x
Ojciec Mateusz 25: Dług (327)

Ojciec Mateusz 25: Dług (327)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Lucyna Malec, Piotr Polk, Joanna Jarmołowicz
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:W Sandomierzu znika skromna pracownica firmy ZbigStar. Jej matka wini siebie, ponieważ przed zaginięciem wykrzyczała córce okrutne słowa. Policjanci i Mateusz podejrzewają jednak szefa poszukiwanej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W Sandomierzu nie milkną echa zaginięcia przed dwoma tygodniami Anny, skromnej i cichej pracownicy lokalnej firmy ZbigStar. Matka kobiety jest zrozpaczona. Wini siebie, ponieważ przed zaginięciem córki, wykrzyczała kilka okrutnych słów na temat wyglądu dziewczyny, jej podejścia do życia i braku ambicji. Jednak zarówno policja, jak i ksiądz Mateusz wątpią, by to był prawdziwy powód zniknięcia Anny. Podejrzenia kierują w stronę szefa kobiety i właściciela firmy, przebojowego biznesmena Zbigniewa Stańczyka. Okazuje się, że zaginiona pożyczyła od niego sporą kwotę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także