Lombard. Życie pod zastaw 2 (58)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (58)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Mariola odkrywa, że mąż zainstalował w sypialni kamerę. Oddaje znalezisko do lombardu. Kiedy jej mąż Krzysztof odkrywa brak kamery, wpada we wściekłość. Postanawia jednak kupić następną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Mariola, atrakcyjna 35-latka, odkrywa, że mąż zainstalował w sypialni kamerę. Zszokowana, oddaje znalezisko do lombardu. Kiedy jej mąż Krzysztof odkrywa brak kamery, wpada we wściekłość. Postanawia jednak nie rezygnować i kupuje następną. W sklepie poznaje atrakcyjną Wiolę. Kobieta okazuje się prostytutką wynajętą przez Mariolę, aby udowodnić Krzysztofowi zdrady. Kiedy małżonkowie obrzucają się wzajemnie oskarżeniami i wyzwiskami, ich 10-letni synek Stasio, zmęczony wiecznymi kłótniami rodziców, ucieka z domu. Mariola i Krzysztof robią wszystko, aby go odnaleźć. Do lombardu przychodzi Andrzej ze swoim bratem bliźniakiem Pawłem. Pierwszy z mężczyzn, w trosce o zdrowie brata, zastawia jego fatbaike'a. Marysia potajemnie spotyka się z tatą. Dziewczynka nie wie, że jest śledzona przez Darka i Betona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także