Program TV

ŚRODA 28.08
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
zdjęcieZniewolona (47)
20:35serial kostiumowy
TVP 2
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
od 17:20mecz fazy grupowej: Belgia - Polska
Kino relaks: Czyja to kochanka?
20:10komedia romantyczna
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (540)
19:30serial komediowy
zdjęcieBad Boys 2
20:05komedia sensacyjna
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2932)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (199)
20:55teleturniej
Kryjówka
21:30thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kapitanowa (15)
od 18:55serial obyczajowy
Ostatni Janczar (18/20)
20:00serial obyczajowy
Ostatni Janczar (19)
21:05serial obyczajowy
Bieguny śmierci
22:05film katastroficzny
TV 4
Policjantki i Policjanci (557)
19:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (7)
20:00serial obyczajowy
zdjęcieKomornik
21:00film sensacyjny
TV 6
Miodowe lata: Baca (114)
19:05serial komediowy
Galileo (121)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Ukryta prawda (674)
19:00serial paradokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2034)
od 18:55serial obyczajowy
Wilnoteka
19:25magazyn
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Zaginiona: Konfrontacja (7-ost.)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (464)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn

FILMOWE

ale kino+
Podróż
od 18:35dramat obyczajowy
Premiera: Pokój (7)
20:10serial kryminalny
Premiera: Pokój (8)
21:15serial kryminalny
Półmrok
22:15thriller
AXN
Ja, szpieg
od 18:15komedia sensacyjna
The Good Doctor (16)
20:10serial obyczajowy
Ultraviolet (4)
21:00serial kryminalny
Znaki (4)
21:55serial kryminalny
CANAL+
Whitney
19:00film dokumentalny
American Assassin
21:00thriller
Śmierć Stalina
22:50czarna komedia
CANAL+ 1
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
od 17:30film biograficzny
Nie przegap
19:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Whitney
20:00film dokumentalny
American Assassin
22:00thriller
CANAL+ Family
Gnomy rozrabiają
od 18:05film animowany
Potwory to tacy interesujący ludzie
21:10film krótkometrażowy
The Village (9)
21:30serial obyczajowy
Kamerdyner
22:15dramat historyczny
CANAL+ Film
Joshua
od 17:45thriller
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Ingrid wyrusza na Zachód
20:00komediodramat
Pół na pół
21:35komedia
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
od 18:50chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (1)
19:20film krótkometrażowy
Mała doboszka (7)
20:00serial sensacyjny
Mała doboszka (8)
20:45serial sensacyjny
Nielegalni (1)
21:30serial sensacyjny
Nielegalni (2)
22:20serial sensacyjny
CBS Europa
Strażnicy skarbu
od 18:05film przygodowy
Elementary (16)
20:00serial kryminalny
Cop Land
21:00film sensacyjny
HBO
Sucker Punch
od 18:20thriller
zdjęciePlayer One
20:10film SF
Sukcesja 2 (3)
22:30serial obyczajowy
HBO 2
Iniemamocni 2
19:00film animowany
I Am the Night (1)
21:00serial obyczajowy
I Am the Night (2)
21:55serial obyczajowy
Na cały głos (4)
22:50serial biograficzny
HBO 3
Dolina Krzemowa 4 (1)
19:00serial komediowy
Dolina Krzemowa 4 (2)
19:30serial komediowy
Kroniki Times Square 2 (3)
20:00serial obyczajowy
Premiera: Pazury 3 (6)
21:00serial komediowy
Premiera: Miasto na wzgórzu (7)
22:00serial kryminalny
Kino Polska
Kabaretowy rejs (9)
19:00program rozrywkowy
Układ zamknięty
20:00dramat sensacyjny
Ogród Luizy
22:35dramat obyczajowy
Kino TV
Zanim powiesz "Tak!"
od 18:00komedia romantyczna
Poirot: Porwanie premiera
19:55serial kryminalny
TNT
Wall Street
od 17:50film obyczajowy
TNT, kamera, akcja! (537)
20:25magazyn filmowy
Aż poleje się krew
21:00dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: O co biega?
19:00magazyn sportowy
Premiera: Planeta Ekstraklasa (6)
20:00magazyn piłkarski
Rugby
20:30mecz towarzyski: Szkocja - Francja
Ekstraklasyka (6)
22:30magazyn piłkarski
nSport+
Ekstrapaka: 6. kolejka
19:00magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
20:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
Czarny charakter: Matej Zagar
22:30cykl reportaży
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
od 17:30mecz fazy grupowej: Belgia - Polska
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
20:00mecz fazy grupowej: Ukraina - Słowenia
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
od 18:30mecz fazy grupowej: Francja - Turcja
Piłka nożna: Liga włoska
21:00mecz: FC Parma - Juventus FC
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
od 17:30mecz fazy grupowej: Rosja - Hiszpania
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
20:00mecz fazy grupowej: Niemcy - Białoruś
TVP Sport
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
od 16:40mecz fazy grupowej: Belgia - Polska
Lech TV (7)
19:35magazyn piłkarski
Legia TV (7)
20:05magazyn piłkarski
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
20:55rewanżowy mecz 4. rundy: AFC Ajax - APOEL FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!