0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetATM RozrywkaAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDomo+DTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TVKuchnia+
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV

Program TV

CZWARTEK 28.01
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 19: Narzeczona (243)
od 10:35serial kryminalny
Kasta: Do końca (69)
11:25serial paradokumentalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Elif (905)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 10:50magazyn
Policzmy się dla Polski (17)
11:20cykl felietonów
Rodzinka.pl: Kryzys (41)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2373)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (680)
12:25teleturniej
zdjęcieKozacka miłość (38/270)
13:15serial kostiumowy
Va banque (178)
14:05teleturniej
Na sygnale: Miało być inaczej (216)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Dlaczego ja? (383)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze (377)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:25magazyn reporterów
Trudne sprawy (935)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (941)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (912)
11:45serial paradokumentalny
Szpital (645)
12:50serial paradokumentalny
Rozwód. Walka o wszystko (24)
13:50serial paradokumentalny
Szpital (646)
14:55serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
12:30telezakupy
TV 4
Pamiętniki z wakacji (56)
11:25serial paradokumentalny
Święty (52)
12:25serial komediowy
Wzór (1)
12:55serial kryminalny
STOP Drogówka
14:55magazyn policyjny
TV 6
Czysta chata (12)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Copywriterzy (91)
12:55serial komediowy
Bumerang (18)
13:40serial komediowy
Policjantki i Policjanci (663)
14:15serial obyczajowy
TVN 7
zdjęcieSzpital (641)
11:00serial paradokumentalny
Szkoła (519)
12:00serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (75)
13:00serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (599)
14:00serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Maria Curie (2/3)
11:00film biograficzny
Wakacje
12:35etiuda filmowa
Tango
14:35film animowany
Lokomotywa
14:45film krótkometrażowy
Kwadrat
14:50etiuda filmowa
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 10:50magazyn
Przepis dnia 2
11:20magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2328)
11:30serial obyczajowy
M jak miłość (1549)
12:30serial obyczajowy
Kierunek Zachód
13:20magazyn
Dotknięcie anioła
13:40film dokumentalny
Kasta: Samoobrona (30)
14:45serial paradokumentalny
WP
Operacje plastyczne do poprawki (7/10)
od 10:45serial dokumentalny
Premiera: WP News 11:50 (9)
11:50program informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Nigdy nie będę twoja
od 10:40komedia romantyczna
Tacones
12:20film krótkometrażowy
Zaczęło się w środę (7)
12:45serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (8)
13:50serial sensacyjny
Córka
14:55etiuda filmowa
AXN
Seal Team 3 (19)
od 10:55serial akcji
zdjęciePamięć absolutna
11:55dramat SF
Policja zastępcza
14:20komedia sensacyjna
CANAL+ 1
INXS - Live Baby Live
od 10:45koncert
Entuzjastki: Anna Grodzka
12:25serial dokumentalny
zdjęcieKiler-ów 2-óch
12:35komedia
Dzień jak co dzień
14:30film krótkometrażowy
Podwójne życie
14:50komediodramat
CANAL+ Family
Punk (1)
od 10:10serial dokumentalny
Punk (2)
11:10serial dokumentalny
Mroczne umysły
12:10dramat przygodowy
CANAL+ Film
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Intryga rodzinna
12:15komedia sensacyjna
II koncert na wiolonczelę i orkiestrę
14:15film krótkometrażowy
Jojo Rabbit
14:50komediodramat
CANAL+ Premium
INXS - Live Baby Live
od 9:45koncert
Entuzjastki: Anna Grodzka
11:25serial dokumentalny
zdjęcieKiler-ów 2-óch
11:35komedia
Dzień jak co dzień
13:30film krótkometrażowy
Podwójne życie
13:50komediodramat
CANAL+ Seriale
Tajemnica Bladego Konia (2)
od 10:30serial kryminalny
Hashtag Olympics (5)
11:15magazyn sportowy
Hashtag Olympics (6)
11:30magazyn sportowy
Hashtag Olympics (7)
11:45magazyn sportowy
Hashtag Olympics (8)
12:00magazyn sportowy
Pisarze. Serial na krótko (1)
12:15serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
12:25serial komediowy
Łapu-capu extra
12:35chochliki telewizyjne
Cela śmierci (1)
13:05serial kryminalny
CBS Europa
Ring of Fire
od 9:30dramat biograficzny
Upadłe niebo
11:15dramat kryminalny
Prosto z serca
13:15film obyczajowy
HBO
Zabić wspomnienia
od 10:40dramat obyczajowy
zdjęcieKłamstwo doskonałe
12:45dramat kryminalny
Jedyny i niepowtarzalny Ivan
14:35film familijny
HBO 2
W głowie się nie mieści
od 9:55film animowany
Bankowa gra (2/6)
11:30serial sensacyjny
Sprawa idealna 2 (9/13)
12:25serial obyczajowy
HBO 3
Czekolada
od 9:30komediodramat
Dolina Krzemowa 6 (1/7)
11:35serial komediowy
Opowieść podręcznej (2/10)
12:05serial obyczajowy
Zaplątani
12:55film animowany
Replikanci
14:35film SF
Kino Polska
Beata
od 10:10film obyczajowy
Wesołych świąt
12:40komedia obyczajowa
Benek
13:50komediodramat
Kino TV
Tajna agentka
od 9:45komedia sensacyjna
Poirot: Zbrodnia na festynie (3)
11:40serial kryminalny
Nasz bezlitosny świat
13:40komediodramat
TNT
Domek na prerii 5 (17)
11:00serial obyczajowy
Domek na prerii 5 (18)
12:23serial obyczajowy
Doktor Quinn 4 (97)
13:25serial obyczajowy
Doktor Quinn 4 (98)
14:24serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz: Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers
Piłka nożna: Liga angielska
11:15mecz: Everton FC - Leicester City FC
LaLiga World
13:30magazyn piłkarski
O co biega?
14:00magazyn sportowy
Ligue1 Review
14:35magazyn piłkarski
nSport+
O co biega?
od 10:45magazyn sportowy
Witaj w klubie: Wisła Płock
11:20serial dokumentalny
News+
12:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:45mecz: Elche CF - FC Barcelona
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
13:00mecz: Fenerbahce HDI Stambuł - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport Extra
Biatlon z archiwum
11:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga czeska
13:30mecz: FC Fastav Zlin - SK Slavia Praga
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Magazyn koszykarski
11:07koszykówka
Sport flesz
12:00program informacyjny
Sport flesz
13:00program informacyjny
Sport flesz
14:00program informacyjny
TVP Sport
Najlepsze mecze rundy jesiennej: Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 10:30mecz: Lech Poznań - Raków Częstochowa
Muhammad i Larry
12:40film dokumentalny
Piłka nożna: Puchar Włoch
13:45mecz ćwierćfinałowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!