Program TV

NIEDZIELA 31.03
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Tydzień
8:00magazyn rolniczy
Weterynarze z sercem (61)
9:35magazyn przyrodniczy
Kowboj
10:15western
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Samoloty
11:45film animowany
TVN
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn
Efekt Domina (5)
11:00serial dokumentalny
Co za tydzień
11:30magazyn informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 7:50
Zagadkowa wyspa
9:30program interaktywny
Extra Mocne Light
10:35program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
11:40program rozrywkowy
TV 4
Flintstonowie (28)
8:05serial animowany
Flintstonowie (29)
8:35serial animowany
Dzielna mysz (16)
10:05serial animowany
Galileo (733)
10:35program popularnonaukowy
Galileo (734)
11:35program popularnonaukowy
TV 6
Jaś Fasola (14)
8:00serial komediowy
Galileo (158)
8:35program popularnonaukowy
Galileo (159)
9:35program popularnonaukowy
Szczęśliwy dzień
10:45komedia romantyczna
TV Puls
Przygody Merlina 4 (3)
od 7:55serial fantasy
Przygody Merlina 4 (4)
8:55serial fantasy
Przygody Merlina 4 (5)
9:55serial fantasy
TVN 7
Mango
od 6:30telezakupy
Big Brother (9/65)
8:35reality show
Big Brother (10/65)
9:30reality show
TVP Polonia
La La Poland (8)
od 7:50program rozrywkowy
Lajk!
8:20magazyn kulturalny
Magiczne drzewo: Para (7)
8:35serial obyczajowy
Baw się słowami
10:10program edukacyjny
Baw się słowami
10:20program edukacyjny
Wolny ekran (138)
11:05magazyn
Moda na rodzinę (108)
11:25program edukacyjny
WP
Włoskie porządki (3)
od 7:55serial obyczajowy
Zamieszkajmy nad wodą (14)
9:30program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (9)
10:00serial dokumentalny
Upiorne robale (4)
11:00serial przyrodniczy

FILMOWE

ale kino+
Dziewczyna z Brestu
8:00dramat obyczajowy
Oczy Orsona Wellesa
10:10film dokumentalny
AXN
MacGyver (11)
8:00serial akcji
MacGyver (12)
8:55serial akcji
zdjęcieHancock
9:50film sensacyjny
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
11:45komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Luis i obcy
od 7:10film animowany
Aktualności filmowe+
8:35magazyn filmowy
Księgarnia z marzeniami
10:40dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Pianista
od 6:00dramat wojenny
Odciąć pępowinę
8:25film krótkometrażowy
Tarapaty
8:35film przygodowy
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Premiera: Morze Arabskie (5)
10:00serial dokumentalny
Nowa Tonacja
11:00magazyn muzyczny
Nie przegap
11:30magazyn informacyjny
Król rozrywki
11:40musical
CANAL+ Film
Wielki szus
8:05komedia
Szklany zamek
9:40dramat biograficzny
Nie przegap
11:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Gwiazdy wesela (3)
od 7:30serial komediowy
Gwiazdy wesela (4)
8:15serial komediowy
Zrobione na czysto (5)
10:50serial obyczajowy
Motylek (2)
11:40dramat obyczajowy
CBS Europa
Melodie miłości
od 6:30komedia romantyczna
HBO
Pułapka czasu
od 7:30film fantasy
Wbrew regułom
9:20dramat psychologiczny
George prosto z drzewa 2
11:25film familijny
HBO 2
Ghost Rider
9:50thriller
Król Artur: Legenda miecza
11:40film przygodowy
HBO 3
Filmy i gwiazdy
od 7:55magazyn filmowy
Piraci!
8:25film animowany
zdjęcieSzkoła zabójców (6)
9:55serial kryminalny
Wampiry: Dziedzictwo (12)
10:45serial fantasy
Współczesna rodzina 10 (8)
11:35serial komediowy
Kino TV
Mała syrenka
od 7:45film dla dzieci
Ucieczka Pippi
8:55film familijny
Klątwa Tutenchamona (2-ost.)
10:55film przygodowy
Polsat Film
Niania w wielkim mieście (8)
od 7:15serial obyczajowy
Załoga G
10:10film familijny
TNT
Uwolnić orkę
od 6:05film familijny
Bardzo Dziki Zachód
10:30western komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 7:00mecz: Fulham FC - Manchester City FC
Bundesliga+
9:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Premier League+
9:45magazyn ligi angielskiej
Premiera: La Liga+
10:30magazyn ligi hiszpańskiej
Piłka z góry
11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:55mecz: UD Levante - SD Eibar
Eurosport 2
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
8:30bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
9:00bieg ze startu wspólnego kobiet
Watts
10:30magazyn sportowy
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Quebecku
11:00bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
nSport+
Piłka nożna: Liga+
8:00magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:10mecz: FC Barcelona - RCD Espanyol
La Liga+
11:15magazyn ligi hiszpańskiej
O co biega?
11:45magazyn sportowy
Polsat Sport
Boks: Gala w Indio
od 7:00waga lekka: Ryan Garcia - Jose Lopez
Boks: Walka o mistrzowski pas WBC World w Filadelfii
9:00waga półciężka: Aleksander Gwozdyk - Doudou Ngumbu
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
8:07mecz: Odra Opole - GKS Katowice
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
9:07mecz: Odra Opole - GKS Katowice
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
10:07mecz: FK Mlada Boleslav - AC Sparta Praga
Sport flesz
11:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
11:07mecz: FK Mlada Boleslav - AC Sparta Praga

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!