Program TV

PIĄTEK 14.08
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (792)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (233)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Uśmiech losu (27/30)
17:55serial obyczajowy
Polsat
Trudne sprawy (764)
od 13:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (714)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:20magazyn informacyjny
Interwencja
16:25magazyn reporterów
Gliniarze (195)
16:45serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (165)
17:45serial paradokumentalny
TVN
Szpital (600)
od 13:15serial paradokumentalny
Detektywi: Poczucie winy (637)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Nie bój się (638)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Milionerzy (313)
15:25teleturniej
Fakty po południu (107)
16:00program informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Pamiętniki z wakacji (38)
14:00serial paradokumentalny
Detektywi w akcji (126)
15:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (127)
16:00serial fabularno-dokumentalny
Pamiętniki z wakacji (39)
17:00serial paradokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów (33)
od 13:40serial obyczajowy
Buffy, postrach wampirów (12)
14:15serial przygodowy
zdjęcieBuffy, postrach wampirów (13)
15:15serial przygodowy
Medicopter 117 (55)
16:15serial przygodowy
Medicopter 117 (56)
17:15serial przygodowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (484)
od 13:50serial fabularno-dokumentalny
Po pierwsze kino 3 (3/36)
14:50program rozrywkowy
Ukryta prawda (669)
14:55serial paradokumentalny
Szkoła (458)
15:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Elvis i dziewczyna z Wiednia
od 13:30film dokumentalny
Kramarz
15:05dramat obyczajowy
Artysta
16:50komediodramat

FILMOWE

ale kino+
Manifesto
od 13:40dramat obyczajowy
Techno
15:25etiuda filmowa
Kobiety za kamerą (10)
16:00serial dokumentalny
Obcy na mojej kanapie
17:10film dokumentalny
AXN
The Good Doctor (5)
od 13:45serial obyczajowy
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (23)
14:40serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (24)
15:30serial kryminalny
S.W.A.T. (21)
16:25serial sensacyjny
S.W.A.T. (22)
17:20serial sensacyjny
CANAL+ 1
Liga niezwykłych dżentelmenów
od 12:50film przygodowy
Przerwa w programie
14:40thriller
Łapu-capu extra
16:10chochliki telewizyjne
Na zawsze razem
16:40dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Rekruci: Ja, żołnierz (3/10)
15:00serial dokumentalny
Całe szczęście
15:55komedia romantyczna
Tomcio Paluch
17:55film fantasy
CANAL+ Film
Guaxuma
14:05film krótkometrażowy
Dzięki Bogu
14:20dramat obyczajowy
Przypływ wiary
16:35film biograficzny
CANAL+ Premium
Przerwa w programie
od 13:40thriller
Łapu-capu extra
15:10chochliki telewizyjne
Na zawsze razem
15:40dramat obyczajowy
Colette
17:25film biograficzny
CANAL+ Seriale
Nie jesteś w Danii
14:00film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
14:20chochliki telewizyjne
Siostra
14:50film krótkometrażowy
Piekarz i piękna (3)
15:00serial komediowy
Piekarz i piękna (4)
15:45serial komediowy
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
16:25serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
16:40serial komediowy
Przyjaciółki
17:30film krótkometrażowy
CBS Europa
Nieustraszeni bracia Grimm
od 12:55film fantasy
Droga Violu
15:10komedia romantyczna
Październikowe niebo
16:55film obyczajowy
HBO
Pollywood
14:00film dokumentalny
Kroniki portowe
15:30dramat obyczajowy
Premiera: Na planie
17:20magazyn filmowy
W domu (Polska)
17:50filmy krótkometrażowe
HBO 2
Król Lew
od 12:45film animowany
Zaczarowana
15:40komedia fantasy
Kraina lodu
17:30film animowany
HBO 3
Nieustraszeni bracia Grimm
od 13:25film fantasy
Kłamstwa 2 (3/6)
15:25serial kryminalny
Kino Polska
Dzieci i ryby
od 13:55komedia obyczajowa
Milczenie jest złotem
16:00komedia romantyczna
Kino TV
Zabójcza pułapka
od 13:35thriller
Miłość w Indiach
15:15komedia romantyczna
Dobry rok
17:20komediodramat
Polsat Film
Między nami, wampirami
od 13:05film animowany
Vicky: Wielki mały wiking
14:50film przygodowy
Powrót do błękitnej laguny
16:40film przygodowy
TNT
Asteroida: Ostateczne uderzenie
od 13:00film katastroficzny
zdjęcieExPatriotka
14:40thriller
Wall Street
16:40film obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Lance (2)
od 13:00film dokumentalny
Piłka nożna: Liga angielska
15:00mecz: West Ham United FC - Tottenham Hotspur FC
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
nSport+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 13:00mecz: Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź
Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:00mistrz sezonu 2019/2020
Ekstrapaka: 30. kolejka
16:00magazyn piłkarski
O co biega?
16:55magazyn sportowy
Polsat Sport
zdjęciePiłka nożna: Totolotek Puchar Polski
15:30mecz 1/32 finału: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
17:20mecz 1/32 finału: Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Pradze
od 13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Pradze
15:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Wywiad z Hubertem Hurkaczem
17:00magazyn publicystyczny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!