Przyjaciele 6: The One with Joey's Porsche (5)

Przyjaciele 6: The One with Joey's Porsche (5)

(Friends: The One with Joey's Porsche)

serial komediowy USA 1999-2000   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Rachel jest wściekła na Rossa, że nie anulował ich małżeństwa zawartego w Las Vegas. Sędzia nie widzi podstaw do anulowania związku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Rachel jest wściekła na Rossa za to, że do tej pory nie anulował ich małżeństwa zawartego w Las Vegas. Zaciąga go do sądu i żąda od sędziego, by oficjalnie zakończył ich związek. Urzędnik nie widzi jednak do tego podstaw. Zaleca im przeprowadzenie zwykłego rozwodu. Ross przychodzi do Rachel z kompletem dokumentów do podpisania. Przez chwile przyjaciele zapominają o drażliwej przeszłości i wspominają wspólnie spędzone chwile. W końcu Rachel przyznaje się, że to ona, będąc pod wpływem alkoholu, wpadła na pomysł ślubu w Las Vegas. Ostatecznie podpisuje dokumenty rozwodowe.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także