Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Reguła milczenia
3:00dramat obyczajowy
Sprawa dla reportera
5:10magazyn interwencyjny
Słownik polsko@polski
6:05talk-show prof. Jana Miodka
Audycje komitetów wyborczych
6:35magazyn publicystyczny
TVP 2
Sisi (1/2)
od 0:40film kostiumowy
Casino Royale
3:25film sensacyjny
Opowieść o Zbawicielu (1/2)
5:45dramat biograficzny
Polsat
Maska Zorro
od 0:00film przygodowy
Świat według Kiepskich: Stypa (170)
4:00serial komediowy
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwierz w ducha
od 23:50komediodramat
Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka (3/6)
3:30reality show
Szpital (287)
4:00serial paradokumentalny
Uwaga!
4:55magazyn reporterów
Nauka jazdy (1/12)
5:15program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (13/14)
5:40program rozrywkowy
Uwaga!
5:45magazyn reporterów
Wyluzuj, Scooby-Doo! (17/26)
6:00serial animowany
Wyluzuj, Scooby-Doo! (18/26)
6:25serial animowany
Kuchenne rewolucje: Rybnik, Dzika Róża (3/13)
6:50program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Chlor
3:00komediodramat
Na osi (482)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
6:00serial sensacyjny
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (773)
3:05serial kryminalny
Interwencja
4:05magazyn reporterów
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
STOP Drogówka
6:00magazyn policyjny
TV 6
Spadkobiercy (41)
od 1:05program rozrywkowy
Benny Hill (25)
3:10program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Nieobecny ojciec (15)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Nierozłączni (16)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Gwiazdor (8)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Zoo po godzinach (50)
6:00serial dokumentalny
TV Puls
Pitbull. Nowe porządki
od 0:40film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (11)
4:00program kulinarny
Taki jest świat 9 (13)
4:35program informacyjny
Najpiękniejsze baśnie: Nowe szaty cesarza
5:50film familijny
TVN 7
Medium z Long Island 4 (11/33)
3:00reality show
Mieszkając z duchem 2 (2/10)
3:35serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Mariola Gołota (1/8)
4:25talk-show
Szkoła (633)
5:00serial paradokumentalny
Wiza na miłość: na odwrót (4/22)
6:00reality show
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Joanna d'Arc
od 0:15dramat historyczny
Podróże z historią: Zwykła historia niezwykłych nazw (54)
5:10serial dokumentalny
TVP Polonia
Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc
3:00program religijny
Pogoda
3:05magazyn informacyjny
Sport
3:08magazyn informacyjny
O mnie się nie martw (11)
3:10serial komediowy
O mnie się nie martw (12)
4:00serial komediowy
Czterdziestolatek: Rodzina, czyli obcy w domu (9/21)
4:50serial obyczajowy
Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei
5:50koncert
Zrujnowani, odbudowani
6:00magazyn religijny
Czarne chmury: Pantomima (7/10)
6:35serial przygodowy
WP
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (7)
3:00serial kryminalny
Morderstwa w Midsomer 8 (4)
3:55serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (2)
6:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Nie zawahaj się
od 0:30thriller
Misja Afganistan (12)
3:15serial wojenny
Maski
4:10film krótkometrażowy
Silny niezależny kosmos
4:40film krótkometrażowy
Klangor (6)
5:05serial kryminalny
Polska z góry 5: Rudawski Park Krajobrazowy (9)
6:30serial dokumentalny
AXN
Jumanji: Przygoda w dżungli
od 1:15film przygodowy
FBI 3 (7/15)
3:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (6)
6:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Twój kawałek ogrodu 2 (3)
3:00serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (4)
3:25serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (5)
4:05serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (6)
4:30serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (7)
5:10serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (8)
5:35serial dokumentalny
Tomek i przyjaciele 20 (2)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (3)
6:10serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
6:30serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
6:40serial animowany
Marta mówi! (4)
6:55serial animowany
CANAL+ Film
Bodyguard Zawodowiec
od 1:35komedia sensacyjna
Prawdziwe życie aniołów
4:30film obyczajowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Zadziwiający kot Maurycy
6:30film animowany
CANAL+ Premium
Wyrwa
od 0:50thriller
Żurek
3:30film obyczajowy
Moje pieczone kurczaki
4:45film obyczajowy
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
MTV Unplugged - Margaret
6:15koncert
CANAL+ Seriale
Przesłuchanie (7)
od 1:30serial kryminalny
Przesłuchanie (10)
3:35serial kryminalny
Młody The Rock 3 (6)
4:30serial komediowy
Łapu Capu
4:50program rozrywkowy
Garażowe historie 2 (3)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (4)
6:30serial dokumentalny
Chwila prawdy: Inspiracja (5)
6:55serial dokumentalny
CBS Europa
American Pie
od 0:55komedia
Przypadek Harolda Cricka
3:50komediodramat
Przyjęcie w ogrodzie
6:00komedia romantyczna
Epic Drama
Grantchester 5 (2)
od 1:20serial kryminalny
Grantchester 5 (3)
3:10serial kryminalny
Grantchester 5 (4)
3:55serial kryminalny
Grantchester 5 (5)
4:45serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
6:00serial sensacyjny
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
6:40film kryminalny
HBO
Odkupienie
od 0:40dramat obyczajowy
Na planie 21 (13)
5:30magazyn filmowy
Świąteczny prezent pod choinkę
6:00film familijny
HBO 2
Zakonnica
od 1:55horror
Diabelskie nasienie powraca
4:30horror
Jedyna miłość razy dwa
6:00film obyczajowy
HBO 3
Stamtąd 2: Forest for the Trees (8)
od 1:35serial grozy
Stamtąd 2: Once Upon a Time (10-ost.)
4:05serial grozy
Fantastyczni przyjaciele 2: Lake Como (7)
5:05serial dokumentalny
Premiera: Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy. Część 1
6:00film animowany
Kino Polska
Porno
od 0:30komedia
Szereg syczący
4:35film krótkometrażowy
Tego się nie robi kotu
6:00film krótkometrażowy
O dwóch takich, co ukradli księżyc
6:10film przygodowy
Kino TV
Wyspa cienia
od 1:00horror
Następny krok
3:55komedia
Cimarron Strip: Bitwa pod Bloody Stones (6)
5:55serial przygodowy
Polsat Film
Ślad: Cyborg na żądanie (91)
od 1:55serial kryminalny
Ślad: Doskonały plan (92)
3:55serial kryminalny
Na ratunek 112: Nastolatek trafiony w oko lotką do darta/Napad na Mikołaja (77)
4:55serial paradokumentalny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (150)
6:00program rozrywkowy
Stopklatka
Hiacynt
od 0:25dramat obyczajowy
Skazany na bluesa
3:45dramat biograficzny
Kabaretowe hity (1)
6:00program rozrywkowy
Biblijne tajemnice (1)
6:30serial dokumentalny
Warner TV
Cobra
od 0:45film sensacyjny
Cudotwórcy 2: Potrzebna pomoc (2)
3:23serial komediowy
Gran Torino
3:50dramat sensacyjny
Dwaj zgryźliwi tetrycy
5:00komedia
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
3:00serial dokumentalny
Liga+
3:45magazyn piłkarski
Sędziowie 2: Szymon Marciniak (1)
5:20serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: FC Barcelona - UD Las Palmas
Eurosport 1
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
3:05kolarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
5:302. przejazd slalomu kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
6:002. przejazd slalomu mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
6:30mecz finałowy
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
3:05supergigant mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
3:45zjazd mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
4:30mecz finałowy
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
6:30kolarstwo
Polsat Sport
Boks
od 1:00boks
Sporty walki: UFC Fight Night
4:00walka: Erin Blanchfield - Manon Fiorot
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: PGE GiEK Skra Bełchatów - Enea Czarni Radom
TVP Sport
Boks: Walka o pasy IBF World i WBO World w Rosenbergu
3:05waga średnia: Janibek Alimkhanuly - Vincenzo Gualtieri
Boks: Gala w Pembroke Pines
4:05podsumowanie
Sportowy wieczór
5:50program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!