Program TV

SOBOTA 5.12
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Scooby-Doo! Pogromcy wampirów
od 8:30film animowany
Ewa gotuje (408)
10:10magazyn kulinarny
Nasz nowy dom (145)
10:40reality show
Rolnicy. Podlasie (14)
12:40serial dokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Brzydula 2 (41/62)
11:30serial komediowy
Brzydula 2 (42/62)
12:00serial komediowy
Brzydula 2 (43/62)
12:30serial komediowy
Na Wspólnej (3132)
13:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (3133)
13:30serial obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (308)
11:45magazyn motoryzacyjny
Na osi (309)
12:25magazyn motoryzacyjny
Muszkieter D'Artagnan
13:00film przygodowy
TV 4
Galileo (847)
od 9:55program popularnonaukowy
STOP Drogówka
13:00magazyn policyjny
TV 6
Prawie jak gladiator
10:00film animowany
Kung Fu Yoga
12:00komedia przygodowa
TVN 7
Ukryta prawda (763)
od 9:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (764)
10:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (765)
11:55serial paradokumentalny
Uwolnić orkę
12:55film familijny

FILMOWE

ale kino+
Szczęśliwy Lazzaro
od 8:30dramat fantasy
Don Gilliam i olbrzymy
10:45film dokumentalny
Adam
12:25dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 14 (8)
od 9:10serial sensacyjny
Piksele
10:15komedia
Stuart Malutki
12:20film familijny
CANAL+ 1
Mroczne umysły
11:50dramat przygodowy
Dzień jak co dzień
13:35film krótkometrażowy
Hitchcock
13:55dramat biograficzny
CANAL+ Family
Elektroniczne brzmienie Wiednia
10:00film dokumentalny
Ekspedycje Steve'a Backshalla (6)
10:55serial dokumentalny
Sekretne życie Waltera Mitty
11:55komedia obyczajowa
Mały przestępca
13:55dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Tajniak 2
od 9:20komedia sensacyjna
Lalka
10:45dramat obyczajowy
Mistrzowie muzyki filmowej (10)
12:30serial dokumentalny
Nieposłuszni
13:15komediodramat
CANAL+ Premium
Salma w krainie dusz
od 9:20film animowany
Mroczne umysły
10:50dramat przygodowy
Dzień jak co dzień
12:35film krótkometrażowy
Hitchcock
12:55dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Grób (4)
od 9:55serial kryminalny
Cela śmierci (1)
10:45serial kryminalny
Cela śmierci (2)
11:35serial kryminalny
Stażyści (1)
12:25serial obyczajowy
Stażyści (2)
13:20serial obyczajowy
CBS Europa
Sydney i siedmiu nieudaczników
10:05komedia romantyczna
Sanktuarium
12:10thriller
Nora Roberts: Niebo Montany
13:55film obyczajowy
HBO 3
Gdzie jest Nemo?
10:55film animowany
Doom Patrol 2 (9-ost.)
12:35serial przygodowy
Żony ze Stepford
13:25komedia SF
Kino TV
Poirot: Po pogrzebie (2)
od 9:50serial kryminalny
Miłość w Laponii
11:55komediodramat
Bibliotekarze 3 (9)
13:55serial przygodowy
TNT
Doktor Quinn (14)
10:05serial obyczajowy
Wyścig po życie
11:10film sensacyjny
Dirty dancing
12:56film muzyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 8:45mecz: Hertha BSC - 1. FC Union Berlin
Ligue1 Preview
11:00zapowiedź 13. kolejki
Super Piątek
11:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:55mecz: Cracovia - Wisła Kraków
nSport+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 9:35mecz: Cracovia - Wisła Kraków
Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa
11:55mecz: FC Toruń - LSSS Team Lębork
Polsat Sport
Koloseum
10:00magazyn sportów walki
Strzelnica Navala: Strzelby (6)
11:30magazyn sportowy
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
11:07magazyn tenisowy
Sport flesz
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!