Program TV

WTOREK 29.10
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Zniewolona (9/48)
21:00serial kostiumowy
Ocaleni
23:00reality show
Oddział Delta
0:05dramat sensacyjny
TVP 2
M jak miłość (1466)
od 20:55serial obyczajowy
zdjęcieEcho serca 2 (26)
21:50serial obyczajowy
Polsat
Avatar
od 20:10film SF
Lęk pierwotny
23:40thriller
TVN
Milionerzy (316)
od 20:55teleturniej
zdjęciePod powierzchnią (2/7)
21:30serial obyczajowy
Kuba Wojewódzki (9)
22:30talk-show
Superwizjer
23:30magazyn reporterów
36,6°C (8)
0:05program medyczny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Potworny wilk
21:00horror
Gwiazda miłości
23:00film erotyczny
TV 4
Jarhead 3: Oblężenie
21:40dramat wojenny
Śmierć na 1000 sposobów (2)
23:30serial dokumentalny
Śmierć na 1000 sposobów (3)
23:55serial dokumentalny
Śmierć na 1000 sposobów (4)
0:25serial dokumentalny
STOP Drogówka
0:55magazyn policyjny
TV 6
Hawaje 5-0 (25)
0:00serial kryminalny
TV Puls
Odrzut
od 20:00film sensacyjny
Mechanik: Czas zemsty
21:55dramat sensacyjny
Agent z przypadku
23:50komedia sensacyjna
TVN 7
Medium
21:00dramat obyczajowy
Przeklęta dzielnica
0:25dramat kryminalny
TVP Kultura
Tosca
od 20:30opera
Lekkie obyczaje: Droga do domu
22:45dramat obyczajowy
One. Kobiety kultury: Gaba Kulka
0:20program publicystyczny
Młoda Polska: Granica
0:50film krótkometrażowy
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 21: Koński raj (274)
od 20:45serial kryminalny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (211)
23:10program informacyjny
Ocaleni
23:30reality show
Korona królów (258)
0:30telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Złote miasto
od 20:10film przygodowy
Niemiłość
23:55dramat obyczajowy
AXN
Premiera: Nocna zmiana 3 (4)
21:00serial obyczajowy
L.A.'s Finest (4)
22:00serial akcji
zdjęcieUltraviolet 2 (4)
22:55serial kryminalny
Nocna zmiana 3 (4)
0:00serial obyczajowy
Rewir (17)
0:55serial fabularno-dokumentalny
CANAL+
Gotti
21:00film biograficzny
Dorwać Gunthera
22:55komedia sensacyjna
Hoffa
0:30dramat kryminalny
CANAL+ 1
Hot Shots!
od 20:35komedia sensacyjna
Gotti
22:00film biograficzny
Dorwać Gunthera
23:55komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Nasze najlepsze wesele
od 19:30komedia
Szanghajska robota
21:25thriller
7 uczuć
22:55komediodramat
Tam i z powrotem
0:50film obyczajowy
CANAL+ Film
Premiera: Kręcisz mnie
od 20:00komedia romantyczna
Śmierć Stalina
0:15czarna komedia
CANAL+ Seriale
Premiera: Bull (18)
od 20:45serial kryminalny
Perpetual Grace, LTD (9)
21:30serial obyczajowy
Perpetual Grace, LTD (10)
22:20serial obyczajowy
Sanktuarium Zła (1)
23:25serial sensacyjny
Sanktuarium Zła (2)
0:15serial sensacyjny
HBO
Kroniki Times Square 3 (8)
od 20:10serial obyczajowy
Premiera: Temple (1)
21:10serial obyczajowy
zdjęcieStrażnicy
22:00film SF
HBO 2
zdjęcieOcean's 8
21:00komedia kryminalna
Pico da Neblina (4)
22:50serial kryminalny
Deadwood
23:50western
HBO 3
Hiszpańska księżniczka (6)
21:00serial kostiumowy
Kroniki Times Square 3 (8)
22:00serial obyczajowy
Temple (1)
23:00serial obyczajowy
Szkolna imprezka 3
23:50komedia
Kino Polska
Wesele
od 20:00komediodramat
Wściekły
22:10film kryminalny
Zgorszenie publiczne
0:20komedia romantyczna
Kino TV
Superhero
21:00komedia SF
Stopklatka TV
Kontrakt na zabijanie
od 20:00thriller
Nieuchwytny
21:55thriller
Weekend
0:00komedia sensacyjna
TNT
Specjalista
21:00film sensacyjny
Tylko jeden
23:15thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 20:30magazyn ligi polskiej
Kącik klubowy (14)
22:45magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: Liga niemiecka
23:30mecz: Bayer 04 Leverkusen - Werder Brema
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga włoska
od 20:30mecz: Il Bisonte Firenze - Bartoccini Fortinfissi Perugia
O co biega?
22:30magazyn sportowy
Ekstraklasyka (13)
23:00magazyn piłkarski
LaLiga Show
23:30magazyn piłkarski
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
0:30mecz: Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Polsat Sport
Piłka nożna: Puchar Polski
od 20:15mecz 2. rundy: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
zdjęcieBoks
23:00boks
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
od 20:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
22:30mecz 2. rundy: Resovia - Lech Poznań
Polsat Sport News
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 20:00mecz: Chrobry Głogów - PGE FKS Stal Mielec
Magazyn koszykarski
22:00koszykówka
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
23:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Retro TVP Sport
od 20:05magazyn sportowy
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!