Ogólnotematyczne

8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40telenowela dokumentalna
9:40magazyn poradnikowy
10:15serial obyczajowy
11:05serial kryminalny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
11:45teleturniej
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial fantasy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
od 7:50serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
8:00serial obyczajowy
9:00program popularnonaukowy
10:00program popularnonaukowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:35magazyn
8:00cykl felietonów
8:45serial obyczajowy
11:50horror

Filmowe

8:00film dokumentalny
9:00film dokumentalny
zdjęcie
10:00dramat społeczny
11:25blok filmów krótkometrażowych
od 7:20serial kryminalny
8:30serial kryminalny
9:30serial kryminalny
10:25serial kryminalny
11:20serial kryminalny
od 7:45magazyn sportowy
8:15dramat obyczajowy
9:50magazyn muzyczny
10:10dramat wojenny
od 7:20film obyczajowy
8:45magazyn sportowy
9:15dramat obyczajowy
10:50magazyn muzyczny
11:10dramat wojenny
od 7:55serial animowany
8:10serial animowany
8:25serial animowany
8:40magazyn muzyczny
9:00magazyn informacyjny
9:10chochliki telewizyjne
9:15film familijny
11:00komedia sensacyjna
od 6:35dramat sensacyjny
8:15magazyn informacyjny
8:25chochliki telewizyjne
10:05dramat obyczajowy
11:30magazyn informacyjny
11:40chochliki telewizyjne
11:45dramat obyczajowy
8:00film krótkometrażowy
8:15magazyn informacyjny
8:30magazyn filmowy
9:00serial kryminalny
9:50serial szpiegowski
10:45serial szpiegowski
11:45etiuda filmowa
11:55film krótkometrażowy
od 7:50film kryminalny
9:25magazyn filmowy
9:55film kostiumowy
11:25dramat obyczajowy
od 7:35dramat obyczajowy
9:25komedia
10:45komediodramat
od 7:45dramat obyczajowy
9:25serial kostiumowy
11:10serial komediowy
11:35serial komediowy
8:00film obyczajowy
9:15film przygodowy
11:35komedia obyczajowa
od 7:50
8:35komedia romantyczna
11:15thriller SF
8:00serial obyczajowy
9:00serial obyczajowy
od 7:55komedia
9:45serial komediowy
10:15serial komediowy
11:15film dokumentalny
od 7:20serial sensacyjny
11:20musical

Sportowe

od 6:00mecz: Crystal Palace FC - Arsenal FC
8:15magazyn koszykarski
8:45newsy sportowe
11:15magazyn sportowy
11:30mecz: Manchester United FC - Burnley FC
od 6:00mecz: Śląsk Wrocław - Cracovia
8:10magazyn sportowy
9:20program krótki solistek
11:50program dowolny solistów
od 7:001. mecz finałowy fazy play-off: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11:20mecz ćwierćfinałowy
9:00mecz finałowy: Lech Poznań - Arka Gdynia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!