Program TV

ŚRODA 25.12
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Piesek pod choinkę
od 1:40komedia
Magiczne sanie
3:15film obyczajowy
Święty Augustyn (1/2)
5:15film religijny
Polsat
Sekretne życie Waltera Mitty
od 0:50komedia obyczajowa
Tajemnice losu
3:25program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Oszuści 2 (8)
od 2:25serial obyczajowy
Uwaga!
3:20magazyn reporterów
Uwaga!
4:55magazyn reporterów
Mango
5:20telezakupy
Kuchenne rewolucje (13)
6:25program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru
od 1:35program rozrywkowy
Heheszki na całego
3:35program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
4:00serial grozy
Na osi (259)
5:05magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Atleci
3:05magazyn sportowy
Trans World Sport
3:40magazyn sportowy
SuperLudzie (26)
4:40serial dokumentalny
SuperLudzie (27)
5:10serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
3:40program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Dyżur (9)
od 2:50serial dokumentalny
Z archiwum policji (13-ost.)
4:35serial dokumentalny
Dyżur (10)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (37)
5:35serial dokumentalny
112 - na każde wezwanie (32)
6:00serial sensacyjny
112 - na każde wezwanie (33)
6:30serial sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Rollercoaster
3:05film krótkometrażowy
Belfer 2 (5)
3:50serial kryminalny
Belfer 2 (6)
4:55serial kryminalny
Łowy
5:50film krótkometrażowy
AXN
Candice Renoir (7)
3:40serial kryminalny
Candice Renoir (8)
4:50serial kryminalny
The Good Doctor (1)
6:15serial obyczajowy
CANAL+
Poranek kojota
od 2:00komedia
W domu wszystko dobrze
3:35komediodramat
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
5:20serial komediowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Nie jesteś w Danii
6:15film krótkometrażowy
Polska z góry: Pomorze (11)
6:35serial dokumentalny
CANAL+ Family
Wtorek
od 2:45komedia
Angelus
4:10komedia obyczajowa
Księga dżungli 3 (23)
6:00serial animowany
Księga dżungli 3 (24)
6:10serial animowany
CANAL+ Film
Ulepszenie
od 2:05film SF
Łapu-capu extra
5:20chochliki telewizyjne
Pisarze. Serial na krótko (1)
5:50serial komediowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Maria Magdalena
6:40dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Okna, okna
od 2:55komedia
Pisarze. Serial na krótko (1)
5:45serial komediowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (1)
6:40film krótkometrażowy
HBO
Pulp Fiction
od 1:50dramat sensacyjny
Dyktator
4:30komedia
Mali agenci 2: Wyspa marzeń
6:00film przygodowy
HBO 2
W cieniu 3 (6/7)
od 2:30serial obyczajowy
W cieniu 3 (7-ost.)
3:25serial obyczajowy
Ptasie sprawki
6:00film animowany
Nowy samochód Mike'a
6:04film animowany
Człowiek-orkiestra
6:08film animowany
Pierwsza randka Riley
6:13film animowany
Odbijany
6:18film animowany
Niemowlę kontratakuje
6:23film animowany
Nie przeszkadzać
6:28film animowany
Presto
6:33film animowany
La Luna
6:39film animowany
Super drużyna Sanjaya
6:46film animowany
Gorączka lodu
6:53film animowany
HBO 3
Superfly
od 1:45film sensacyjny
Hollywoodland
3:45dramat obyczajowy
Break
6:00komedia
Kino Polska
Wymyk
od 2:40dramat obyczajowy
Brylanty pani Zuzy
4:30dramat kryminalny
Komediantka
6:05film obyczajowy
Kino TV
Red Lights
od 1:40thriller
Larwy śmierci
3:30horror
zdjęcieMikołajek
5:05komedia
Miłość i inne kłopoty
6:35komedia romantyczna
Polsat Film
Wszystko albo nic
od 1:40komedia romantyczna
Gliniarze (221)
4:00serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (776)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (777)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Tajemnice wrocławskiego zoo (4)
6:00serial dokumentalny
Tajemnice wrocławskiego zoo (5)
6:30serial dokumentalny
TNT
Egzekutor
od 1:25film sensacyjny
Sprawa Sharky'ego
3:15dramat sensacyjny
Objazd 2: Robota (8)
5:15serial komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
3:00mecz: Tottenham Hotspur FC - Chelsea FC
Witaj w klubie: Wisła Płock
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
Premier League Netbusters
6:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Premier League World
6:30magazyn ligi angielskiej
Eurosport 2
Legends Live On
3:00magazyn sportowy
Legends Live On
3:30magazyn sportowy
Legends Live On
4:00magazyn sportowy
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: FC Utrecht - Feyenoord
TVP Sport
Snooker: Champion of Champions
od 2:15mecz finałowy: Neil Robertson - Judd Trump
Boks
4:15boks

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!