Program TV

ŚRODA 11.11
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ranczo Wilkowyje
15:10komedia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:25magazyn informacyjny
11 listopada
17:35koncert z okazji Święta Niepodległości
Polsat
102 dalmatyńczyki
od 13:55film przygodowy
Jumanji: Przygoda w dżungli
16:15film przygodowy
TVN
Grinch: Świąt nie będzie
14:05film familijny
Gwiezdny pył
16:25film fantasy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Napad
14:00komedia kryminalna
Centralne biuro uwodzenia
15:55komedia sensacyjna
TV 6
Święty (53)
od 13:40serial komediowy
Policjantki i Policjanci (607)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (163)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (53)
16:15serial kryminalny
Hawaje 5-0 (6)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Richie milioner
od 12:45komedia przygodowa
Maverick
14:45western komediowy
Warcraft: Początek
17:30film fantasy
TVP Kultura
Mściciel z Laramie
od 13:15western
Którędy po sztukę: Van Dongen
15:05magazyn kulturalny
Szaleńcy
15:20dramat wojenny
Co dalej? (82)
17:35program publicystyczny
TVP Polonia
Przystanek Zaolzie
15:05magazyn
Niepodległość
15:25film dokumentalny
11 listopada
17:35koncert z okazji Święta Niepodległości
WP
1, 2, 3... Kabaret! 2 (3)
15:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2 (4)
15:55program rozrywkowy
Titanic: historia prawdziwa
17:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Upadek
od 13:05dramat historyczny
Zabójca z Tokio
15:50film sensacyjny
AXN
Robin Hood: Książę złodziei
od 12:45film przygodowy
Legenda Zorro
15:45film przygodowy
CANAL+ 1
Mała
od 12:50komedia
Niepospolici: Tadeusz Dołęga-Mostowicz
14:35film krótkometrażowy
Inna kobieta
15:10komedia
Miasta rytm: Olsztyn
17:05serial dokumentalny
Łapu-capu
17:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Park jurajski
od 12:30film przygodowy
Park jurajski 3
17:00film przygodowy
CANAL+ Premium
Niepospolici: Tadeusz Dołęga-Mostowicz
od 13:35film krótkometrażowy
Inna kobieta
14:10komedia
Miasta rytm: Olsztyn
16:05serial dokumentalny
Łapu-capu
16:55chochliki telewizyjne
Zew krwi
17:00film przygodowy
CANAL+ Seriale
Belgravia (6)
14:05serial kostiumowy
Łapu-capu
14:55chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (2)
15:00film krótkometrażowy
W matni (5)
15:15serial kryminalny
W matni (6)
16:00serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (6)
16:40serial komediowy
Grób (5)
16:50serial kryminalny
Grób (6)
17:40serial kryminalny
CBS Europa
Ku pamięci
od 13:10film sensacyjny
Powrót do Edenu (1/6)
15:00serial obyczajowy
Powrót do Edenu (2/6)
16:00serial obyczajowy
Powrót do Edenu (3/6)
17:00serial obyczajowy
HBO
Elvis Presley: Poszukujący
od 12:30film dokumentalny
Jumanji: Następny poziom
14:10film przygodowy
Był sobie pies 2
16:15film przygodowy
HBO 2
Kraina cudów
od 13:00film animowany
Kryptonim U.N.C.L.E.
14:30komedia sensacyjna
Gdzie indziej
16:30komedia romantyczna
HBO 3
Inni rodzice (1/7)
od 13:50serial komediowy
Inni rodzice (2/7)
14:25serial komediowy
Giganci ze stali
15:05film SF
Kino Polska
Miś
od 13:50komedia
zdjęcieOgniem i mieczem
16:25film historyczny
Kino TV
zdjęcieZnachor
15:10dramat obyczajowy
Stopklatka
Twister
od 13:00film katastroficzny
Nigdy nie mów nigdy
15:30komedia obyczajowa
TNT
Doktor Quinn 4 (11)
od 13:36serial obyczajowy
Doktor Quinn 4 (12)
14:34serial obyczajowy
Strażnik Teksasu (3)
15:32serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (4)
16:28serial sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 13:30mecz: Chelsea FC - Sheffield United FC
Liga+ Extra
15:45magazyn piłkarski
Turbokozak
17:25magazyn piłkarski
Eurosport 2
Snooker: Turniej Scottish Open w Glasgow
od 12:30mecz finałowy: Mark Selby - Jack Lisowski
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 12:30mecz: Elche CF - Celta Vigo
Sport News+
14:30magazyn sportowy
LaLiga Highlights Show
15:45magazyn piłkarski
Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa
16:55mecz: AZS UŚ Katowice - LSSS Team Lębork
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 13:30piłka nożna
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:30mecz: GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW
15:30sporty walki
Boks: Gala Babilon Boxing Night w Legionowie
17:00waga junior ciężka: Michał Cieślak - Siergiej Radczenko 2.06.2018

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!