Przyjaciele 6: The One Where Ross Hugs Rachel (2)

Przyjaciele 6: The One Where Ross Hugs Rachel (2)

(Friends: The One Where Ross Hugs Rachel)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Joey nie może pogodzić się z myślą, że Chandler zamieszka z Monicą. Phoebe odkrywa, że Ross wcale nie anulował ślubu z Rachel...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Joey nie potrafi pogodzić się z myślą, że Chandler wyprowadzi się z ich wspólnego mieszkania i zamieszka z Monicą. Natomiast Rachel w ogóle nie przejmuje się tym, że będzie musiała poszukać nowego lokum. Monica jest zdziwiona jej obojętnością. Rachel przyznaje, że nie wierzy, że ona i Chandler rzeczywiście zamieszkają razem. Kiedy przyjaciółka zapewnia ja, że to już przesądzone, Rachel jest niepocieszona. Phoebe odkrywa, że Ross wcale nie anulował ślubu z Rachel, który wzięli w Las Vegas. Jej zdaniem, jeśli tego nie zrobi jak najszybciej, to tylko dowód na to, jak bardzo mu zależy na Rachel. Ross próbuje zaprzeczać, ale wie, że Phoebe ma rację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także