Przyjaciele 6: The One With Ross's Denial (3)

Przyjaciele 6: The One With Ross's Denial (3)

(Friends: The One With Ross's Denial)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Rachel szuka mieszkania. Phoebe, prosi Rossa, by nie podejmował pochopnych decyzji. Ross jednak proponuje Rachel mieszkanie u siebie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Rachel szuka nowego mieszkania, ale na razie nie udało jej się znaleźć nic ciekawego. Phoebe, która podejrzewa, że Ross nadal kocha Rachel, prosi go, żeby działał rozważnie i nie podejmował żadnych pochopnych decyzji związanych z jej osobą. Ross działa jednak impulsywnie. Proponuje Rachel, żeby wprowadziła się do jego mieszkania, skoro nie udało jej się nadal nic wynająć. Nieświadoma prawdziwych intencji Rossa Rachel przyjmuje jego propozycję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także