Lekarze na start (48)

Lekarze na start (48)

7.4/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Kamil Szeptycki, Dominika Kryszczyńska, Maria Pawłowska, Zuzanna Grabowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski, Sylwester Jakimow
W skrócie:Pod opiekę Dagmary trafia Helena, która cierpi na zapalenie tarczycy. Niestety antybiotyk podawany chorej nie działa. Tymczasem Łukasz podejrzewa, że nowy pacjent jest jednym z gwałcicieli Weroniki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia piątki absolwentów medycyny: Zuzy (Dominika Kryszczyńska), Dagi (Maria Pawłowska), Piotra (Kamil Szeptycki), Marty (Zuzanna Grabowska) i Łukasza (Filip Gurłacz), którzy trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Tam będą stawiać pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pacjentów. Największym marzeniem każdego z młodych lekarzy jest rezydentura na oddziale chirurgii, jednak wymarzoną pracę otrzyma tylko jedno z nich... Ich perypetie zawodowe będą się przeplatać z zawirowaniami w życiu osobistym. Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, którą widzowie będą poznawać z odcinka na odcinek.

W tym odcinku

Pod opiekę Dagmary trafia Helena. Pacjentka cierpi na ostre bakteryjne zapalenie tarczycy. Stawska obawia się, że podawany chorej antybiotyk nie działa. Doktor Zamojski nie chce nawet wysłuchać stażystki. Tymczasem Łukasz podejrzewa, że nowy pacjent, który doznał niedawno urazu jądra, jest jednym z gwałcicieli Weroniki. Brat rannego, Maciej, przychodzi do szpitala i grozi dziewczynie śmiercią...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także