Program TV

ŚRODA 30.09
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (256)
20:30telenowela
Historia bez tajemnic: Kornel
22:30film dokumentalny
TVP 2
Uzdrowisko (23)
19:00telenowela dokumentalna
Barwy szczęścia (2295)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2296)
20:10serial obyczajowy
Na sygnale: Do końca życia (273)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Nasz nowy dom (201)
20:05reality show
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (191)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (18)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3098)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (372)
20:55teleturniej
Top Model (5)
21:30reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Line of Duty: Carly (2)
21:00serial kryminalny
Ryszard Lwie Serce
22:20film przygodowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (678)
19:00serial obyczajowy
Święty (43)
20:00serial komediowy
Gniew Caina
21:40film sensacyjny
TV 6
Miodowe lata: Nowa twarz (103)
19:05serial komediowy
Galileo (687)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Piąta fala
20:00film SF
RoboCop
22:05film SF
TVN 7
19+ (531)
19:00serial paradokumentalny
Hotel Paradise 2 (19/48)
20:00reality show
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2260)
od 18:50serial obyczajowy
Alarm!
19:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Sport
20:30magazyn sportowy
Echo serca 3 (40)
20:35serial obyczajowy
Uzdrowisko: Bezdech (18)
22:25telenowela dokumentalna
Polskie 100 lat: Marzec 1968
22:55film dokumentalny
WP
Światowe kraksy 2 (1)
19:00program rozrywkowy
Mega pociągi (6)
20:00serial dokumentalny
Poszukiwana Sarah Pender
21:00dramat kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Zatoka (2)
od 18:25serial kryminalny
Premiera: Zatoka (3)
20:10serial kryminalny
Paragraf 187
21:55film kryminalny
AXN
Agenci NCIS 13 (1)
od 18:20serial kryminalny
Agenci NCIS 13 (2)
19:15serial kryminalny
MacGyver 4 (8)
20:05serial akcji
Premiera: Nocna zmiana 4 (9)
21:05serial obyczajowy
Premiera: Patolog 2 (4)
22:00serial obyczajowy
CANAL+ 1
Wilcze echa
od 18:30thriller
zdjęcieSzklane domy
20:25thriller
Obywatel Jones
22:00film historyczny
CANAL+ Film
Lalka
od 18:10dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Dama pikowa
20:00thriller
CANAL+ Premium
Wilcze echa
od 17:30thriller
Szklane domy
19:25thriller
zdjęcieObywatel Jones
21:00film historyczny
CANAL+ Seriale
Wyznanie (3)
od 18:20serial kryminalny
Wyznanie (4)
19:10serial kryminalny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Mr. Mercedes 3 (5)
20:00serial sensacyjny
Mr. Mercedes 3 (6)
20:50serial sensacyjny
Story
21:45film animowany dla dorosłych
Sfora (3)
21:50serial kryminalny
Sfora (4)
22:35serial kryminalny
CBS Europa
A jeśli ciernie
od 17:30dramat obyczajowy
Kto wiatr sieje
19:15dramat obyczajowy
Egzorcysta 3
21:00horror
HBO
Kryptonim U.N.C.L.E.
od 18:10komedia sensacyjna
Bad Boys for Life
20:10film sensacyjny
Kraina Lovecrafta (7/10)
22:15serial grozy
HBO 2
Green Book
od 18:50dramat obyczajowy
Westworld 3 (3/8)
21:00serial SF
Westworld 3 (4/8)
21:55serial SF
Stargirl (4/13)
22:55serial SF
HBO 3
Czas próby
od 17:20film sensacyjny
Czysta krew 5 (6)
19:15serial obyczajowy
Rodzina Soprano 4 (7/13)
20:05serial sensacyjny
4 Blocks (3/6)
21:00serial kryminalny
Kompania braci (7)
22:00serial wojenny
Kino Polska
Kabaretowy rejs (63)
19:00program rozrywkowy
Masz na imię Justine
21:50dramat obyczajowy
Kino TV
Miłość w Laponii
od 17:50komediodramat
Poirot: Gwiazda zachodu
19:55serial kryminalny
Facet pełen uroku
21:00komedia romantyczna
Stopklatka
Wojny kontenerowe 2 (6)
19:00serial dokumentalny
Wojny kontenerowe 3 (1)
19:35serial dokumentalny
System
20:00dramat sensacyjny
TNT
Kac Vegas 3
19:00komedia
Stalingrad
20:55film wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
19:00mecz: Liverpool FC - Arsenal FC
Jej Wysokość Premier League
21:15magazyn piłkarski
Kącik klubowy (5)
22:40magazyn piłkarski
nSport+
Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa
od 17:55mecz: Clearex Chorzów - Piast Gliwice
Żużel: PGE Ekstraliga
20:00rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off
LaLiga Highlights Show
22:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: King Szczecin - Anwil Włocławek
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:30mecz: Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Polsat Sport News
Boks
od 17:30boks
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:30mecz: OK Vojvodina Seme Nowy Sad - IBB Polonia Londyn
TVP Sport
Koszykówka kobiet: Superpuchar Polski
od 18:00mecz: GTK Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:55mecz fazy play-off

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!