Okrasa łamie przepisy: Pieczenie dzika

Okrasa łamie przepisy: Pieczenie dzika

magazyn kulinarny Polska   b.o.
W skrócie:Karol Okrasa zaprasza na potrawy przygotowane z mięsa dzika. Kucharz postara się wyjaśnić, dlaczego warto jeść takie mięso, opowie o jego walorach smakowych i sposobach jego przyrządzania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Polska kuchnia, oprócz tradycyjnego schabowego i pierogów, ma do zaoferowania wiele innych smacznych dań. Karol Okrasa podróżuje po naszym kraju i przedstawia regionalne produkty i ich wytwórców. Z pomocą gości przygotowuje proste lokalne potrawy. Pokazuje również, jak z produktów dostępnych w zwykłych sklepach przyrządzić ciekawe dania inspirowane kuchnią polską i regionalną.

W tym dzisiejszym odcinku Karol Okrasa zaprasza na potrawy przygotowane z mięsa dzika. Kucharz postara się wyjaśnić dlaczego warto jeść takie mięso, opowie o jego walorach smakowych i sposobach jego przygotowania oraz podawania. Pierwszą potrawą jaką zaprezentuje będzie kiełbasa przyrządzona na dwa sposoby. Kolejnym daniem będzie podany z kapustą kotlet hamburski z mięsa dzika. Na zakończenie zaprezentuje pieczoną łopatkę dzika.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także