Program TV

CZWARTEK 29.08
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
Elif (554)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Na sygnale: Martwi nie pomożemy (235)
11:55serial fabularno-dokumentalny
Koło fortuny (177)
12:30teleturniej
zdjęcieWymarzona miłość (16)
13:15serial obyczajowy
Zainwestuj w marzenia (9)
14:05serial obyczajowy
Postaw na milion
14:10teleturniej
Polsat
Dlaczego ja? (693)
od 10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (254)
11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (575)
12:45serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (116)
13:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (446)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Jestem z Polski (7/9)
11:00serial dokumentalny
Ukryta prawda (726)
12:00serial paradokumentalny
19+ (407)
13:00serial paradokumentalny
19+ (408)
13:30serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (1/60)
14:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (7)
11:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (8)
11:30serial obyczajowy
Detektywi w akcji (108)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Czysta chata (4)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Baca (114)
12:00serial komediowy
Jaś Fasola (11)
13:40serial komediowy
MacGyver (10)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Mango
od 10:15telezakupy
Ukryta prawda (409)
11:55serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (147)
12:55serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (184)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (345)
14:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (464)
11:20program publicystyczny
Halo Polonia
11:35magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2035)
13:10serial obyczajowy
Zaginiona: Konfrontacja (7-ost.)
14:40serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
11:00blok filmów krótkometrażowych
Co kryje prawda (7)
12:00serial kryminalny
Co kryje prawda (8)
13:00serial kryminalny
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
14:00blok filmów krótkometrażowych
AXN
Turysta
od 9:55film sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (21)
11:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (22)
12:50serial sensacyjny
Sheena - królowa dżungli
13:45film przygodowy
CANAL+
Życie Pi
od 10:00dramat przygodowy
Wolta
12:05film krótkometrażowy
Podatek od miłości
12:20komedia romantyczna
Hollywood Buzz
14:00magazyn filmowy
Szanghajska robota
14:30thriller
CANAL+ 1
Życie Pi
11:00dramat przygodowy
Wolta
13:05film krótkometrażowy
Podatek od miłości
13:20komedia romantyczna
CANAL+ Family
Twierdze przyrody (3)
od 10:50serial dokumentalny
Spitsbergen
11:40film krótkometrażowy
Happy End
12:05dramat obyczajowy
Nie przegap
13:50magazyn informacyjny
Co w trawie piszczy
14:50film animowany
CANAL+ Film
Joshua
od 10:10thriller
Nie przegap
11:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:05chochliki telewizyjne
Z pasją
12:10komediodramat
Robin Hood
13:40film przygodowy
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
11:00chochliki telewizyjne
A.B.C. (4)
11:30serial kryminalny
Informator (5)
12:15serial sensacyjny
Informator (6)
13:15serial sensacyjny
Nieznajomi (7)
14:15serial sensacyjny
HBO
Dawno temu w trawie
od 10:45film animowany
zdjęciePlayer One
12:20film SF
HBO 2
Julie i Julia
od 10:30film biograficzny
Wampiry: Dziedzictwo (16)
12:30serial fantasy
Znajdź mnie w Paryżu (7)
13:15serial familijny
Percy Jackson: Morze potworów
13:45film przygodowy
HBO 3
Kokainowy Rick
od 10:40dramat kryminalny
Dolina Krzemowa 4 (1)
12:30serial komediowy
Dolina Krzemowa 4 (2)
13:00serial komediowy
Los Espookys (1)
13:35serial komediowy
Searching
14:05thriller
Kino Polska
Komedia małżeńska
od 9:55komedia obyczajowa
Mrówcze szlaki
11:55film dokumentalny
Kabaretowy rejs (19)
12:35program rozrywkowy
Stara baśń
13:35film kostiumowy
Kino TV
Poirot: Zabójstwo Rogera Ackroyda
od 10:55serial kryminalny
Latarnicy
13:05komedia
Polsat Film
Inspekcja pana Anatola
od 10:35komedia
Baranek Shaun: Film
12:35film animowany
Moich pięć ostatnich dziewczyn
14:25komedia romantyczna
TNT
Uciekająca panna młoda
11:30komedia romantyczna
Płonące siodła
13:55western komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Aston Villa FC - Everton FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: CD Alaves - RCD Espanyol
Piłka nożna: Liga austriacka
13:20mecz: FC Red Bull Salzburg - FC Admira
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 10:305. etap: L'Eliana - Obserwatorium Astronomiczne Javalambre
Kolarstwo: Vuelta a Espana
14:055. etap: L'Eliana - Obserwatorium Astronomiczne Javalambre
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
12:005. etap: L'Eliana - Obserwatorium Astronomiczne Javalambre
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 10:20mecz: BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
13:15mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
11:00mecz: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
13:00mecz fazy grupowej: Ukraina - Słowenia
Polsat Sport Extra
ATP World Tour Uncovered
11:00magazyn tenisowy
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
11:30mecz fazy grupowej: Francja - Turcja
Piłka nożna: Liga włoska
14:00mecz: FC Parma - Juventus FC
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
11:07mecz fazy grupowej: Niemcy - Białoruś
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga włoska
12:07mecz: Parma Calcio - Juventus FC
Boks
14:00boks

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!