Program TV

PIĄTEK 22.02
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3437)
18:00telenowela
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (427)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Na sygnale: Superbohater (54)
19:05serial fabularno-dokumentalny
Barwy szczęścia (2007)
19:35serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (180)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (110)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2829)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (393)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (408)
od 15:30serial paradokumentalny
19+ (343)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (507)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (665)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:00program rozrywkowy
Wkręcające małolaty
16:30program rozrywkowy
Czerwiński w 7 minut
17:10magazyn kulinarny
Heheszki na całego (55)
17:30program rozrywkowy
Uliczni magicy (6)
18:00program rozrywkowy
Zimowa jazda na maksa
18:30program rozrywkowy
Heheszki na całego (56)
19:00program rozrywkowy
Teoria Miłości Einstein (1)
19:35serial sensacyjny
TV 4
Gliniarz i prokurator (10)
16:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (488)
17:00serial obyczajowy
Septagon (35)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (489)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (34)
od 15:15serial kryminalny
Drużyna A (5)
16:15serial sensacyjny
Paulina (27)
17:15telenowela
Miodowe lata: Ochroniarze (61)
18:15serial komediowy
Miodowe lata: Krzyżacy (82)
19:05serial komediowy
TVN 7
Szpital (217)
od 15:20serial paradokumentalny
Gotowe na wszystko 3 (9/23)
16:20serial obyczajowy
Przyjaciele (10/24)
17:20serial komediowy
Przyjaciele (11/24)
17:50serial komediowy
Brzydula (203)
18:20serial komediowy
Brzydula (204)
18:55serial komediowy
WP
Odlotowe wynalazki (24)
17:55serial dokumentalny
Megafabryki 2: Williams F1 (15)
18:25serial dokumentalny
Magia przedmiotów (9)
19:30serial dokumentalny
Mam talent Ameryka (15)
19:55program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Bez wyjścia: Klient
od 15:30dramat obyczajowy
Django
18:00dramat biograficzny
AXN
Agenci NCIS 12 (10)
16:00serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (11)
17:00serial sensacyjny
Faceci w czerni 3
18:00komedia SF
CANAL+
Anielska twarz
od 15:15dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
17:10film krótkometrażowy
Qui pro quo
17:25komedia obyczajowa
Nie przegap
18:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:00chochliki telewizyjne
Prawnik z Lincolna
19:05thriller
CANAL+ 1
Łapu-capu extra
od 15:45chochliki telewizyjne
Anielska twarz
16:15dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
18:10film krótkometrażowy
Qui pro quo
18:25komedia obyczajowa
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
CANAL+ Family
Szklany zamek
od 14:05dramat biograficzny
Łapu-capu
16:10chochliki telewizyjne
Basmati Blues
16:15film muzyczny
Mała Wielka Stopa
18:00film animowany
CANAL+ Film
Cyrus
od 15:15komediodramat
Daddy Cool
16:45komedia
Szanghajska robota
18:20thriller
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Obława (3)
od 15:20film kryminalny
Informator (4)
16:10serial sensacyjny
Bulletproof (3)
17:15serial kryminalny
Zawierucha w Hollywood
18:05film dokumentalny
Płacz (1)
19:00serial kryminalny
CBS Europa
Ostatni budowniczy Ameryki
od 14:35dramat obyczajowy
Poczta serc
16:10film obyczajowy
Aż poleje się krew
17:55dramat obyczajowy
HBO
Hackerville (5)
16:00serial sensacyjny
Hackerville (6-ost.)
17:00serial sensacyjny
Premiera: Filmy i gwiazdy
18:00magazyn filmowy
Sully
18:30dramat obyczajowy
HBO 2
Marzyciel
od 14:30dramat biograficzny
Współczesna rodzina 10 (2)
16:10serial komediowy
Młody Sheldon 2 (11)
16:35serial komediowy
Pępek świata 9 (19)
16:55serial komediowy
Bociany
19:30film animowany
HBO 3
All American (9)
od 15:30serial obyczajowy
Wampiry: Dziedzictwo (7)
16:20serial fantasy
Gra o tron (9/10)
19:10serial fantasy
Kino Polska
Prawo i pięść
od 14:10film sensacyjny
Kop głębiej
16:20komediodramat
Kabaretowy rejs (2)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (1)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Mój słodki skarb
od 15:15komedia romantyczna
Tajna agentka
17:55komedia sensacyjna
Poirot: Zaginiony testament
19:55serial kryminalny
TNT
Wzgórze nadziei
od 14:45melodramat
Tylko dla orłów
17:50film wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 15:00mecz: FC Barcelona - Real Valladolid
Piłka nożna: Premier League World
17:10magazyn ligi angielskiej
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: La Liga Show
18:00magazyn piłkarski
Premiera: Premier League MatchPack
18:30magazyn piłkarski
Piłka z góry
19:00magazyn piłkarski
Eurosport 2
zdjęcieSkoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w Seefeld
16:45kwalifikacje do konkursu na skoczni dużej
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:30mecz: Arka Gdynia - Piast Gliwice
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga włoska
od 15:00mecz: Igor Gorgonzola Novara - Il Bisonte Firenze
Kroniki La Liga
17:30magazyn piłkarski
Magazyn Velux EHF
18:00magazyn piłki ręcznej
Basket+
18:35newsy sportowe
La Liga Highlights Show
18:50magazyn piłkarski
NBA Action
19:55magazyn koszykarski
Polsat Sport
7. strefa
16:00magazyn siatkarski
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz: E.Leclerc Radomka Radom - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 15:00mecz: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:00mecz: ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
19:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW 34: New Order
16:00waga ciężka: Karol Bedorf - James McSweeney
Piłka nożna: Liga holenderska
18:00mecz: AFC Ajax - NAC Breda

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!