Program TV

SOBOTA 15.12
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Snajper. Broń odwetu (1/4)
od 2:45serial wojenny
Snajper. Broń odwetu (2/4)
3:40serial wojenny
Klan (3390)
5:15telenowela
Klan (3391)
5:35telenowela
Klan (3392)
6:00telenowela
Sprawa dla reportera
6:25magazyn interwencyjny
TVP 2
Alex Cross
od 2:25thriller
Koło fortuny (92)
5:20teleturniej
Barwy szczęścia (1959)
5:50serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1960)
6:20serial obyczajowy
M jak miłość (1405)
6:55serial obyczajowy
Polsat
UFO
od 1:50film SF
Tajemnice losu
3:55program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Moc magii
3:45interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
5:15magazyn reporterów
Mango
5:40telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wojna z mafią 6 (17/20)
3:00serial kryminalny
Extra Mocne Light
5:00program rozrywkowy
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczna pobudka
5:45program muzyczny
TV 4
zdjęcieDisco Polo Life
3:00program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:00program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
5:00program muzyczny
Czysta chata (11)
6:00magazyn poradnikowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
3:00program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
4:00program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
5:00program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Menu na miarę (5)
3:55program kulinarny
Z archiwum policji (11)
4:35serial dokumentalny
Hotel Zacisze 2 (1)
5:45serial komediowy
TVN 7
Moc magii
od 2:25interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda: Drugi mąż (417)
5:40serial paradokumentalny
Mango
6:50telezakupy
TVP Polonia
Na sygnale: Truposz (188)
3:30serial fabularno-dokumentalny
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Halo Polonia
4:20magazyn
Kapitał polski (11)
4:55magazyn ekonomiczny
Ocaleni
5:10reality show
Barwy szczęścia (1886)
6:05serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1887)
6:35serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Ela - szkice na pożegnanie
od 2:45film krótkometrażowy
Fly Alone
3:15film krótkometrażowy
Misja Afganistan (9)
3:30serial wojenny
Misja Afganistan (10)
4:25serial wojenny
NDR
5:15film krótkometrażowy
Bies
5:45film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS 12 (17)
od 2:30serial sensacyjny
Agenci NCIS 8 (24-ost.)
6:05serial sensacyjny
CANAL+
Blok 99
od 2:20dramat kryminalny
Republika. Narodziny legendy
4:30film dokumentalny
Łapu-capu extra
5:25chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Sekretne życie pszczół
6:10dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Złote miasto
od 1:35film przygodowy
Blok 99
3:20dramat kryminalny
Republika. Narodziny legendy
5:30film dokumentalny
Łapu-capu extra
6:25chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Listy miłosne
od 2:00dramat psychologiczny
Łapu-capu extra
3:45chochliki telewizyjne
Serce miłości
4:15film obyczajowy
O co biega?
5:30magazyn sportowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Świat w skali makro (1)
6:30film dokumentalny
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
3:05chochliki telewizyjne
Szamanka
3:35thriller erotyczny
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Odciąć pępowinę
6:00film krótkometrażowy
Solaris
6:15dramat SF
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
3:00chochliki telewizyjne
Cisza
3:30dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:15magazyn filmowy
Próba niewinności (3)
6:45serial kryminalny
CBS Europa
Sexy Beast
od 2:40komedia kryminalna
Paparazzi
4:25dramat sensacyjny
Taxi 3 (1/22)
6:00serial komediowy
HBO
Nie czas na łzy
od 1:25dramat obyczajowy
To
3:20horror
Filmy i gwiazdy
5:30magazyn filmowy
Warm Springs
6:00dramat biograficzny
HBO 2
Na skrzydłach orłów
od 2:20dramat historyczny
Jednakowo inni
3:55dramat obyczajowy
Kopciuszek
6:00film animowany
HBO 3
Pokój 104 2 (5)
od 2:55serial komediowy
Ucieczka z Dannemory (2)
3:25serial obyczajowy
Zły Mikołaj
4:25komedia
Zupełnie jak miłość
6:00komedia romantyczna
Kino Polska
TV okazje
od 2:55
Alabama
3:15dramat obyczajowy
PKF 45A/75
5:10kronika filmowa
Szczurołap
5:35film dokumentalny
Pełnia
6:00film psychologiczny
Kino TV
Do zobaczenia we wrześniu
od 2:55komedia romantyczna
Trzy asy
4:25film sensacyjny
Polsat Film
Gliniarze (19)
od 2:45serial paradokumentalny
Gliniarze (20)
3:45serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (737)
4:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (738)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Ewa gotuje (328)
6:00magazyn kulinarny
Ewa gotuje (329)
6:30magazyn kulinarny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 1:30mecz: Philadelphia 76ers - Indiana Pacers
Basket+
4:15newsy sportowe
Witaj w klubie: Korona Kielce
4:30serial dokumentalny
O co biega?
5:00magazyn sportowy
Golf: European Tour
6:00Alfred Dunhill Championship - 2. runda
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 1:30mecz: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
TVP Sport
Hokej: NHL
od 1:00mecz: Pittsburgh Penguins - Boston Bruins
Boks: Gala Knock Out Promotion w Gliwicach
4:00waga ciężka: Artur Szpilka - Mariusz Wach
Sportowy wieczór
5:05program informacyjny
Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy we Francji
6:00mecz półfinałowy: Holandia - Francja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!