Program TV

NIEDZIELA 2.02
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
BBC w Jedynce: Serengeti (1/6)
od 13:20serial dokumentalny
Z pamięci: Zofia Bartoszewska
14:25cykl felietonów
Weterynarze z sercem
14:35magazyn przyrodniczy
Ojciec Mateusz 17: Wybór (217)
15:05serial kryminalny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
TVP 2
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (687)
14:35teleturniej
Najgorszy kucharz (7)
16:55program rozrywkowy
Zainwestuj w marzenia 2 (16)
17:50serial obyczajowy
TVN
Powrót Batmana
od 13:45film sensacyjny
Godzilla
16:30film SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zapadlisko
od 13:00film SF
Nokaut
15:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał
17:00program rozrywkowy
TV 4
Trener
od 13:30dramat obyczajowy
Siła i honor
16:25dramat obyczajowy
TV 6
Detektyw Monk (12)
14:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (405)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (406)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (407)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Pajęczyna Charlotty
15:35film familijny
Niesamowity Hulk
17:40dramat SF
TVP Polonia
Lajk!
15:15magazyn kulturalny
Niedziela z...: WFDiF
15:35program kulturalny
Leśniczówka (127)
16:30telenowela
Leśniczówka (128)
16:55telenowela
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1481)
17:55serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Rzeka życia
od 13:15dramat obyczajowy
zdjęcieAnielska twarz
15:35dramat obyczajowy
K-19
17:40dramat sensacyjny
AXN
Diament Mohuna
od 12:25dramat obyczajowy
Agenci NCIS: Los Angeles (10)
14:25serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (11)
15:15serial sensacyjny
Grimm 5 (17)
16:10serial fantasy
Grimm 5 (18)
17:05serial fantasy
CANAL+
Raz się żyje
od 13:30komedia sensacyjna
Pisarze. Serial na krótko (6)
15:15serial komediowy
Ocalić i zginąć
15:25dramat obyczajowy
Nie przegap
17:20magazyn informacyjny
Zabójcze maszyny
17:30film SF
CANAL+ 1
Pokój na dwa tygodnie
od 13:00thriller
Raz się żyje
14:30komedia sensacyjna
Pisarze. Serial na krótko (6)
16:15serial komediowy
Ocalić i zginąć
16:25dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Titan: Nowa Ziemia
14:00film animowany
Grinch
15:35film animowany
Bella i Sebastian 3
17:00film familijny
CANAL+ Film
zdjęcieNieposłuszni
14:00komediodramat
Łapu-capu extra
16:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:30magazyn informacyjny
Kronika
16:40dramat SF
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta (8)
od 13:45serial kryminalny
Zwyczajna kobieta (9)
14:40serial kryminalny
Wyznanie (1)
15:25serial kryminalny
Wyznanie (2)
16:10serial kryminalny
Wyznanie (3)
16:55serial kryminalny
Wyznanie (4)
17:40serial kryminalny
CBS Europa
Napad na bank
od 12:30komedia kryminalna
Hellboy
14:15horror SF
Diuna
16:30film SF
HBO
Avengers: Koniec gry
od 13:35film SF
Hotel Transylwania 3
16:35film animowany
HBO 2
Harry Potter i Komnata Tajemnic
od 13:30film przygodowy
Prestiż
16:10dramat kostiumowy
HBO 3
zdjęcieMary Poppins powraca
14:05film fantasy
Słowo na L: Generacja Q (4/8)
16:15serial obyczajowy
Pohamuj entuzjazm 10 (2/10)
17:10serial komediowy
Avenue 5 (2/8)
17:45serial komediowy
Kino TV
Merlin i wojna smoków
od 12:10film fantasy
Rozważna i romantyczna
14:10film kostiumowy
Szkoła stewardes
17:05komedia
Polsat Film
zdjęciePoszukiwacze zaginionej Arki
14:05film przygodowy
Mroczna wieża
16:30film fantasy
Stopklatka
Premiera: Wyspa skarbów
od 13:25film przygodowy
Szczęśliwy dzień
15:50komedia romantyczna
TNT
Richie milioner
od 12:15komedia przygodowa
Szpiedzy tacy jak my
14:15komedia sensacyjna
Buntownik z wyboru
16:20dramat psychologiczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Premier League+
14:05magazyn ligi angielskiej
Piłka nożna: Liga angielska
14:55mecz: Burnley FC - Arsenal FC
Piłka nożna: Liga angielska
17:25mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester City FC
nSport+
Witaj w klubie: Wisła Płock
14:50serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
15:20serial dokumentalny
Koszykówka mężczyzn: NBA
15:55mecz: Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 12:30mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
14:45mecz: Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Polsat Sport Extra
ATP World Tour Uncovered
16:40magazyn tenisowy
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
15:30mecz: Top Volley Cisterna - Leo Volley Modena

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!