Program TV na poniedziałek 25.03.2024
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 27: Punkt dziesiąta (345)
od 10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (147)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:25program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
BBC w Jedynce: Serengeti 2: Władza (5/6)
12:50serial dokumentalny
Złoty chłopak (145)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:50teleturniej muzyczny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Okrasa łamie przepisy: Kuchnia Polesia
11:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2967)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1658)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (308)
13:15telenowela
Va banque (740)
14:05teleturniej
Przepis dnia (66)
14:30magazyn kulinarny
Audycje komitetów wyborczych
14:40magazyn publicystyczny
Polsat
Dlaczego ja?: Głęboka rzeka o mały włos nie stała się przyczyną tragedii w rodzinie Kasi i Jacka (1275)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Bez szans (702)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Dwanaście kroków (1247)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Gubin, Gospoda (12/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1592)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (929)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (47)
14:45serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
E-miłość (10)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Najkrwawsza batalia (4)
13:05serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Mordercy w głębinach (5)
14:00serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy: Czternastolatek za wszelką cenę chce zostać gwiazdą internetu. (945)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (292)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Morderstwo to łatwa sprawa (477)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Młody piłkarz ukrywa swoją wadę serca (395)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Akupunktura (396)
14:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (152)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (153)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (154)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (155)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (499)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (500)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (172)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (14)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (733)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (370)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Detektywi (69)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Na całe życie (604)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (989)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (140)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (573)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Dziecko szczęścia, czyli Jeremi Przybora: Jesień
od 10:25reportaż
Słowobranie
12:30program publicystyczny
Zaginione skarby: Starodruk Mikołaja Kopernika "De revolutionibus orbium coelestium"
13:10serial animowany
Reżyserzy: Reżyserzy: Kathryn Bigelow (5/10)
13:35serial dokumentalny
Kino retro: Miłość po południu
14:25komedia romantyczna
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Przystanek Ameryka (94)
11:10cykl reportaży
Barwy szczęścia (2927)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Perły Bałtyku: Bogate życie w morskich głębinach
12:20serial dokumentalny
Komisarz Alex 19: Spaliny (233)
12:50serial kryminalny
Osiecka (4)
13:40serial biograficzny
Kulturalni PL
14:35magazyn
WP
Wymazane z historii (1)
od 10:25serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Salon w stylu hamptons (1)
11:20program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (796)
11:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (4)
11:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (9)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (9)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (10)
14:45serial dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Między dwoma światami
od 10:15dramat obyczajowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
12:15film krótkometrażowy
Dystopia
12:45film dokumentalny
Warzywa i owoce
13:45etiuda filmowa
Księga miłości
14:25dramat obyczajowy
AXN
MacGyver 3 (17)
od 10:50serial akcji
MacGyver 3 (18)
11:45serial akcji
Carter 2 (6)
12:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (9)
13:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (10)
14:30serial kryminalny
CANAL+ 1
Alcarras
od 9:25dramat obyczajowy
Duch gór - pantera śnieżna
11:25film dokumentalny
I znów 10 dni z tatą
12:30komedia
Kiler
14:05komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Turbokozak
od 10:55magazyn piłkarski
Naturalnie Polska 4 (5)
12:00serial dokumentalny
Naturalnie Polska 4 (6)
12:25serial dokumentalny
Naturalnie Polska 4 (7)
13:05serial dokumentalny
Naturalnie Polska 4 (8)
13:30serial dokumentalny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (1)
14:10magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (2)
14:35magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
11:05film dokumentalny
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
Mój sąsiad Adolf
12:15komediodramat
Przypadek Jana Pampucha
13:50etiuda filmowa
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
14:15film animowany
CANAL+ Premium
Duch gór - pantera śnieżna
od 10:25film dokumentalny
I znów 10 dni z tatą
11:30komedia
Kiler
13:05komedia sensacyjna
Zaczarowana góra
14:50dramat fantasy
CANAL+ Seriale
Planeta Singli. Osiem historii: Zjazd absolwentów (1)
od 10:40serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
11:35serial komediowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
The Office PL: Broda (7)
13:00serial komediowy
The Office PL: Strona www (8)
13:25serial komediowy
The Office PL: Tolerancja (9)
13:55serial komediowy
The Office PL: Stażystka (10)
14:20serial komediowy
The Office PL: Krzyż (11)
14:45serial komediowy
CBS Europa
Oliver Twist
od 10:00dramat przygodowy
W przyjemnym towarzystwie
12:30komedia
Głębia oceanu
14:40dramat obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 15 (18)
od 10:35serial sensacyjny
Panna Marple: Nemezis
11:30film kryminalny
Grantchester 4 (4)
13:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wigilia Bożego Narodzenia (7-ost.)
14:30serial obyczajowy
HBO
Wszyscy kochają Żanetę
od 10:35komediodramat
Twarda sztuka
12:15komediodramat
Space Oddity
14:10komedia romantyczna
HBO 2
Scott Pilgrim kontra świat
od 9:30komedia fantasy
Pępek świata 5: Orlando (23)
11:25serial komediowy
Pępek świata 5: The Wonderful World of Hecks (24)
11:45serial komediowy
Gran Turismo
12:10dramat przygodowy
Fantastyczni przyjaciele 2: Santiago (6)
14:20serial dokumentalny
HBO 3
Policja zastępcza
11:05komedia sensacyjna
Hop
12:55film familijny
Mokra robota: Tatang (1/6)
14:30serial sensacyjny
Kino TV
Poirot: Morderstwo na polu golfowym
od 9:50serial kryminalny
Panna Marple: Morderstwo odbędzie się...
11:55film kryminalny
Meteor kontra Ziemia
14:00film SF
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Krwawy sport (220)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Uśmiech losu (221)
11:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ciemna randka (103)
12:20serial komediowy
Miłość do kwadratu
12:55komedia romantyczna
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Testament (65)
od 10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Niewidoczny samolot (84)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Ostatni manewr (113)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Śmiertelna pomyłka (43)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (181)
14:55serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (3)
od 10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (4)
11:30serial sensacyjny
Alf 2 (22)
12:20serial komediowy
Alf 2 (23)
12:50serial komediowy
Alf 2 (24)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (20)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (21)
14:45serial obyczajowy
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00mecz: Miami Heat - Cleveland Cavaliers
Tenis: Turniej WTA w Miami
13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
14:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 9:35mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Wysoki Pressing
11:50magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
13:30mecz: Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
11:00skoki narciarskie
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:00mecz finałowy
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
13:30zjazd kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
14:15zjazd mężczyzn
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
11:001. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
12:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
13:002. wyścig w klasie MXGP
Jeździectwo: Zawody Pucharu Świata w Ocala
14:00jeździectwo
Polsat Sport
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30mecz: Bogdanka LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn
7. strefa
14:30magazyn siatkarski
Polsat Sport Extra
Boks: Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej
11:00waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Khoren Gevor 30.09.2022
Polskie skocznie
12:00magazyn skoków narciarskich
Piłka nożna
13:00mecz towarzyski: Anglia - Brazylia
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00mecz: Icon Sea Czarni Słupsk - King Szczecin
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Boks: Night of Violence w Legnicy
od 10:35waga średnia: Karol Welter - Andrew Robinson
Piłka nożna
11:35mecz towarzyski: Słowacja - Austria
Piłka nożna
13:45mecz towarzyski: Francja - Niemcy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!