Program TV na poniedziałek 25.03.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Kwartet
od 23:25komediodramat
Dżentelmeni
1:15film kryminalny
Jaka to melodia?
3:20teleturniej muzyczny
Polsat
Chłopaki nie płaczą
od 23:20komedia kryminalna
Anakonda
1:40thriller
Świat według Kiepskich: Harakiri (168)
3:30serial komediowy
TVN
Czas na show. Drag me out (3/6)
0:05program rozrywkowy
Śmiertelna głębia
1:10thriller
Szpital (282)
3:30serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Na osi (481)
0:00magazyn motoryzacyjny
Trucker Club (5)
0:35magazyn motoryzacyjny
Zdrada małżeńska
1:10dramat obyczajowy
W rozkwicie
3:30dramat kryminalny
TV 4
Król Skorpion 3: Walka o odkupienie
od 23:05film przygodowy
Wielkie tajemnice historii: Roswell: Pierwszy świadek: Autor (Część 1) (5)
1:25serial dokumentalny
Wielkie tajemnice historii: Roswell: Pierwszy świadek: Autor (Część 2) (6)
2:25serial dokumentalny
Disco Polo Life (2254)
3:25magazyn muzyczny
TV 6
Prawo do zemsty
od 23:00film sensacyjny
Włatcy móch: Rzeński pierwiosnek (105)
0:55serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Gwuść do trómny (107)
1:25serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Małamysz (109)
1:55serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Mrufczy trót (113)
2:30serial animowany dla dorosłych
Benny Hill (63)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Łowczyni majątku (3)
3:40serial obyczajowy
TV Puls
Jestem zemstą
od 22:40film sensacyjny
Karbala
0:15dramat wojenny
Zobacz to!: Dyżur 3 (33)
2:20serial dokumentalny
Dyżur 3 (34)
2:55serial dokumentalny
Taki jest świat 9 (12)
3:35program informacyjny
TVN 7
Kler
od 22:45dramat obyczajowy
Czerwony kapitan
1:25film kryminalny
Medium z Long Island 4 (5/33)
3:35reality show
TVP Kultura
Tarantino: Bękart kina
od 23:00film dokumentalny
Kino nocne: Śmiertelnie proste
0:55thriller
Reżyserzy: William Friedkin (4/10)
2:40serial dokumentalny
Niedziela z...: twórczością Agnieszki Osieckiej
3:40program kulturalny
TVP Polonia
Panorama
0:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1778)
0:35serial obyczajowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
Dom pod Dwoma Orłami (2)
3:05serial obyczajowy
no... wiadomo (3)
3:50magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba 2 (3)
od 23:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Szymon Łątkowski (4)
0:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju (3)
1:10program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (8)
2:10program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 6: Kabaret Zachodni (3)
3:10program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Crossfire (4-ost.)
od 23:10serial kryminalny
Kino Mówi: Mistrzowie: Jeszcze jest czas
0:10dramat obyczajowy
Misja Afganistan (6)
2:20serial wojenny
Sukienka
3:15film krótkometrażowy
Wenus z Willendorfu
3:50film krótkometrażowy
AXN
Resident Evil: Ostatni rozdział
od 22:20horror
Cloverfield Lane 10
0:25thriller
Agenci NCIS: Hawaje (3)
2:35serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (2/16)
3:30serial sensacyjny
CANAL+ 1
Premiera: Podejrzana
od 22:00thriller
Kiedy ślub? (7)
0:15serial komediowy
Narodziny mistrza
1:05film biograficzny
Sponsoring
2:50dramat społeczny
CANAL+ Family
Rekruci: Nowe początki (10-ost.)
od 23:35serial dokumentalny
Dalej jest dzień
0:35film krótkometrażowy
Szereg syczący
1:00film krótkometrażowy
Twój kawałek ogrodu (4)
1:40serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu (5)
2:05serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu (6)
2:45serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu (7)
3:10serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu (8)
3:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Półtora bandziora
od 23:20komedia kryminalna
Zabójca
0:50thriller
Życie w błocie się złoci
2:20dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
3:55magazyn filmowy
CANAL+ Premium
Narodziny mistrza
0:05film biograficzny
Sponsoring
1:50dramat społeczny
Planeta Singli. Osiem historii: Zjazd absolwentów (1)
3:25serial komediowy
CANAL+ Seriale
Belfer 3 (6)
od 23:45serial kryminalny
Belfer 3 (7)
0:30serial kryminalny
Belfer 3 (8)
1:15serial kryminalny
Dexter: New Blood (3)
2:00serial kryminalny
Dexter: New Blood (4)
2:50serial kryminalny
Dexter: New Blood (5)
3:30serial kryminalny
CBS Europa
Klub dyskusyjny
od 22:45dramat biograficzny
Czas patriotów
1:15film sensacyjny
Porzucony
3:25komedia romantyczna
Epic Drama
Panna Scarlet i komisarz 4: Elizjum (1)
od 23:30serial kryminalny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Pasażer (3)
0:40serial kryminalny
Panna Marple: Dom niespokojnej starości
2:20film kryminalny
HBO
Opancerzony
od 23:50film sensacyjny
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
1:15komediodramat
Reżim: Midnight Feast (4)
3:00serial obyczajowy
HBO 2
Bodies Bodies Bodies
od 23:00horror komediowy
Wielka: Moscow Mule (4)
0:35serial komediowy
Les Misérables: Nędznicy
1:30musical
HBO 3
Maggie
od 22:40horror
Naznaczony: Czerwone drzwi
0:15horror
Dzieci zła (6)
2:00serial kryminalny
Typ: Zabójca (2)
2:50serial kryminalny
Rent
3:40musical
Kino Polska
Nielegalni (5)
od 23:50serial sensacyjny
Nielegalni (6)
1:00serial sensacyjny
Wyklęty
2:05dramat obyczajowy
Kino TV
Pierwszy strzał
od 22:35thriller
Skok życia
0:40komedia kryminalna
Co kryje miłość
2:45komedia romantyczna
Polsat Film
Agenci
od 23:00film sensacyjny
Ślad: Nocna przygoda (41)
1:20serial kryminalny
Ślad: Nędzne usprawiedliwienie (42)
2:20serial kryminalny
Gliniarze: Seria (109)
3:20serial paradokumentalny
Warner TV
Straceni chłopcy
od 21:57horror
Jesień Czejenów
0:40western
Chojrak - tchórzliwy pies (12)
3:30serial animowany
Złoto pustyni
3:45film wojenny
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 22:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
2:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
0:00mecz: Widzew Łódź - Legia Warszawa
Sędziowie 2: Daniel Stefański i Karolina Bojar (6)
2:15serial dokumentalny
Eurosport 1
The Minute
0:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
0:05mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
1:30kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
3:007. etap
Eurosport 2
Kolarstwo kobiet: Wyścig Gandawa-Wevelgem
0:00kolarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:30zjazd mężczyzn
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie
1:00slopestyle mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:30mecz finałowy
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
3:00skoki narciarskie
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 23:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
od 23:00pokazy mistrzów
Sporty walki: FEN 27 w Szczecinie
2:00walka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 01.03.2020
Polsat Sport News
Sporty walki: UFC Fight Night
od 22:30walka: Amanda Ribas - Rose Namajunas 24.03.2024
Sporty walki: Babilon MMA 17 w Radomiu
2:00walka: Dawid Żółtaszek - Toni Valtonen 30.10.2020
TVP Sport
Piłka nożna
od 22:15mecz towarzyski: Słowacja - Austria
Boks: KnockOut Boxing Night 31 w Zakopanem
0:20waga junior ciężka: Michał Cieślak - Tommy McCarthy
Boks: KnockOut Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju
1:20waga superkogucia: Laura Grzyb - Stevi Levy
Boks: Gala w Birmingham
2:10podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!