Program TV

PIĄTEK 31.05
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Natura w Jedynce: Życie w błękicie
od 12:55film dokumentalny
zdjęcieElif (496)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Trudne sprawy (513)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2894)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (384)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (186)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Szkoła (708)
13:00serial paradokumentalny
19+ (409)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (709)
15:30serial paradokumentalny
19+ (410)
16:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieTelezakupy
od 6:00
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:00program rozrywkowy
Wojna z mafią (10/16)
16:25serial kryminalny
TV 4
Detektywi w akcji (46)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (558)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator 5 (91)
16:00serial kryminalny
TV 6
Sekrety sąsiadów (44)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (85)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (18)
15:15serial kryminalny
Drużyna A (3)
16:15serial sensacyjny
TVN 7
19+ (126/165)
od 12:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (346)
13:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (85)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (122)
15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (283)
16:20serial paradokumentalny
TVP Polonia
Wschód
od 12:50magazyn
Na sygnale: Pojedynek (211)
13:10serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieM jak miłość (1439)
13:45serial obyczajowy
Baw się słowami: Pan Twardowski
16:30program edukacyjny
Domisie: Kot - Strachowyj
16:55program dla dzieci
WP
Wielkie przeprowadzki (3)
13:00serial dokumentalny
Przebudowy pani Bryk 2 (13)
14:00program rozrywkowy
Przebudowy pani Bryk 2 (14)
14:30program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (16)
16:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Love&Mercy
od 12:30film biograficzny
Lato 1993
14:40dramat psychologiczny
Ale krótkie po polsku: Granice
16:30blok filmów krótkometrażowych
AXN
Skorpion 3 (7)
13:05serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (17)
14:05serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (18)
15:00serial sensacyjny
Seal Team (6)
16:00serial akcji
CANAL+
Łapu-capu extra
13:00chochliki telewizyjne
Abdel i hrabina
13:25komedia
Polegaj na mnie
15:00dramat przygodowy
CANAL+ 1
Łapu-capu extra
14:00chochliki telewizyjne
Abdel i hrabina
14:25komedia
Polegaj na mnie
16:00dramat przygodowy
CANAL+ Family
Babcia w zamrażarce
od 12:55komedia
Paryż i dziewczyna
14:35dramat obyczajowy
Nie przegap
16:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
16:20chochliki telewizyjne
Jaskiniowiec
16:25film animowany
CANAL+ Film
Anielska twarz
od 12:00dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
13:55chochliki telewizyjne
Pełnia życia
14:25dramat biograficzny
Nie przegap
16:20magazyn informacyjny
LBJ
16:30dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
The Village (8)
od 12:25serial obyczajowy
Podatek od miłości
13:15komedia romantyczna
Bulletproof (6)
14:55serial kryminalny
Wolta
15:40film krótkometrażowy
"Nielegalni" - making of serialu
15:55film dokumentalny
Biuro szpiegów 4 (1)
16:20serial szpiegowski
CBS Europa
Na deser
od 11:30komedia romantyczna
Magiczne Święto Dziękczynienia
13:15dramat obyczajowy
Hilary i Jackie
15:00dramat biograficzny
HBO
Obłędny rycerz
od 12:40komedia przygodowa
Aeon Flux
14:50film SF
Odpowiednik (3/10)
16:20serial SF
HBO 2
Technicy-magicy 4 (2/6)
od 12:45serial komediowy
Exodus: Bogowie i królowie
13:15dramat przygodowy
Młody Sheldon 2 (19)
16:40serial komediowy
HBO 3
Wall.E
14:25film animowany
Król Artur: Legenda miecza
16:00film przygodowy
Kino Polska
Bikini blue
14:30dramat obyczajowy
Komedia małżeńska
16:05komedia obyczajowa
Kino TV
Poirot: Śmierć na Nilu (4)
od 11:10serial kryminalny
Zaślubiny
13:15komedia
Mistrzyni kierownicy
15:15film obyczajowy
Polsat Film
Od czasów do czasów
od 12:30film familijny
Czarownica
16:35komedia romantyczna
TNT
Wzgórze nadziei
od 10:45melodramat
Buntownik z wyboru
13:55dramat psychologiczny
Good Morning, Vietnam
16:30dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 12:00Belgian Knockout - 2. runda
LaLiga Highlights Show
14:00magazyn piłkarski
Magazyn SGP: Grand Prix Polski
15:00magazyn żużlowy
Golf: European Tour
16:00Belgian Knockout - 2. runda
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
13:0019. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
15:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 11:45mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
zdjęciePiłka z góry
14:05magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:15mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
Polsat Sport Extra
Trans World Sport
od 11:40magazyn sportowy
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
13:152. sesja treningowa w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
14:102. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
15:102. sesja treningowa w klasie Moto2
Magazyn żużlowy
16:10magazyn sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!