Program TV

POPULARNE

TVP 1
Chartum
od 0:45dramat historyczny
Bez tożsamości 2 (17)
3:00serial kryminalny
TVP 2
O mnie się nie martw 12 (1/13)
od 0:35serial komediowy
Nowa: Pierwsza sprawa (1/13)
1:35serial kryminalny
zdjęcieMilczenie
2:30dramat historyczny
Polsat
Szklana pułapka
od 22:35film sensacyjny
Łowcy zombie
1:30horror komediowy
Tajemnice losu
3:30program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
TVN
Zabójcza broń 2 (1/22)
od 0:40serial sensacyjny
Uwaga!
1:40magazyn reporterów
NOC Magii
2:05interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Stracona cnota
od 23:45film erotyczny
Kabaretowy Szał
1:50program rozrywkowy
Heheszki na całego
2:50program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
3:50serial grozy
TV 4
Nieuchwytny cel
od 23:40film sensacyjny
Galileo (791)
1:50program popularnonaukowy
Interwencja
2:50magazyn reporterów
Atleci (9)
3:05magazyn sportowy
Trans World Sport
3:40magazyn sportowy
SuperLudzie (15)
4:40serial dokumentalny
TV 6
Królestwo węża
od 0:00horror
Benny Hill (34)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TVN 7
Wyścig śmierci 2
od 0:10film sensacyjny
NOC Magii
2:50interaktywny program rozrywkowy
WP
Zabójczy akademik
2:00thriller
Modus (4)
4:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Arytmia
od 0:20dramat obyczajowy
Otwarcie
4:05film krótkometrażowy
Drzewo i ja
4:35film krótkometrażowy
AXN
Desperado
od 22:55film sensacyjny
Zabójcze umysły 14 (9)
1:10serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (10)
2:00serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (4)
2:55serial kryminalny
Nocna zmiana (1)
3:50serial obyczajowy
Nocna zmiana (2)
4:45serial obyczajowy
CANAL+
Rozpruci na śmierć
od 0:15komedia sensacyjna
Prawdziwe zbrodnie
1:45dramat kryminalny
Ciemna strona Wenus
3:15dramat psychologiczny
Nie jesteś w Danii
4:45film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Jamajczyk
od 23:35film kryminalny
Rozpruci na śmierć
1:15komedia sensacyjna
Prawdziwe zbrodnie
2:45dramat kryminalny
Ciemna strona Wenus
4:15dramat psychologiczny
CANAL+ Family
Tam i z powrotem
1:00film obyczajowy
Angelus
2:40komedia obyczajowa
CANAL+ Film
Skejterka
od 23:30dramat obyczajowy
7 uczuć
1:15komediodramat
Łapu-capu extra
3:10chochliki telewizyjne
Pisarze. Serial na krótko (2)
3:40serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (7)
3:45serial komediowy
Monument
3:55dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Dwunastu (10)
od 0:40serial kryminalny
Perpetual Grace, LTD (9)
1:35serial obyczajowy
Perpetual Grace, LTD (10)
2:25serial obyczajowy
Rykoszety
3:25film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (7)
3:55serial komediowy
Eter
4:05dramat historyczny
CBS Europa
Dobry agent
od 23:20dramat sensacyjny
zdjęcieOni
2:30horror
Ostatni budowniczy Ameryki
4:30dramat obyczajowy
HBO
Escape room
od 23:50horror
zdjęcieHollywoodland
1:30dramat obyczajowy
Jane Fonda w pięciu odsłonach
3:40film dokumentalny
HBO 2
Druga szansa
1:10dramat obyczajowy
Bill Maher: Na żywo z Oklahomy
3:05program rozrywkowy
Searching
4:15thriller
HBO 3
Aquaman
od 23:35film SF
Nowy papież (8/9)
2:00serial obyczajowy
Ray Donovan 7 (8/10)
3:00serial obyczajowy
Dwunasty człowiek
3:45dramat historyczny
Kino Polska
Superprodukcja
od 0:10komedia
Krótki film o zabijaniu
2:35dramat obyczajowy
Pójdziesz ponad sadem
4:25film psychologiczny
Kino TV
Midnight Express
od 23:00dramat sensacyjny
zdjęcieŻądze i pieniądze
1:40komedia kryminalna
Zmarszczki
3:40film animowany dla dorosłych
Polsat Film
Bad Boys
od 22:45komedia sensacyjna
Gliniarze (280)
1:15serial paradokumentalny
Gliniarze (281)
2:15serial paradokumentalny
Gliniarze (257)
3:15serial paradokumentalny
Gliniarze (258)
4:15serial paradokumentalny
Stopklatka
zdjęcieSłodko-gorzki
1:05dramat obyczajowy
MiłośćKropka.pl: Podróżnik (5)
3:00serial paradokumentalny
TV okazje
4:55magazyn reklamowy
TNT
Zabójcza broń 2
od 0:45film sensacyjny
zdjęcieBezkresne niebo
2:45western
Rozbici: Mięcho (6)
4:50serial komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:40mecz: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
2:00serial dokumentalny
Magazyn Velux EHF
3:00magazyn piłki ręcznej
1 na 1 Extra: Łukasz Piszczek
3:30magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
4:00mecz: Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers
nSport+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 0:30mecz: Cracovia - Wisła Kraków
TVP Sport
Snooker: Mistrzostwa Polski - Lublin 2020
od 0:05mecz finałowy mężczyzn
Hokej: NHL
1:30mecz: Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
Boks: Walka o pas WBC World w Nowym Jorku
4:30waga średnia: Jermall Charlo - Dennis Hogan

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!