Program TV

NIEDZIELA 3.11
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 18:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Wojenne dziewczyny 3 (35)
20:15serial historyczny
Rolnik szuka żony 6 (8)
21:15telenowela dokumentalna
TVP 2
Niewysłany list
od 18:30film obyczajowy
Wkręceni w randkę (8)
22:00program rozrywkowy
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
W rytmie serca (55)
22:05serial obyczajowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
MasterChef (9)
20:00program rozrywkowy
39 i pół tygodnia (9/10)
21:30serial komediowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru
od 18:35program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
19:35program rozrywkowy
zdjęcieZabójcza randka
20:00thriller
Nasza nadzieja
21:55dramat obyczajowy
TV 4
Galileo (777)
19:00program popularnonaukowy
Pokój grozy
22:50thriller
TV 6
Detektyw Monk (14)
19:00serial kryminalny
Galileo (188)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Nietykalni
od 17:50komediodramat
Zielona mila
22:00dramat obyczajowy
TVN 7
Wielka szóstka
od 17:50film animowany
TVP Polonia
Opole 2019 na bis (9)
od 18:45koncert
Czy wiesz, że... (9)
19:15program edukacyjny
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Blondynka 7: Bracia mniejsi (87)
20:45serial obyczajowy
Teatr Telewizji: List z tamtego świata
21:40sztuka Kornela Makuszyńskiego
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (17)
20:00serial dokumentalny
Top Gear (2)
21:00magazyn motoryzacyjny
Mistrzowie Kabaretu 7 (10)
22:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Kino mówi: Potwory: Party
od 18:30komediodramat
Premiera: Baptiste (1)
20:10serial kryminalny
Premiera: Baptiste (2)
21:20serial kryminalny
Nielegalni (9)
22:35serial sensacyjny
AXN
Hotel Transylvania 2
od 18:05film animowany
zdjęcieJa, szpieg
19:55komedia sensacyjna
Kolekcjoner kości
21:55thriller
CANAL+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:00mecz: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+ Extra
19:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Żmijowisko (1)
21:30serial kryminalny
Zasada przyjemności (1)
22:20serial kryminalny
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 18:00mecz: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+ Extra
20:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Żmijowisko (1)
22:30serial kryminalny
CANAL+ Family
Książę Czaruś
od 18:30film animowany
Taxi 5
19:55komedia sensacyjna
Oddech
22:55dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Bella i Sebastian 3
od 18:15film familijny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Canal+ Film w akcji: Wdowy
21:40dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Obława (2)
od 18:30film kryminalny
Obława (3)
19:20film kryminalny
Mały Grand Hotel: Napad (4)
20:10serial komediowy
Eskorta
20:25film sensacyjny
Premiera: Obserwowani (1)
22:00serial kryminalny
Premiera: Obserwowani (2)
22:45serial kryminalny
CBS Europa
Morderstwo w Orient Expressie
od 18:30film kryminalny
Venus
21:00komedia obyczajowa
Trzy życzenia
22:50film obyczajowy
HBO
Player One
od 17:50film SF
Watchmen (2/9)
22:15serial przygodowy
HBO 2
Strzelec
od 18:55dramat sensacyjny
Jeszcze dzień życia
21:00film animowany
Brudny szmal
22:30film kryminalny
HBO 3
Dolina Krzemowa 6 (1)
19:00serial komediowy
Pani Fletcher (1)
19:30serial komediowy
Watchmen (2/9)
20:00serial przygodowy
Rok za rokiem (5)
21:00serial obyczajowy
Czarnobyl (1)
22:00serial obyczajowy
Kino Polska
Sprawa się rypła
od 18:20komedia
Psy
20:00dramat sensacyjny
Wesele
22:15komediodramat
Kino TV
Next
19:00thriller SF
Ostatni Mohikanin
21:00film przygodowy
Polsat Film
Maska Zorro
od 18:10film przygodowy
Klasyczna niedziela: Pasja
21:00dramat historyczny
TNT
Wpływ księżyca
od 17:10komedia romantyczna
Trzech małolatów ninja
19:10film przygodowy
Amerykański ninja
21:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 17:25mecz: Everton FC - Tottenham Hotspur FC
zdjęcieKoszykówka mężczyzn: NBA
19:30mecz: Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans
Premiera: Turbokozak
21:30magazyn piłkarski
Ekstraklasyka (13)
22:15magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
22:45magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:25mecz: CD Leganes - SD Eibar
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
20:30mecz: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+ Extra
22:45magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 18:00mecz: Calzedonia Verona - Gas Sales Piacenza
Sporty walki: UFC 244: Masdival vs. Diaz
20:30waga półśrednia: Jorge Masvidal - Nate Diaz
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 17:55mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Gwardia Opole
Sportowy wieczór
22:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!