Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęciePrzysięga (269)
5:10telenowela
Elif (828)
6:00serial obyczajowy
Agape
7:30magazyn religijny
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (397)
8:40telenowela historyczna
Polsat
Disco Gramy
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (707)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Uwaga!
5:15magazyn reporterów
Mango
5:35telezakupy
Doradca smaku (20)
7:50magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (300)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:45program rozrywkowy
SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
8:00serial sensacyjny
TV 4
SuperLudzie (28)
od 4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (25)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (26)
7:00serial sensacyjny
Nasz nowy dom (8)
8:00reality show
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (85)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (86)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (344)
od 4:55serial paradokumentalny
Mango
5:55telezakupy
Przepis na życie (12/13)
7:30serial obyczajowy
Ukryta prawda (642)
8:30serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledyski
od 4:50magazyn muzyczny
Co się dzieje
7:00program informacyjny
Muzyczne poranki
7:20magazyn muzyczny
TVP Polonia
Focus on Poland
5:40program informacyjny
Nad Niemnem
5:50magazyn Polaków na Białorusi
Polonia 24
6:10magazyn informacyjny
Pożyteczni.pl
6:35magazyn
Zrób to ze smakiem
7:25magazyn kulinarny
WP
Premiera: WP Raport (345)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (304)
6:30program publicystyczny
Pies: na tropie: Ucieczka (3)
7:00serial sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Belfer (2)
5:05serial kryminalny
Jej tajemnice (5)
8:00serial kryminalny
AXN
Agenci NCIS 13 (8)
5:05serial kryminalny
Designated Survivor (5)
6:00serial kryminalny
Designated Survivor (6)
6:55serial kryminalny
Emotki. Film
7:50film animowany
CANAL+ 1
Szamanka
od 3:40thriller erotyczny
Król: Prolog
5:35reportaż
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Zagadki Myszki w Paski (6)
6:30program edukacyjny
Zagadki Myszki w Paski (7)
6:32program edukacyjny
Zagadki Myszki w Paski (8)
6:35program edukacyjny
Zagadki Myszki w Paski (9)
6:37program edukacyjny
Zagadki Myszki w Paski (10)
6:40program edukacyjny
Dolina Muminków (13)
6:50serial animowany
Dzielny Lew Eryk 3 (1)
7:20serial animowany
Dzielny Lew Eryk 3 (2)
7:25serial animowany
Dzielny Lew Eryk 3 (3)
7:30serial animowany
Dzielny Lew Eryk 3 (4)
7:35serial animowany
Anioły w akcji (17)
7:45serial familijny
Tito i obcy
8:15komedia SF
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Miłość bezwarunkowa
6:30film dokumentalny
Rykoszety
7:15film krótkometrażowy
Łapu-capu
7:45chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
7:50magazyn filmowy
CANAL+ Premium
Król: Prolog
od 4:35reportaż
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Port lotniczy '75
8:45film katastroficzny
CANAL+ Seriale
Via Carpatia
od 4:30dramat obyczajowy
Materiał nieemisyjny (4)
5:45film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Dzień jak co dzień
6:30film krótkometrażowy
Siostra
6:50film krótkometrażowy
Gra pozorów (1)
7:00serial kryminalny
Gra pozorów (2)
7:55serial kryminalny
Zła dziewczynka
8:50film krótkometrażowy
HBO
Czas próby
8:55film sensacyjny
HBO 2
zdjęcieUczeń czarnoksiężnika
6:00film przygodowy
Czarownica 2
7:50film fantasy
HBO 3
Czas wojny
7:20dramat wojenny
Kino Polska
Czas niedokończony
8:00film dokumentalny
Człowiek z żelaza
8:55dramat społeczny
Kino TV
Lucky Luke
6:40western komediowy
Afryka - wyprawa na safari
8:45film dokumentalny
Polsat Film
Gliniarze: Szkoła (342)
od 4:30serial paradokumentalny
Na ratunek 112 (186)
5:30serial paradokumentalny
Nasz nowy dom (92)
7:00reality show
Przyjaciółki (78)
8:00serial obyczajowy
Stopklatka
TV okazje
od 4:50magazyn reklamowy
Scena śmiechu (4)
6:00program rozrywkowy
Złotopolscy (320)
6:55telenowela
Złotopolscy (321)
7:25telenowela
Plebania (143)
7:55serial obyczajowy
Plebania (144)
8:30serial obyczajowy
Klara i wszystko jasne 3 (4)
8:55serial kryminalny
TNT
Drakula A.D. 1972
od 3:40horror
Objazd 3: Woda (7)
5:15serial komediowy
Objazd 3: Samolot (8)
5:35serial komediowy
Wielki skok na bank
6:05western komediowy
Tylko dla orłów
8:00film wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
6:20serial dokumentalny
zdjęcieJej Wysokość Premier League
7:00magazyn piłkarski
Premier League Review
8:00magazyn piłkarski
Eurosport 2
Snooker: Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
6:00mecz finałowy: Judd Trump - Ronnie O'Sullivan
zdjęcieKolarstwo: Giro d'Italia
7:003. etap: Enna - Etna
Polsat Sport News
Pro Bull Riding
6:00magazyn sportowy
Sport flesz
7:00program informacyjny
KOTV Weekly
7:07magazyn bokserski
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn koszykarski
8:07koszykówka
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna: Liga Narodów
6:10mecz: Holandia - Polska
Piłka nożna kobiet: Ekstraliga
8:20mecz: APLG Gdańsk - UKS SMS Łódź

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!