Blondynka 7: Trudne wybory (90)

Blondynka 7: Trudne wybory (90)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Izabela Dąbrowska
Reżyseria:Mirosław Gronowski
W skrócie:Doktor budzi się w szpitalu. Przy jego łóżku czuwa Jasiunia. Kobieta dostrzega, że Jan stracił pamięć. Fus nie przypomina sobie nawet, że ona jest jego żoną. Sylwia odwiedza chorego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz (Natalia Rybicka), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś. W tym sezonie urocza Blondynka, jak Sylwię nazywają miejscowi, stanie na ślubnym kobiercu ze swym ukochanym Dawidem (Grzegorz Małecki).

W tym odcinku

Doktor budzi się w szpitalu. Przy łóżku rekonwalescenta czuwa zatroskana Jasiunia. Kobieta dostrzega, że Jan stracił pamięć. Fus nie przypomina sobie nawet, że ona jest jego żoną. Sylwia, podobnie jak inni mieszkańcy Majaków, odwiedza chorego. Zwierza się doktorowi ze swoich rodzinnych problemów. Kapitan Karol wciąż nalega na spotkanie. Kubus w końcu ulega presji otoczenia. Dochodzi więc do pojednania ojca i córki. Mężczyzna prosi krewną o przebaczenie i deklaruje chęć odnowienia więzi. Na wieść o wyprowadzce Jagny i Andrzeja od Sikory, proponuje przyjaciołom Sylwii zamieszkanie na jego statku. Tymczasem w Majakach trwają wybory. Ten dzień rozpoczyna się niefortunnie dla mieszkańców. Najpierw Żorżeta gubi klucze do lokalu wyborczego, a następnie znika urna na głosy. W poszukiwania przedmiotu angażuje się Staruch, podejrzewając Sikorę i Kiziora o niecne zamiary. Dzięki jego interwencji w końcu można głosować na odpowiedniego kandydata. Wyniki wyborów są zaskakujące. Jasiunia za radą profesor Kubicy przynosi mężowi drobiazgi z przeszłości - ulubioną fajkę i gotowane przez siebie pierogi. Po ciężkim dniu Sylwia robi test ciążowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także