Program TV

NIEDZIELA 15.12
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
M jak miłość (1477)
od 6:20serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Na fali
7:35film animowany
Dobra wróżka
9:30film familijny
TVN
Mango
od 5:15telezakupy
zdjęcieDzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
101 dalmatyńczyków (50)
7:05serial animowany
101 dalmatyńczyków (51)
7:35serial animowany
101 dalmatyńczyków (52)
8:05serial animowany
Królowa śniegu
8:35baśń filmowa
Galileo (787)
10:25program popularnonaukowy
TV 6
Columbo: Niebezpieczna gra (2)
od 6:40serial kryminalny
Galileo (260)
8:40program popularnonaukowy
Galileo (261)
9:40program popularnonaukowy
Dogonić kosmos
10:50film obyczajowy
TVN 7
Mango
od 5:55telezakupy
Big Brother 2 (78/80)
8:00reality show
Big Brother 2 (79/80)
8:55reality show
Big Brother 2 (80-ost.)
9:55reality show
TVP Polonia
Lajk!
od 6:50magazyn kulturalny

FILMOWE

ale kino+
Nasi patrioci
8:00dramat wojenny
Ale krótkie: Historie rodzinne
9:55blok filmów krótkometrażowych
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Miami (20)
od 6:55serial kryminalny
Seal Team (21)
7:55serial akcji
Seal Team (22)
8:45serial akcji
2012
9:45film katastroficzny
CANAL+
Gnomy rozrabiają
od 6:35film animowany
Cudowny chłopak
8:45dramat obyczajowy
Garfield 2
10:35film familijny
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Przyjaciółki
7:25film krótkometrażowy
Gnomy rozrabiają
7:35film animowany
Cudowny chłopak
9:45dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Anioły w akcji (15)
od 6:50serial familijny
Anioły w akcji (16)
7:15serial familijny
Wolta
9:05film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
9:20chochliki telewizyjne
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Życie plaży (4)
10:00serial dokumentalny
Mjanma - Złota kraina
10:50film dokumentalny
CANAL+ Film
Łapu-capu
7:05chochliki telewizyjne
Życie Pi
7:20dramat przygodowy
zdjęcieKataklizm
9:25film SF
Hollywood Buzz
10:55magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Zrobione na czysto (2)
7:05serial obyczajowy
Zrobione na czysto (3)
7:50serial obyczajowy
Zrobione na czysto (4)
8:40serial obyczajowy
Zrobione na czysto (5)
9:30serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
10:20serial obyczajowy
CBS Europa
Klasa pana Tourette'a
od 5:50film obyczajowy
Nowy świat (1/2)
7:45serial kostiumowy
Nowy świat (2-ost.)
9:40serial kostiumowy
HBO
Bezsenność w Seattle
od 6:00komedia romantyczna
Ratatuj
7:45film animowany
Harry Potter i Czara Ognia
9:40film przygodowy
HBO 2
Bajeczki Maszy (15-18)
od 6:50serial animowany
Angry Birds (42)
7:15serial animowany
Angry Birds (43)
7:25serial animowany
zdjęcieRycerz króla Artura
8:10film przygodowy
Kraina Jane Austen
10:25komedia romantyczna
HBO 3
Liga Sprawiedliwości
od 6:00film przygodowy
Niebo
8:00thriller
Gentleman z rewolwerem
9:40komediodramat
Kino Polska
Siekierezada
8:10dramat obyczajowy
Mała Moskwa (3)
9:55serial obyczajowy
Mała Moskwa (4)
10:55serial obyczajowy
Polsat Film
Przyjaciółki (152)
od 6:45serial obyczajowy
Przyjaciółki (153)
7:45serial obyczajowy
Na fali 2
8:45film animowany
Mulan 2
10:30film animowany
TNT
Za wszelką cenę
od 6:00dramat obyczajowy
Wzgórze nadziei
8:40melodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 6:50mecz: Liverpool FC - Watford FC
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Phoenix Suns - San Antonio Spurs
nSport+
Sport News+
7:35magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga+
7:45magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: Real Sociedad - FC Barcelona
Polsat Sport
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
od 6:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Tamas Lodi
Boks: Walka o pas WBO World w Nowym Jorku
8:30waga półśrednia: Terence Crawford - Egidijus Kavaliauskas
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 6:55program informacyjny
Hokej: NHL
9:30mecz: San Jose Sharks - Vancouver Canucks
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
10:30mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!