Przyjaciele 6: The One on the Last Night (6)

Przyjaciele 6: The One on the Last Night (6)

(Friends: The One on the Last Night)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:David Schwimmer
W skrócie:Chandler wyprowadza się od Joeya, który zostaje sam. Rachel planuje przeprowadzić się do Phoebe. Przy pakowaniu pomaga jej Monica.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 października
za 6 dni
19:00 Comedy Central
środa, 30 października
za 7 dni
13:00 Comedy Central
sobota, 2 listopada
za 10 dni
14:00 Comedy Central
sobota, 2 listopada
za 10 dni
20:30 Comedy Central Family

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

W życiu przyjaciół zachodzą ogromne zmiany związane z decyzją Moniki i Chandlera o wspólnym zamieszkaniu. Chandler wyprowadza się od Joeya, a Rachel planuje przeniesienie się do Phoebe. Okazuje się jednak, że Rachel nie jest jeszcze wcale spakowana, a z samego rana jej rzeczy mają zabrać pracownicy z firmy zajmującej się przeprowadzkami. Monica wpada w szał. Próbuje nakłonić do pomocy Rossa, Chandlera i Joeya, ale oni nie chcą się w to mieszać. Podczas pakowania Monica i Rachel wspominają wszystkie dobre chwile. Wkładając do kartonów kolejne rzeczy, przypominają sobie związane z nimi wydarzenia. Zniecierpliwiona Phoebe radzi im, żeby powspominały również przykre rzeczy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także