Program TV

NIEDZIELA 4.10
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Tydzień
8:00magazyn rolniczy
Las bliżej nas (31)
9:05serial dokumentalny
Klasztorne smaki
9:30magazyn kulinarny
Kariera Nikodema Dyzmy (4/7)
10:00serial obyczajowy
Stulecie Winnych (4)
11:05serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
zdjęcieKsięga życia
8:45film animowany
Niesamowity Spider-Man
10:45film przygodowy
TVN
zdjęcieDzień Dobry TVN
8:00magazyn
Co za tydzień
11:30magazyn informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieMango
8:00telezakupy
TV 4
Ryzykanci (1)
od 7:00serial dokumentalny
Jaś Fasola (12)
8:25serial komediowy
Alvin i wiewiórki
9:00film familijny
Galileo (830)
11:00program popularnonaukowy
TV 6
STOP Drogówka
9:00magazyn policyjny
Jaś Fasola (7)
10:00serial komediowy
Jaś Fasola (8)
10:35serial komediowy
Hawaje 5-0 (19)
11:05serial kryminalny
TV Puls
zdjęcieRodzinny interes 3 (115)
8:00serial obyczajowy
Hibernatus
9:10komedia
Kopciuszek
10:45baśń filmowa
TVN 7
Kosmiczny wykop (1/26)
8:05serial animowany
Kosmiczny wykop (2/26)
8:20serial animowany
Ukryta prawda (633)
8:35serial paradokumentalny
Hotel Paradise 2 (19/48)
9:40reality show
Hotel Paradise 2 (20/48)
10:40reality show
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Wolny Ekran (216)
11:10magazyn
Ziarno
11:30program dla dzieci
WP
WP Express (129)
od 7:55program rozrywkowy
Luksusowe rezydencje 4 (1)
8:20serial dokumentalny
Nowe życie starych domów 3 (5)
9:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Odprawa
8:00film krótkometrażowy
Bye Bye Germany
8:40dramat kostiumowy
Premiera. Ale krótkie: Historie przyjaźni
10:35blok filmów krótkometrażowych
Kino Mówi: Kobieta: Spacer po linie
11:30dramat biograficzny
AXN
Poza czasem (8)
od 7:45serial SF
Artur ratuje Gwiazdkę
8:45film animowany
Smerfy
10:45film familijny
CANAL+ Family
Złodziejka książek
od 7:35dramat wojenny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Stereotypy: Francuzi (3)
10:00serial dokumentalny
Stereotypy: Niemcy (4)
10:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
Między piekłem a niebem
od 6:30melodramat
Łapu-capu
8:20chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
8:35magazyn filmowy
Miłość bezwarunkowa
9:00film dokumentalny
Mistrzowie muzyki filmowej (2)
9:45serial dokumentalny
Na zawsze razem
10:30dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Prawie rodzina (8)
od 7:30serial obyczajowy
Prawie rodzina (9)
8:15serial obyczajowy
Prawie rodzina (10)
9:00serial obyczajowy
Prawie rodzina (11)
9:45serial obyczajowy
Prawie rodzina (12)
10:30serial obyczajowy
Prawie rodzina (13)
11:15serial obyczajowy
CBS Europa
Od początku
od 7:45dramat obyczajowy
HBO 2
Zaczarowana
od 7:40komedia fantasy
zdjęcieSyndrom DDR
9:30komedia
Naprzód
11:00film animowany
HBO 3
Księga dżungli
9:40film przygodowy
Stargirl (5/13)
11:25serial SF
Kino TV
Zanim powiesz "Tak!"
od 7:15komedia romantyczna
List dla króla
9:10film przygodowy
W 80 dni dookoła świata
11:35film przygodowy
Polsat Film
Zawsze warto (4)
8:00serial obyczajowy
Tarapaty
9:00film przygodowy
TNT
Ricky Bobby - Demon prędkości
od 6:05komedia obyczajowa
Krótkie spięcie 2
8:10komedia SF
Rocky
10:25dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 6:50piłka nożna
Premiera: LaLiga+
11:00magazyn piłkarski
O co biega?
11:35magazyn sportowy
nSport+
Liga+
od 7:45magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
9:00mecz: Warta Poznań - Legia Warszawa
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
11:20mecz: MoraBanc Andorra - Club Joventut Badalona
Polsat Sport
Trans World Sport
od 7:30magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30mecz: Jastrzębski Węgiel - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 6:00mecz: GKS Tychy - Korona Kielce
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
8:30mecz: Anwil Włocławek - Legia Warszawa
Trans World Sport
11:00magazyn sportowy
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn koszykarski
8:07koszykówka
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
11:07magazyn tenisowy
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Puchar Polski
od 6:40mecz półfinałowy: Łomża VIVE Kielce - Górnik Zabrze
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Puchar Polski
8:25mecz półfinałowy: KS Azoty-Puławy - ORLEN Wisła Płock
Piłka ręczna kobiet
10:00mecz towarzyski: Szwecja - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!