x
Szpital (906)

Szpital

sezon 13 odc. 906

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pacjenci doktor Gajdy mieli wypadek samochodowy. 26-latkę porzucił kiedyś narzeczony. Teraz nie chce kolejnego związku. Piotr Wójtowicz zajmuje się braćmi, którzy zostali pogryzieni przez psa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Pacjenci doktor Dominiki Gajdy mieli wypadek samochodowy. 26-latka została kiedyś porzucona przez narzeczonego. Teraz nie chce kolejnego związku, z obecnym partnerem jest wyłącznie dla seksu. Mężczyzna jednak zakochał się w pacjentce. Ona czuje to samo, ale woli uniknąć kolejnego rozczarowania. Porzuca pacjenta. Tymczasem okazuje się, że jest w ciąży. Doktor Piotr Wójtowicz leczy braci, którzy zostali pogryzieni przez psa po tym, jak uciekli z rodzinnego domu dziecka. Opiekunowie znęcają się nad podopiecznymi i zastraszają ich. Prowadzą placówkę, ponieważ przynosi ona zyski, ale w szpitalu udają troskliwych. Dyrektorka szkoły, do której chodzą pacjenci, podejrzewa, jaka jest prawda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także