Program TV

PIĄTEK 6.11
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Natura w Jedynce: Urodzone by latać
od 12:55film dokumentalny
zdjęcieElif (852)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Przysięga (293)
16:05telenowela
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (50)
od 12:40serial paradokumentalny
Trudne sprawy (881)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (887)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (502)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Rozwody (16)
od 12:30serial paradokumentalny
Szpital (984)
13:30serial paradokumentalny
Detektywi: I nie boję się (732)
14:25serial fabularno-dokumentalny
Szpital (985)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Wzór (48)
od 12:55serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny (16)
13:55serial sensacyjny
STOP Drogówka
14:55magazyn policyjny
Kobra - oddział specjalny (17)
15:55serial sensacyjny
TV 6
Święty (50)
13:40serial komediowy
Policjantki i Policjanci (604)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (160)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (50)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Sąd rodzinny (20/52)
od 12:35serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (544)
13:35serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (739)
14:35serial paradokumentalny
Brzydula 2 (24/62)
15:40serial komediowy
Szkoła (846)
16:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Komediantka (3/9)
od 12:05serial obyczajowy
Romeo i Julia
13:55film krótkometrażowy
Cheerleaderki
14:40film dokumentalny
Samba
15:35komediodramat

FILMOWE

ale kino+
Mrówka wychodzi za mąż
13:05film krótkometrażowy
Kobiety za kamerą (5)
13:30serial dokumentalny
Potwory to tacy interesujący ludzie
14:45film krótkometrażowy
AXN
Przyjaciele z kasą
od 12:15komedia obyczajowa
zdjęciePamięć absolutna
14:05dramat SF
MacGyver 3 (5)
16:25serial akcji
CANAL+ 1
Hitchcock
od 12:35dramat biograficzny
Na strajk!
14:15film krótkometrażowy
Kin. Zabójcza broń
14:45film sensacyjny
Elton John: Bez cenzury
16:25film dokumentalny
CANAL+ Family
Tajni i fajni
od 12:00film animowany
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Zawodowi pasjonaci: Ekstremalni (5)
14:00serial dokumentalny
Polacy z wyboru 2 (5)
15:00serial dokumentalny
Moda na "Króla" (1)
15:55cykl felietonów
Moda na "Króla" (2)
16:05cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
16:10cykl felietonów
Moda na "Króla" (4)
16:20cykl felietonów
Corgi, psiak królowej
16:30film animowany
CANAL+ Film
Siostry
od 12:20thriller
Van Gogh. U bram wieczności
13:50film biograficzny
Skanalizowani: Serce do walki
15:40magazyn filmowy
Dzięki Bogu
15:50dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Hitchcock
od 11:35dramat biograficzny
Na strajk!
13:15film krótkometrażowy
Kin. Zabójcza broń
13:45film sensacyjny
Elton John: Bez cenzury
15:25film dokumentalny
Łapu-capu
16:25chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Jestem tutaj
14:15film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
14:40chochliki telewizyjne
Moda na "Króla" (1)
15:10cykl felietonów
Moda na "Króla" (2)
15:20cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
15:25cykl felietonów
Moda na "Króla" (4)
15:35cykl felietonów
Cela śmierci (4)
15:45serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (1)
16:30film krótkometrażowy
Dzikusy (5)
16:45serial sensacyjny
CBS Europa
Świat bez końca (6/8)
od 12:50serial historyczny
Świat bez końca (7/8)
13:50serial historyczny
Świat bez końca (8-ost.)
14:45serial historyczny
Aż poleje się krew
15:40dramat obyczajowy
HBO
Duża ryba
od 11:55komediodramat
Balon
14:00dramat obyczajowy
Był sobie pies 2
16:05film przygodowy
HBO 2
Aniołki Charliego
od 12:55film sensacyjny
zdjęcieStalowy gigant
14:50film animowany
Duma, uprzedzenie i jemioła
16:20komedia romantyczna
HBO 3
W głowie się nie mieści
od 12:45film animowany
Opowieści na dobranoc
14:20film familijny
4 Blocks 2 (2/7)
16:00serial kryminalny
Skarb narodów
16:55film przygodowy
Kino Polska
Dzieci i ryby
od 12:05komedia obyczajowa
Czas niedokończony
14:10film dokumentalny
Kino TV
Dirty Dancing 2
od 12:50film muzyczny
Listy do Julii
14:45komedia romantyczna
Polsat Film
Zawiść
od 12:20komedia
Rycerz króla Artura
14:25film przygodowy
TNT
Doktor Quinn 4 (5)
13:05serial obyczajowy
Doktor Quinn 4 (6)
14:05serial obyczajowy
Strażnik Teksasu (23)
14:55serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (24)
15:48serial sensacyjny
MacGyver 4 (6)
16:40serial sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15mecz: CA Osasuna - Atletico Madryt
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:30mecz: Real Betis Balompie - Elche CF
Premiera: LaLiga Show
16:00magazyn piłkarski
Premiera: Premier League MatchPack
16:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 12:3014. etap: Lugo - Ourense
Kolarstwo: Vuelta a Espana
13:1515. etap: Mos - Puebla de Sanabria
Kolarstwo: Vuelta a Espana
14:3516. etap: Salamanca - Ciudad Rodrigo
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 12:30mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Rafael Nadal
Snooker: Turniej English Open
16:00mecz finałowy: Judd Trump - Neil Robertson
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 12:30mecz: Real Madryt CF - SD Huesca
Sport News+
14:30magazyn sportowy
Liga gra
15:00zapowiedź 9. kolejki
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
15:30mecz: Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria
Polsat Sport
Łyżwiarstwo figurowe: Cup of China
od 12:20program krótki par sportowych
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:30mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel
7. strefa
16:00magazyn siatkarski
Polsat Sport Extra
Atleci
13:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
14:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
16:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!