Prawo Agaty 3 (13)

Prawo Agaty 3 (13)

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Martyna Peszko, Leszek Lichota, Marcin Przybylski
W skrócie:Mecenas Przybysz odpowiada za działanie na niekorzyść swojego klienta, Kowalskiego. Dowodem jest nagrana rozmowy telefoniczna z Dębskim w której Agata mówi, że Kowalski jest mordercą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz odpowiada przed sądem za działanie na niekorzyść swojego klienta, Kowalskiego. Oskarżyciel prezentuje nagranie rozmowy telefonicznej Agaty i Dębskiego. Prawniczka mówi współpracownikowi, że Kowalski jest mordercą. W toku sprawy Dorota ujawnia powiązania Bitnera z ludźmi ze świata przestępczego. W międzyczasie Przybysz reprezentuje Monikę Jarocką (Martyna Peszko), na której ciąży zarzut nieuzasadnionego użycia broni palnej, napaści na funkcjonariusza policji i usiłowanie morderstwa. Przeciw niej zeznaje starszy sierżant Tomala (Marcin Przybylski), który twierdzi, że strzeliła do niego celowo. Komisarz Majewski (Mirosław Baka) daje Agacie do zrozumienie, że nikt nie lubi jej klientki, dlatego nietrudno namówić policjantów do zeznań przeciwko niej.

Występują (pokaż wszystkich)