn piłkarski
Premier League+
11:35magazyn piłkarski
nSport+
Liga+
od 7:40magazyn piłkarski
News+
9:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
9:35mecz: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
11:50serial dokumentalny
Polsat Sport
Boks: Gala Polsat Boxing Night
8:00waga junior ciężka: Michał Cieślak - Taylor Mabika
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn koszykarski
8:07koszykówka
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
11:07magazyn tenisowy
TVP Sport
Boks: Walka o pasy WBC World i IBF World w Arlington
8:00waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Danny Garcia
E-sport: Ekstraklasa Games Pro
9:00sport elektroniczny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!