Przyjaciele 6: The One with the Routine (10)

Przyjaciele 6: The One with the Routine (10)

(Friends: The One with the Routine)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Janine otrzymuje propozycję tanecznego występu w sylwestrowym programie Dicka Clarka. Jako osobę towarzyszącą wybiera Joeya.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Janine otrzymuje propozycję zatańczenia w sylwestrowym programie telewizyjnym Dicka Clarka. Poszukuje dla siebie osoby towarzyszącej. Wybiera Joeya, czym sprawia mu olbrzymią przyjemność. Zabiera też ze sobą na nagranie rodzeństwo Gellerów. Występ w show Dicka Clarka zawsze był marzeniem Moniki i Rossa, którzy kiedyś uwielbiali tę audycję. Dlatego podczas nagrania Monica i Ross za wszelką cenę starają się znaleźć na najbardziej wyeksponowanym miejscu. Są tak zdesperowani, że postanawiają wykonać swój popisowy układ ze szkoły średniej, którego nie ćwiczyli od lat. Tymczasem Joey ma nadzieję, że uda mu się zbliżyć do Janine.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także