Przyjaciele 6: The One Where Joey Loses His Insurance (4)

Przyjaciele 6: The One Where Joey Loses His Insurance (4)

(Friends: The One Where Joey Loses His Insurance)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Ross prowadzi zajęcia na New York University. Monica z Rachel stroją sobie żarty z jego akcentu. Joey ma na castingu zagrać umierającego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Ross otrzymuje propozycję prowadzenia zajęć w New York University. Podczas nich jest tak zdenerwowany, że mówi z dziwnym, brytyjskim akcentem. Monica i Rachel stroją sobie z niego żarty. Joey, który od jakiegoś czasu nie był nigdzie zatrudniony, dowiaduje się, że wygasło jego ubezpieczenie zdrowotne. Właśnie teraz jest mu ono potrzebne, ponieważ nabawił się przepukliny. Chce odzyskać prawo do ubezpieczenia, żeby nie ponosić pełnych kosztów ewentualnej operacji. Bierze udział w kilku castingach. Niestety, z powodu silnego bólu, nie udaje mu dostać żadnej roli. W końcu trafia jednak na coś w sam raz dla niego - ma zagrać umierającego mężczyznę. Rachel dowiaduje się od prawnika Rossa, że ich małżeństwo wcale nie zostało anulowane.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także