Program TV

SOBOTA 22.02
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Hit na sobotę: Włamanie na śniadanie
od 21:30komedia kryminalna
Mokra robota
23:45dramat sensacyjny
Jaka to melodia?
1:15teleturniej muzyczny
Chiński zodiak
2:10film karate
Polsat
Mission: Impossible 2
od 22:15film sensacyjny
Zatopieni
1:00film sensacyjny
TVN
Życie od kuchni
od 21:55komedia romantyczna
Zabójcze ciało
0:05horror komediowy
Uwaga!
2:15magazyn reporterów
NOC Magii
2:35interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na całość
od 22:00dramat obyczajowy
Niegrzeczne pogaduszki
0:00film erotyczny
Elegantka
1:55film erotyczny
TV 4
Pod kluczem
0:05dramat sensacyjny
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
TV 6
Gladiator
23:00film sensacyjny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Armageddon
od 22:50film SF
Pieskie szczęście
1:55film sensacyjny
TVN 7
Dwanaście małp
od 22:15film SF
Kości 11 (19/22)
0:55serial kryminalny
NOC Magii
2:25interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Dziewczęta z Nowolipek
od 22:35dramat obyczajowy
Słownik polsko@polski
1:20talk-show prof. Jana Miodka
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Wojenne dziewczyny 3 (36)
2:35serial historyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 9: Chyba (1)
23:55program rozrywkowy
Zabij mnie, glino
2:00dramat sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Wenus w futrze
od 22:15dramat obyczajowy
Podwójny kochanek
0:00thriller
Jak całkowicie zniknąć
2:00dramat obyczajowy
AXN
Underworld: Przebudzenie
od 21:55horror SF
Ktoś całkiem obcy
23:40thriller
Grimm 6 (1)
1:50serial fantasy
Grimm 6 (2)
2:50serial fantasy
CANAL+
Premiera: Polityka
od 21:00film obyczajowy
Włamanie
23:10thriller
Komando
0:35film sensacyjny
Autsajder
2:05dramat polityczny
CANAL+ 1
Premiera: Polityka
od 22:00film obyczajowy
zdjęcieWłamanie
0:10thriller
Komando
1:35film sensacyjny
CANAL+ Family
Wymazać siebie
od 22:55dramat biograficzny
Listy miłosne
0:50dramat psychologiczny
Łapu-capu extra
2:35chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
To my
od 21:50horror
Szpieg, który mnie rzucił
23:45komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Kruk. Szepty słychać po zmroku (2)
od 22:25serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (4)
23:15film krótkometrażowy
Mr. Mercedes 3 (7)
23:30serial sensacyjny
Mr. Mercedes 3 (8)
0:25serial sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (7)
1:10serial komediowy
53 wojny
1:20melodramat
Cisza
2:40dramat obyczajowy
CBS Europa
Prawie jak w niebie
od 21:00film obyczajowy
Posłaniec
23:15dramat obyczajowy
HBO
Projekt Koliber
23:35thriller
zdjęcieJackie Brown
1:25film sensacyjny
HBO 2
Ray Donovan 7 (6/10)
od 22:45serial obyczajowy
zdjęcieNowy papież (6/9)
23:40serial obyczajowy
Outsider (7/10)
0:30serial kryminalny
Pokój Marvina
1:25dramat psychologiczny
HBO 3
Castle Rock 2 (4/10)
od 22:25serial grozy
Castle Rock 2 (5/10)
23:10serial grozy
Castle Rock 2 (6/10)
0:05serial grozy
Castle Rock 2 (7/10)
0:50serial grozy
Castle Rock 2 (8/10)
1:30serial grozy
Castle Rock 2 (9/10)
2:05serial grozy
Castle Rock 2 (10-ost.)
2:55serial grozy
Kino Polska
Kroll
od 21:55film sensacyjny
Wymyk
23:55dramat obyczajowy
Superprodukcja
2:00komedia
Kino TV
Wojna imperiów
od 21:00film przygodowy
Hostel 2
23:45horror
Ulice we krwi
1:45film sensacyjny
Polsat Film
Sobotni superhit: Niezniszczalni 2
od 21:00film sensacyjny
Terminator: Genisys
23:10film sensacyjny
Ultraviolet (3)
1:50serial kryminalny
Ultraviolet (4)
2:45serial kryminalny
Stopklatka
Narcos 3: Bez wyjścia (7)
od 22:20serial sensacyjny
Narcos 3: Żyć razem (8)
23:25serial sensacyjny
Drogówka
0:35dramat kryminalny
Nieulotne
2:55film obyczajowy
TNT
Snajper 2
1:15film sensacyjny
Infiltracja
2:50dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+
od 22:00magazyn ligi polskiej
Premiera: Sport News+
23:15magazyn sportowy
Premiera: Piłka nożna: Premier League+
23:30magazyn ligi angielskiej
Premiera: Bundesliga+
0:15magazyn piłkarski
1 na 1 Extra: Łukasz Piszczek
1:00magazyn sportowy
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
1:30serial dokumentalny
Koszykówka mężczyzn: NBA
2:30mecz: Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga włoska
od 20:55mecz: Saugella Monza - Pomi Casalmaggiore
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:30mecz: FC Barcelona - SD Eibar
Witaj w klubie: Wisła Płock
2:10serial dokumentalny
Sport News+
2:45magazyn sportowy
Polsat Sport
Boks: Gala w Londynie
od 22:30waga junior piórkowa: Brad Foster - Lucien Reid
Sporty walki: UFC Fight Night
1:00waga lekka: Paul Felder - Dan Hooker
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
23:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Delray Beach
2:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Bobsleje: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020
od 22:30przejazd dwójek kobiet
Piłka nożna: Liga holenderska
0:00mecz: Feyenoord - Fortuna Sittard
Sporty walki: Armia Fight Night 7: Pamięci Bitwy Pod Kockiem
2:00walka: Piotr Wawrzyniak - Ioannis Palaiologos
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 22:30program informacyjny
Hokej: NHL
1:05mecz: Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!