Program TV

PIĄTEK 6.11
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęciePrzysięga (293)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3693)
18:00telenowela
Kasta: Polowanie (20)
18:30serial paradokumentalny
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (850)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Va banque (126)
18:30teleturniej
Uzdrowisko: Durny łysol (48)
19:00telenowela dokumentalna
Barwy szczęścia (2320)
19:35serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (502)
16:30serial paradokumentalny
zdjęcieGliniarze (512)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3107)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Szpital (985)
16:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (416)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1189)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (218)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Kobra - oddział specjalny (17)
od 15:55serial sensacyjny
Nowe sekrety sąsiadów (26)
17:00serial paradokumentalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (704)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (705)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Detektywi w akcji (160)
od 15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (50)
16:15serial kryminalny
Hawaje 5-0 (3)
17:15serial kryminalny
Miodowe lata: Idol (51)
19:05serial komediowy
TVN 7
Brzydula 2 (24/62)
od 15:40serial komediowy
Szkoła (846)
16:10serial paradokumentalny
19+ (552)
17:10serial paradokumentalny
Idealna niania 2 (8/11)
18:10reality show
Ukryta prawda (703)
18:55serial paradokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Córka
17:20etiuda filmowa
zdjęcieZwyczajna kobieta (1)
18:00serial kryminalny
Zwyczajna kobieta (2)
19:00serial kryminalny
AXN
Pamięć absolutna
od 14:05dramat SF
MacGyver 3 (5)
16:25serial akcji
MacGyver 3 (6)
17:20serial akcji
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (9)
18:15serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (10)
19:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Kin. Zabójcza broń
od 14:45film sensacyjny
Elton John: Bez cenzury
16:25film dokumentalny
Łapu-capu
17:25chochliki telewizyjne
Król: Prolog
19:25reportaż
CANAL+ Family
Moda na "Króla" (2)
16:05cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
16:10cykl felietonów
Moda na "Króla" (4)
16:20cykl felietonów
Corgi, psiak królowej
16:30film animowany
Iron Sky. Inwazja
19:30film SF
CANAL+ Film
Dzięki Bogu
od 15:50dramat obyczajowy
Colette
18:05film biograficzny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Elton John: Bez cenzury
od 15:25film dokumentalny
Łapu-capu
16:25chochliki telewizyjne
Król: Prolog
18:25reportaż
CANAL+ Seriale
Cela śmierci (4)
od 15:45serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (1)
16:30film krótkometrażowy
Dzikusy (5)
16:45serial sensacyjny
Dzikusy (6)
17:35serial sensacyjny
Strefa mroku (3)
18:35serial grozy
Strefa mroku (4)
19:30serial grozy
CBS Europa
Aż poleje się krew
od 15:40dramat obyczajowy
Skrawki życia
18:45dramat obyczajowy
HBO
Był sobie pies 2
16:05film przygodowy
Premiera: Na planie
17:55magazyn filmowy
Ucieczka z Pretorii
18:25thriller
HBO 2
Stalowy gigant
od 14:50film animowany
Duma, uprzedzenie i jemioła
16:20komedia romantyczna
Stuart Malutki 2
17:45film przygodowy
Iniemamocni
19:05film animowany
HBO 3
4 Blocks 2 (2/7)
16:00serial kryminalny
Skarb narodów
16:55film przygodowy
Czysta krew 7 (6/10)
19:05serial obyczajowy
Kino Polska
Nie ma jak Polska: Rybnik 2 (22)
17:20magazyn turystyczny
Kabaretowy rejs (53)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (54)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Listy do Julii
od 14:45komedia romantyczna
Klątwa Tutenchamona (2-ost.)
17:00film przygodowy
Komisarz Rex 2 (12)
18:55serial kryminalny
Poirot: Król trefl
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Rycerz króla Artura
od 14:25film przygodowy
Pewnego razu w Rzymie
17:00komedia romantyczna
W głowie się nie mieści
19:00film animowany
Stopklatka
Hudson i Rex 2 (1)
17:05serial kryminalny
Hudson i Rex 2 (2)
18:05serial kryminalny
Wojny kontenerowe 3 (10)
19:00serial dokumentalny
Wojny kontenerowe 3 (11)
19:35serial dokumentalny
TNT
Strażnik Teksasu (24)
od 15:48serial sensacyjny
MacGyver 4 (6)
16:40serial sensacyjny
Aż poleje się krew
17:46dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: LaLiga Show
16:00magazyn piłkarski
Premiera: Premier League MatchPack
16:30magazyn piłkarski
Liga gra
17:00zapowiedź 9. kolejki
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:45mecz: Warta Poznań - Legia Warszawa
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 14:3516. etap: Salamanca - Ciudad Rodrigo
Eurosport 2
Snooker: Turniej English Open
16:00mecz finałowy: Judd Trump - Neil Robertson
Kolarstwo: Vuelta a Espana
18:0016. etap: Salamanca - Ciudad Rodrigo
Wiadomości Eurosportu
19:55magazyn informacyjny
nSport+
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
od 15:30mecz: Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria
zdjęcieBoks: Walka o pas IBF World w Uncasville
17:45waga półśrednia: Sergiej Lipinets - Custio Clayton
Polsat Sport
7. strefa
16:00magazyn siatkarski
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:30mecz: Miedź Legnica - Widzew Łódź
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
16:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Trans World Sport
17:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
18:303. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Dart: Puchar Świata
od 15:001. runda
7. metr
17:20magazyn piłki ręcznej
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
17:55mecz: MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!