Program TV

PIĄTEK 20.12
5:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
5:40teleturniej muzyczny
zdjęciePrzysięga (75)
6:20telenowela
zdjęcieElif (632)
7:10serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (305)
8:40telenowela historyczna
Polsat
Disco Gramy
od 4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (258)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (113)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (114)
8:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur 3 (31)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (32)
5:35serial dokumentalny
112 - na każde wezwanie (29)
6:00serial sensacyjny
112 - na każde wezwanie (30)
6:30serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (137/156)
5:10serial paradokumentalny
Mango
6:10telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (320)
7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (516)
8:30serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledyski
5:20magazyn muzyczny
Afisz kulturalny
5:35magazyn kulturalny
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
Kowalski przy tablicy - Pusty basen
8:40film krótkometrażowy
TVP Polonia
Halo Polonia
od 4:40magazyn
Racja stanu (175)
5:25program publicystyczny
Focus on Poland (247)
5:55program informacyjny
Leśniczówka (78)
6:10telenowela
Czy wiesz, że... (15)
7:05program edukacyjny
WP
Premiera: WP Raport (194)
6:00program informacyjny
Premiera: Money. To się liczy (138)
6:20program publicystyczny
zdjęcieGwiazdka z nieba
7:00film familijny

FILMOWE

ale kino+
Belfer (5)
od 4:10serial kryminalny
Belfer (6)
5:10serial kryminalny
Mamo, wróć (1)
8:00dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (14)
5:05serial kryminalny
Skorpion 4 (16)
6:00serial sensacyjny
Skorpion 4 (17)
6:55serial sensacyjny
Designated Survivor (15)
7:50serial kryminalny
Designated Survivor (16)
8:45serial kryminalny
CANAL+
Supernatura (2)
5:00serial dokumentalny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Wino truskawkowe
6:15dramat obyczajowy
O co biega?
8:05magazyn sportowy
Zieleńsza nie będzie
8:35komediodramat
CANAL+ 1
Cisza
od 4:15dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
5:45film krótkometrażowy
Supernatura (2)
6:00serial dokumentalny
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Wino truskawkowe
7:15dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Angelus
od 3:25komedia obyczajowa
Europa Filmowa 2: Portugalia (6)
5:10serial dokumentalny
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Hollywood Buzz
6:40magazyn filmowy
Tam i z powrotem
7:05film obyczajowy
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (4)
7:00film krótkometrażowy
Odprawa
7:25film krótkometrażowy
Przyjaciółki
7:45film krótkometrażowy
Instynkt 2 (9)
7:55serial kryminalny
CBS Europa
Córka Russellów
od 3:35film obyczajowy
Doktor Becker (16/22)
5:25serial komediowy
Klasa pana Tourette'a
6:00film obyczajowy
HBO
Deadwood
od 3:30western
Co się wydarzyło 11 września
5:20film dokumentalny
Rio 2
6:00film animowany
Daphne i Velma
7:40komedia sensacyjna
Ralph Demolka w internecie
8:55film animowany
HBO 2
Bękarty
6:00komedia przygodowa
Psy i koty
7:55film familijny
HBO 3
Stan i Ollie
6:00komediodramat
Puzzle
7:40dramat obyczajowy
Kino Polska
Tak w każdym porcie
6:00film dokumentalny
Komediantka
8:30film obyczajowy
Kino TV
Turek
od 4:10dramat obyczajowy
zdjęcieW rodzinie
6:00komedia kryminalna
T.I.M.
7:20film familijny
Polsat Film
Ultraviolet (4)
od 4:30serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (774)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (61)
6:15serial dokumentalny
Nasz nowy dom (131)
6:45reality show
Przyjaciółki (67)
7:45serial obyczajowy
Stopklatka TV
TV okazje
od 4:45magazyn reklamowy
Wojny kontenerowe (13)
6:00serial dokumentalny
Złotopolscy (270)
6:30telenowela
Plebania (168)
6:55serial obyczajowy
Plebania (169)
7:25serial obyczajowy
Castle 2: Złamany konar (5)
7:55serial kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
7:00magazyn siatkarski
Piłka nożna: Premier League World
8:30magazyn ligi angielskiej
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: RCD Espanyol - Real Betis Balompie
Polsat Sport
Magazyn alpejski
6:00magazyn sportowy
zdjęcie7. strefa
7:00magazyn siatkarski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
8:30mecz: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
8:30mecz: Fenerbahce Beko Stambuł - Zenit Sankt Petersburg
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
6:00mecz: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
Sport flesz
7:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
7:07mecz: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
Sport flesz
8:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
8:07mecz: Fenerbahce Beko Stambuł - Zenit Sankt Petersburg

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!