Program TV

WTOREK 29.10
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
Elif (597)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Powrót (23)
11:25serial komediowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2123)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (575)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (36)
13:35magazyn kulinarny
M jak miłość (1465)
14:10serial obyczajowy
Polsat
Dlaczego ja? (746)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (297)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (793)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2941)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (879)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Domowe rewolucje 2 (6)
11:00program rozrywkowy
Ukryta prawda (1098)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (750)
13:00serial paradokumentalny
19+ (451)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (466)
14:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęciePrzeklęta (78)
11:00telenowela
Galileo (774)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (151)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Czysta chata (22)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: KiT Show (115)
12:00serial komediowy
Sekrety sąsiadów (41)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (53)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Sąd rodzinny (189)
od 10:45serial fabularno-dokumentalny
Big Brother 2 (39/78)
11:45reality show
W-11 - Wydział Śledczy: Belfer (1172)
13:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (227)
14:15serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2069)
13:10serial obyczajowy
Stulecie Winnych (7)
13:45serial obyczajowy
Polka po indyjsku
14:40film dokumentalny

FILMOWE

AXN
S.W.A.T.: Miracle (8)
od 10:20serial sensacyjny
S.W.A.T. (9)
11:10serial sensacyjny
Flash 5 (17)
12:05serial akcji
Premiera: Flash 5 (18)
13:00serial akcji
Gęsia skórka
14:00komedia
CANAL+
Wbić flagę
12:05film krótkometrażowy
Kiler-ów 2-óch
12:20komedia
O co biega?
14:15magazyn sportowy
Lincoln
14:45dramat biograficzny
CANAL+ 1
Stars 80. Reaktywacja
od 10:30komedia
Wbić flagę
13:05film krótkometrażowy
Kiler-ów 2-óch
13:20komedia
CANAL+ Family
Supernatura (2)
od 10:50serial dokumentalny
Imiennik
11:45komediodramat
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Bazary Europy: Moskwa (9)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Zakopane (10)
14:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Księgarnia z marzeniami
11:00dramat obyczajowy
Nie przegap
12:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:00chochliki telewizyjne
Synalek
13:05thriller
CANAL+ Seriale
Nieznajomi (6)
od 10:30serial sensacyjny
Instynkt (1)
11:15serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (1)
13:00film krótkometrażowy
Zrobione na czysto (6)
13:15serial obyczajowy
Jeźdźcy burzy 2 (2)
14:05serial kryminalny
CBS Europa
Za drzwiami Trzeciej Rzeszy (1/2)
od 8:40dramat historyczny
Na deser
13:25komedia romantyczna
HBO
Na planie
11:05magazyn filmowy
zdjęcieSearching
11:35thriller
Powiedzmy sobie wszystko
13:15komediodramat
HBO 2
Medium
od 10:00dramat obyczajowy
Krypton 2 (5)
12:10serial SF
Lepsze życie (2/10)
12:55serial obyczajowy
Mary Poppins powraca
13:20film fantasy
HBO 3
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu
od 9:35dramat obyczajowy
Mr. Robot 3 (4/10)
11:20serial kryminalny
Fargo 2 (7/10)
12:05serial kryminalny
Na planie
13:05magazyn filmowy
Walentynki
13:35komedia romantyczna
Kino Polska
Baza ludzi umarłych
od 10:30dramat obyczajowy
Monidło
12:55komedia
Mrówcze szlaki
13:35film dokumentalny
Pierwszy dzień wolności
13:55dramat obyczajowy
Kino TV
zdjęcieDziewczyna z lilią
11:00komedia romantyczna
Polsat Film
zdjęcieWyjście awaryjne
11:00komedia
Rysiek Lwie Serce
13:00film animowany
TNT
Atak meteorytów
od 10:40film SF
TNT, kamera, akcja! (545)
12:25magazyn filmowy
Jackie Brown
14:45film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Newcastle United FC - Wolverhampton Wanderers FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: Atletico Madryt - Athletic Bilbao
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:20mecz: FC Bayern Monachium - 1. FC Union Berlin
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 9:45mecz: Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
12:00mecz: ORLEN Wisła Płock - CS Dinamo Bukareszt
LaLiga Highlights Show
14:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Magazyn Fortuna 1. ligi
od 10:00magazyn piłkarski
Formuła 1: Grand Prix Meksyku
11:45skrót wyścigu
Piłka nożna: Puchar Polski
12:45mecz 2. rundy: Resovia - Lech Poznań
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
11:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
13:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Magazyn InCycle
11:07magazyn sportowy
Sport flesz
12:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
12:07mecz: MKS Energa Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom
Piłka nożna: Liga czeska
14:30mecz: FC Viktoria Pilzno - SK Slavia Praga
TVP Sport
Gol Ekstra
od 10:30magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!