Przyjaciele 6: The One With the Joke (12)

Przyjaciele 6: The One With the Joke (12)

(Friends: The One With the Joke)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:W gazecie zostaje zamieszczony dowcip, który przesłał do redakcji Ross. Chandler kłóci się z nim o to, który z nich jest jego autorem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 22 lutego
dziś
6:30 Comedy Central

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

W magazynie dla mężczyzn zostaje zamieszczony dowcip, który przesłał do redakcji Ross. Chandler kłóci się z przyjacielem o to, który z nich jest jego autorem. Monica uważa ich spór za głupi i nie zamierza się wtrącać do ich kłótni. Kończy polemikę między przyjaciółmi, oznajmiając im, że opublikowany kawał jest obraźliwy i w ogóle nieśmieszny. Tymczasem Joey przyjmuje pracę kelnera w Central Perk.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także