Przyjaciele 6: The One After Vegas (1)

Przyjaciele 6: The One After Vegas (1)

(Friends: The One After Vegas)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Po powrocie do Nowego Jorku Chandler i Monica mają wiele wątpliwości dotyczących ich związku. Ustalają, że na próbę zamieszkają razem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Po powrocie z Las Vegas do Nowego Jorku Chandler i Monica mają wiele wątpliwości dotyczących przyszłości ich związku. Nie są do końca przekonani, czy powinni wziąć ślub. W końcu ustalają, że na próbę zamieszkają razem. Zważywszy na stopień zaangażowania Chandlera w poprzednie związki, jest duży krok na przód. Ross okłamuje Rachel, że anulował ich małżeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także