Ogólnotematyczne

od 8:40magazyn poradnikowy
9:15serial kryminalny
10:15serial obyczajowy
zdjęcie
11:10serial kryminalny
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
9:00serial obyczajowy
10:00serial obyczajowy
11:00serial sensacyjny
12:00serial obyczajowy
9:00serial fantasy
10:00serial fantasy
12:00serial komediowy
12:55serial komediowy
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial fabularno-dokumentalny

Filmowe

od 8:00serial kryminalny
9:35serial kryminalny
11:10blok filmów krótkometrażowych
11:55dramat obyczajowy
9:00serial kryminalny
10:00serial sensacyjny
11:00serial sensacyjny
12:00serial sensacyjny
10:45magazyn filmowy
11:20film obyczajowy
12:35komediodramat
9:00film dokumentalny
9:55film krótkometrażowy
10:05dramat obyczajowy
11:45magazyn filmowy
12:20film obyczajowy
9:00magazyn informacyjny
9:10chochliki telewizyjne
zdjęcie
9:40komedia
11:10melodramat
12:50magazyn informacyjny
od 8:25film dokumentalny
10:00chochliki telewizyjne
10:30musical
12:00magazyn informacyjny
12:10chochliki telewizyjne
12:15komedia
9:00serial kryminalny
9:50film krótkometrażowy
10:00serial sensacyjny
10:45serial sensacyjny
11:35film kostiumowy
10:35komedia
12:20dramat historyczny
od 7:50dramat obyczajowy
9:25filmy krótkometrażowe
12:15serial obyczajowy
od 7:45thriller
10:50serial komediowy
11:20serial komediowy
11:50serial obyczajowy
od 8:25komediodramat
11:10komediodramat
od 8:15serial sensacyjny
9:10komedia wojenna
11:45komedia

Sportowe

11:15Omega Dubai Desert Classic - 2. runda
od 7:00mecz finałowy gry podwójnej kobiet
9:15magazyn tenisowy
9:30mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
12:00magazyn tenisowy
9:00magazyn piłkarski
10:00mecz: myCicero Volley Pesaro - Pomi Casalmaggiore
12:30mecz: Get Well Toruń - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
od 7:00mecz fazy grupowej: Galatasaray SK Stambuł - Grot Budowlani Łódź
9:10magazyn sportowy
10:00mecz fazy grupowej: Chemik Police - Marica Płowdiw
12:10mecz: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
od 7:00mecz fazy grupowej: ASPTT Mulhouse VB - CSM Volei Alba Blaj
9:10magazyn sportowy
9:50mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - VakifBank Stambuł
12:00mecz fazy grupowej: Dinamo Kazań - Vizura Ruma
9:00bieg ze startu wspólnego kobiet
11:00mecz fazy grupowej: Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów
12:00program informacyjny
12:07mecz fazy grupowej: Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!