Ogólnotematyczne

od 18:55teleturniej
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25serial kryminalny
21:20magazyn interwencyjny
22:20talk-show
19:35serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:45program rozrywkowy
21:05serial obyczajowy
21:55melodramat
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:05komedia romantyczna
22:20thriller
19:00magazyn informacyjny
19:40magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:55magazyn reporterów
20:55teleturniej
22:30dramat sensacyjny
19:00serial paradokumentalny
21:55serial SF
19:05serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
zdjęcie
20:00komedia sensacyjna
od 18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial kryminalny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
19:00program rozrywkowy
20:00thriller
21:50program rozrywkowy
22:30program rozrywkowy

Filmowe

od 18:20komedia kryminalna
22:25dramat obyczajowy
19:00serial sensacyjny
21:00serial kryminalny
22:00film przygodowy
od 18:15dramat biograficzny
20:15serial kryminalny
21:00serial kryminalny
21:45serial kryminalny
22:30thriller
19:00magazyn informacyjny
19:10chochliki telewizyjne
19:15dramat biograficzny
21:15serial kryminalny
22:00serial kryminalny
22:45serial kryminalny
od 17:55komedia romantyczna
19:25film krótkometrażowy
19:45magazyn informacyjny
19:55chochliki telewizyjne
20:00dramat obyczajowy
21:35dramat biograficzny
od 18:05dramat wojenny
19:50magazyn informacyjny
20:00film sensacyjny
21:25dramat obyczajowy
19:05serial obyczajowy
20:00serial historyczny
20:55serial historyczny
21:55serial historyczny
22:45serial kryminalny
19:00dramat kostiumowy
21:00film kostiumowy
19:00serial komediowy
19:30serial komediowy
20:00serial obyczajowy
zdjęcie
21:00serial obyczajowy
22:00serial obyczajowy
19:00program rozrywkowy
20:00dramat sensacyjny
22:00dramat obyczajowy
od 18:55serial kryminalny
21:00film sensacyjny
22:55dramat kryminalny
od 18:20film sensacyjny
21:00dramat sensacyjny

Sportowe

20:00magazyn koszykarski
20:30magazyn piłkarski
21:25rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: FC Barcelona - RCD Espanyol
19:00mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
20:50magazyn informacyjny
od 17:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
19:45newsy sportowe
zdjęcie
20:00waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Lamont Peterson
21:10magazyn sportowy
21:45mecz: MKS Zagłębie Lubin - PGE Vive Kielce
od 16:55mecz: Fenerbahce SK Stambuł - Imoco Volley Conegliano
19:55mecz fazy grupowej: Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów
22:30boks
od 16:55mecz fazy grupowej: Dinamo Kazań - Vizura Ruma
19:25magazyn bokserski
20:25mecz fazy grupowej: Igor Gorgonzola Novara - Agel Prostejov
19:00program informacyjny
19:07magazyn sportowy
20:15mecz: Panathinaikos Superfood Ateny - Żalgiris Kowno
22:30bieg ze startu wspólnego kobiet
19:00skrót meczu 1/16 finału: Paris Saint-Germain - EA Guingamp
19:35skrót meczu 1/16 finału: AS Monaco - Olympique Lyon
20:50mecz 1/16 finału: RC Strasbourg - Lille OSC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!