Przyjaciele 6: The One Where Ross Got High (9)

Przyjaciele 6: The One Where Ross Got High (9)

(Friends: The One Where Ross Got High)

serial komediowy USA 1999-2000   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Do Moniki przyjeżdżają rodzice. Chandler bardzo stara się zdobyć ich sympatię. Rachel przygotowuje specjalny deser...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Z okazji Święta Dziękczynienia do Moniki przyjeżdżają ojciec Jack i matka Judy. Chandler dowiaduje się, że rodzice jego dziewczyny nigdy za nim nie przepadali. Z tego powodu Monica nie powiedziała im, że jest z nim związana. Chandler bardzo stara się zdobyć serca państwa Gellerów. Widząc to, Ross wyznaje przyjacielowi, z jakiego powodu jego rodzice mogą go nie lubić. Rachel wypróbowuje swoje umiejętności kulinarne i przygotowuje specjalny deser. Okazuje się jednak, że w książce kucharskiej, z której skorzystała, skleiły się dwie strony. Rachel łączy dwa przepisy i serwuje przyjaciołom coś nienadającego się do jedzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)