Program TV

ŚRODA 19.08
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
La Bandida (47/62)
20:10serial obyczajowy
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:55mecz półfinałowy
TVP 2
Rodzinka.pl: Trzy gracje (221)
19:00serial komediowy
Barwy szczęścia (2266)
19:30serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2267)
20:10serial obyczajowy
Olivia (1/6)
22:35serial kryminalny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Skarb narodów
20:05film przygodowy
Zoolander
22:55komedia
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (157)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Wyspa
21:00thriller SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Policjantki i Policjanci (631)
19:00serial obyczajowy
Święty (13)
20:00serial komediowy
Święty (14)
20:30serial komediowy
Przepowiednia
22:05thriller
TV 6
Galileo (287)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Ukryta prawda (675)
19:00serial paradokumentalny
zdjęcieDobre kino: Sully
20:00dramat obyczajowy
Ostatni samuraj
22:05dramat kostiumowy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2236)
od 18:50serial obyczajowy
Poland in Undiscovered
19:20cykl reportaży
Alarm!
19:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Sport
20:25magazyn sportowy
Echo serca 3 (34)
20:35serial obyczajowy
Ostatni taki kabaret
22:45film dokumentalny
WP
Światowe kraksy (3)
19:00program rozrywkowy
Niezwykłe pojazdy: Statki (1)
20:00serial dokumentalny
Premiera: Pies: na tropie (9/20)
21:00serial sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Anielska twarz
od 18:05dramat obyczajowy
Premiera: Obsesja (5)
20:10serial kryminalny
Premiera: Obsesja (6)
21:10serial kryminalny
Więzy krwi 2 (5)
22:10serial obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (7)
od 18:25serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (8)
19:15serial kryminalny
MacGyver 3 (6)
20:05serial akcji
Premiera: Nocna zmiana 4 (3)
21:05serial obyczajowy
Patolog (8)
22:00serial obyczajowy
CANAL+ 1
zdjęcieTajniak
19:05komedia sensacyjna
Sunset Strip
20:30komediodramat
CANAL+ Family
Kręcisz mnie
od 17:45komedia romantyczna
Bóg jest wielki, a ja malutka
19:30komedia romantyczna
Prawie rodzina (11)
21:30serial obyczajowy
CANAL+ Film
Miłość na żądanie
od 18:20komedia romantyczna
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Bracia Sisters
20:00western komediowy
Wymazać siebie
22:00dramat biograficzny
CANAL+ Premium
Tajniak
od 18:05komedia sensacyjna
Sunset Strip
19:30komediodramat
CANAL+ Seriale
W matni (6)
od 18:45serial kryminalny
Strefa mroku (4)
19:25serial grozy
Bulletproof 2 (1)
20:05serial kryminalny
Bulletproof 2 (2)
20:50serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (2)
21:30serial komediowy
Zbrukana (5)
21:40serial kryminalny
Purpurowe rzeki 2 (2)
22:10serial kryminalny
CBS Europa
Śmierć na Nilu
od 18:20film kryminalny
Kill Bill
21:00film sensacyjny
HBO
Aniołki Charliego
od 17:25film sensacyjny
Premiera: Obsesja Eve 3 (6/8)
19:25serial sensacyjny
Rodzina Addamsów
20:10film animowany
Kraina Lovecrafta (1/10)
21:40serial obyczajowy
Nie ma nas w domu
22:40dramat obyczajowy
HBO 2
Ray Donovan 7 (1/10)
21:00serial obyczajowy
Ray Donovan 7 (2/10)
21:50serial obyczajowy
HBO 3
Czysta krew 3 (6)
19:05serial obyczajowy
Rodzina Soprano 2 (9)
20:05serial sensacyjny
Kłamstwa 2 (4/6)
21:00serial kryminalny
Kompania braci (1/10)
21:50serial wojenny
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs (1)
19:00program rozrywkowy
Dom zły
22:35dramat kryminalny
Kino TV
Julie i Julia
od 17:10film biograficzny
zdjęcieBohater ostatniej akcji
21:00komedia sensacyjna
Polsat Film
Lot "Feniksa"
od 18:35dramat sensacyjny
Stopklatka
zdjęcieŚlady zbrodni
20:00thriller
Artur
21:50komedia
TNT
Kleopatra
od 16:00dramat historyczny
zdjęcieBohater ostatniej akcji
21:00komedia sensacyjna

SPORTOWE

nSport+
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
od 17:00mecz: Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils
Żużel: PGE Ekstraliga
20:00mecz: Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
LaLiga Santander: Ever Banega
22:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Boks: Gala Fight Camp w Brentwood
21:00waga superpiórkowa: Zelfa Barrett - Eric Donovan
Boks: Gala Fight Camp w Brentwood
21:55waga średnia: Felix Cash - Jason Welborn
Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:55skróty meczów półfinałowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!