Program TV na jutro, sobota 30.03.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Cristiada
od 1:50dramat historyczny
Benedykt XVI. Papież emeryt
4:15film dokumentalny
Balans bieli
5:30program religijny
Panna z mokrą głową: Grunt to rodzinka (1/6)
6:05serial dla młodzieży
Audycje komitetów wyborczych
6:40magazyn publicystyczny
Projekt: Nadzieja: Wielka Sobota
7:00cykl reportaży
Rok w ogrodzie (1062)
7:40magazyn
TVP 2
Siła przetrwania
od 3:25dramat biograficzny
Barwy szczęścia (2971)
5:05serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2972)
5:35serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:05magazyn publicystyczny
M jak miłość (1792)
6:25serial obyczajowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
O psie, który wrócił do domu
7:45film familijny
TVN
Uwaga!
4:00magazyn reporterów
Nauka jazdy 5 (30)
4:15program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (12/14)
4:40program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (13/26)
5:05serial dokumentalny
Uwaga!
5:35magazyn reporterów
Bitwa o gości (5/8)
5:50reality show
Kuchenne rewolucje: Świnoujście, Taste (2/13)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (30)
4:05serial sensacyjny
Na osi (481)
5:05magazyn motoryzacyjny
Uśmiechnij się (9)
5:40program rozrywkowy
Świat z powietrza (3)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (3)
6:00serial sensacyjny
SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
7:00serial sensacyjny
TV 4
Disco Polo Life (2257)
od 3:25magazyn muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Galileo (851)
6:00program popularnonaukowy
Galileo (1052)
7:00program popularnonaukowy
TV 6
Sekrety sąsiadów: Duch (13)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Błędny winowajca (14)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Mobbing (7)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Zoo po godzinach (48)
6:00serial dokumentalny
Zoo po godzinach (49)
7:00serial dokumentalny
TV Puls
Menu na miarę (10)
4:00program kulinarny
Dyżur 3 (31)
4:35serial dokumentalny
Dyżur 3 (39)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (40)
5:30serial dokumentalny
Taki jest świat 9 (13)
6:00program informacyjny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Zaginięcie (18)
6:55serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Tata oszalał (19)
7:55serial paradokumentalny
TVN 7
Szkoła (632)
5:00serial paradokumentalny
Wiza na miłość: na odwrót (3/22)
6:00reality show
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (19/40)
7:00serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (20/40)
7:15serial animowany
King Kong
7:30film przygodowy
TVP Kultura
Czwartkowy klub filmowy: Chwasty
od 2:10dramat obyczajowy
Kino krótkich filmów: Jestem tutaj
4:45film krótkometrażowy
Podróże z historią: Polskie cuda natury (52)
5:15serial dokumentalny
TVP Polonia
W Nim nadzieja
4:05koncert pasyjny z klasztoru na Świętym Krzyżu
Na sygnale: Zespół Złamanego Serca (437)
5:05serial fabularno-dokumentalny
Niezwykłe miejsca: Teatr Kamienica - scena główna
5:30cykl reportaży
Historia Zmartwychwstania
5:40widowisko
Gra słów. Krzyżówka (835)
6:00teleturniej
Balans bieli
6:30program religijny
Jak żyje las: Las i woda
7:05magazyn przyrodniczy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Ciach (6)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Grzegorz Halama (8)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (1)
6:00program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer 8 (4)
6:55serial kryminalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Kiler-ów 2-óch
od 3:15komedia
Klangor (5)
5:15serial kryminalny
Polska z góry 5: Góry Sowie (8)
6:30serial dokumentalny
Plaża
7:00film krótkometrażowy
Rachel nie biega
7:30film krótkometrażowy
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (21)
od 3:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (5)
4:45serial kryminalny
MacGyver 3 (17)
6:15serial akcji
MacGyver 3 (18)
7:10serial akcji
CANAL+ 1
Wiarołom
od 3:50dramat obyczajowy
Superheroes
5:05film dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Sulejowskie na Pilicy (3)
7:00serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Radunia i jej elektrownie (4)
7:25serial dokumentalny
Śladami Mesjasza
7:55film dokumentalny
CANAL+ Family
Remont w 48h 2 (8)
od 3:45magazyn poradnikowy
Remont w 48h 2 (9)
4:25magazyn poradnikowy
Remont w 48h 2 (10)
4:50magazyn poradnikowy
Remont w 48h 2 (11)
5:30magazyn poradnikowy
Tomek i przyjaciele (20)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (1)
6:10serial animowany
Bob Budowniczy 21: Wielki korek (5)
6:30serial animowany
Bob Budowniczy 21: Rysiowy mostek (6)
6:40serial animowany
Marta mówi! (3)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (9)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (10)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (11)
7:40serial animowany
CANAL+ Film
Słoń
od 3:20dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
4:55magazyn filmowy
Wyraj
5:30film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
6:30film animowany
Łapu-capu
7:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Superheroes
4:05film dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Sulejowskie na Pilicy (3)
6:00serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Radunia i jej elektrownie (4)
6:25serial dokumentalny
Śladami Mesjasza
6:55film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Ptak dobrego Boga: Hiving the Bees (5)
od 3:45serial historyczny
Ptak dobrego Boga: Jesus Is Walkin' (6)
4:30serial historyczny
Młody The Rock 3 (7)
5:20serial komediowy
Łapu Capu
5:45program rozrywkowy
Garażowe historie 2 (1)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (2)
6:30serial dokumentalny
Chwila prawdy: Geniusz (3)
6:55serial dokumentalny
Chwila prawdy: Odwaga (4)
7:40serial dokumentalny
CBS Europa
Przyjaciel do końca świata
od 3:10komedia romantyczna
Rankingi Hollywood (3/6)
5:10program rozrywkowy
Bliżej gwiazd (12/48)
6:00serial dokumentalny
Wybór
6:30melodramat
Epic Drama
Wiedeńska krew 2: Melancholijna hrabina (1)
od 3:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Wszystko się wali: część 1 (10)
4:35serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Jakoś leci (3)
5:20serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 13: Whiskey i krew (10)
6:00serial kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Elizjum (1)
6:45serial kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Dwa metry pod ziemią (2)
7:55serial kryminalny
HBO 2
Goście
od 2:40horror
Telemaniak
4:20czarna komedia
Niesławny Youssef Salem
6:00komedia
Wielki zielony krokodyl domowy
7:35film familijny
HBO 3
Zakochany Szekspir
6:00komedia romantyczna
Kino Polska
Zgorszenie publiczne
od 2:25komedia romantyczna
Żegnaj, Ameryko!
4:20film obyczajowy
Wierna rzeka
6:00dramat historyczny
Kino TV
Kickboxer
od 0:45film sensacyjny
Klasyka krótkich animacji: Popeye meets Sindbad
4:50filmy animowane
Cimarron Strip: Ścigany (5)
5:50serial przygodowy
Lato w Prowansji
7:15dramat obyczajowy
Polsat Film
Ślad: Rusałka (90)
4:00serial kryminalny
Na ratunek 112: Nastolatek trafiony w oko lotką do darta/Napad na Mikołaja (77)
5:30serial paradokumentalny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (149)
6:00program rozrywkowy
Były sobie Ameryki: Koniec historii Indian (25)
7:55serial animowany
Stopklatka
Warzywa i owoce
od 3:40etiuda filmowa
Premiera: Dwie korony
4:20film dokumentalny
Przygody Merlina 3: Przybycie Artura - Część 2 (39)
6:00serial fantasy
Komisarz Rex 9: Mordercza krytyka (124)
7:00serial kryminalny
Warner TV
Sindbad Żeglarz
od 3:25film przygodowy
Chojrak - tchórzliwy pies (3)
5:45serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
6:00serial animowany
Z góry przepraszam: Samotny weekend (9)
6:10serial komediowy
Odżywieni
6:45dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 3:00mecz: Sacramento Kings - Dallas Mavericks
Basket+
5:45newsy sportowe
Tenis: Turniej WTA w Miami
6:00tenis
Eurosport 1
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
od 3:00kolarstwo
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
4:30snowcross
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
5:302. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
6:002. przejazd slalomu giganta kobiet
Eurosport 2
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
od 3:45snowcross
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
4:30kolarstwo
Snooker: Turniej Players Championship
6:00mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN 32 w Warszawie
od 1:00walka: Mateusz Rębecki - Jose Barrios 20.02.2021
Atleci
5:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Miami
6:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon MMA 18 w Warszawie
od 1:00walka: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 27.11.2020
Sporty walki: Babilon MMA 12 w Łomży
4:30walka: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 07.02.2020
Piłka nożna
6:00mecz towarzyski: Niemcy - Holandia
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!