Lombard. Życie pod zastaw 2 (59)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (59)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Rafał ma 19 lat i właśnie odebrał prawo jazdy. Chciałby jeździć sportowym samochodem ojca, jednak ten mu nie pozwala. Kiedy rodzice wyjeżdżają, chłopak wsiada do auta. Naraża się gangsterowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Rafał ma 19 lat i właśnie odebrał prawo jazdy. Chciałby jeździć sportowym samochodem ojca, jednak ten mu nie pozwala. Kiedy rodzice wyjeżdżają, chłopak bez ich wiedzy pożycza auto. W czasie popisów na parkingu przed klubem nocnym uszkadza samochód. Przy okazji jednak obciera pojazd należący do gangstera Ryżego. Przestępca zarządza poszukiwanie sprawcy i szybko dociera do Rafała. Z pomocą chłopakowi niespodziewanie przychodzi... Adek. Oskarżenie o gwałt i pobyt w areszcie bardzo zmieniły syna Kazimierza. Chłopak przestał imprezować, twierdząc, że się ustatkował. Do lombardu przychodzi Hofer z wielką, gadającą papugą. Chce ją zastawić, jednak nikt nie chce przyjąć żywego zastawu. Adek, Kazimierz i Marzena podejmują decyzję o sprzedaży papugi, którą mężczyzna ukrył w magazynie. Kilka dni później w lombardzie pojawiają się jednocześnie potencjalny nabywca i właściciel egzotycznego ptaka.

Występują (pokaż wszystkich)