Program TV na środę 08.05.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
Cztery wesela i pogrzeb
od 21:10komedia romantyczna
Chirurdzy: Neuroradiologia (9/10)
23:15serial dokumentalny
Zlecenie
0:15thriller
Strażnik pokoju
1:55film sensacyjny
TVP 2
Na sygnale: Corrida po polsku (571)
od 21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Izabela, królowa Hiszpanii (2)
23:00serial kostiumowy
Moja super eksdziewczyna
23:50komedia romantyczna
Tajemnice rodu Valentów 2 (33)
1:35serial historyczny
Polsat
Jeszcze większe dzieci
od 21:05komedia
Nadchodzi Polly
23:30komedia romantyczna
Jak ugryźć 10 milionów
1:10komedia kryminalna
TVN
The Traitors. Zdrajcy (11/13)
od 21:35program rozrywkowy
Niebezpieczny
22:45thriller
Superwizjer
0:45magazyn reporterów
Dowody zbrodni 7 (6/22)
1:20serial kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (23)
od 21:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
22:50program rozrywkowy
Jezioro tajemnic
23:40thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (25)
1:30program rozrywkowy
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (711)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (712)
23:00serial kryminalny
Więzienie (37)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (38)
0:35serial dokumentalny
Święty (141)
1:00serial komediowy
Święty (142)
1:30serial komediowy
TV Puls
Skazany
od 20:00film sensacyjny
Na straży prawa
22:30film sensacyjny
Miasto gniewu
0:15dramat sensacyjny
TVN 7
Judasz i Czarny Mesjasz
od 21:00dramat biograficzny
Wieczór gier
23:40komedia
Hotel Paradise 8 - Rajskie rozdanie (36/40)
1:50reality show
TVP Kultura
Profesor T: Posłuszne dziecko (6)
od 21:50serial kryminalny
Jazz.pl Polskie Radio: Marek Kądziela
22:55koncert
Lekkie obyczaje: Mąż fryzjerki
0:20dramat kryminalny
Ukraińska czytanka: Łarysa Denysenko
1:55cykl felietonów
TVP Polonia
O mnie się nie martw 2 (9/13)
od 21:20serial komediowy
Lot do wolności
22:15film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (861)
0:00teleturniej
Vito odkrywa Polskę: Jura Krakowsko-Częstochowska (2)
0:30cykl reportaży
Magazyn z Wysp (292)
1:00magazyn
Przepis dnia (35)
1:20magazyn kulinarny
Pytanie dnia
1:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Spółka z o.o., Para nr 2 (6)
22:05program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Czesuaf (3)
23:05program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Kawa, herbata, coś mocniejszego (1)
0:05program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (5)
1:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (2)
od 21:15serial kryminalny
Chętni na kasę
22:20film sensacyjny
Granica zbrodni 2 (1)
0:20serial kryminalny
Granica zbrodni 2 (2)
1:25serial kryminalny
AXN
Premiera: Szpital świętej Marii (6/10)
22:00serial obyczajowy
MacGyver (3)
23:00serial akcji
MacGyver (4)
23:55serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
0:50serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
1:50serial sensacyjny
CANAL+ 1
Premiera: Vigil 2 (3)
22:00serial sensacyjny
Detektyw Knight: Łotr
23:00film sensacyjny
Egzorcyzmy siostry Ann
0:45horror
CANAL+ Family
Terapia par 3 (13)
22:00reality show
Terapia par 3 (14)
22:30reality show
Terapia par 3 (15)
23:00reality show
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
23:40serial dokumentalny
Twardzielki: Dominka Rembelska (11)
0:10serial dokumentalny
Wyraj
0:50film krótkometrażowy
Warzywa i owoce
1:10etiuda filmowa
Małe-wielkie zmiany 2 (7)
1:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Prześwietlenie
od 21:30dramat obyczajowy
Zawsze będę widzieć wasze twarze
23:35dramat obyczajowy
Zimne ognie
1:30dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Detektyw Knight: Łotr
22:00film sensacyjny
Egzorcyzmy siostry Ann
23:45horror
Dzieci chaosu
1:15film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Baronowie (3)
od 21:55serial obyczajowy
Baronowie (4)
22:50serial obyczajowy
Purpurowe rzeki 4 (5)
23:45serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (6)
0:40serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (7)
1:35serial kryminalny
CBS Europa
Druga szansa
od 21:00dramat obyczajowy
Oczy anioła
23:15dramat obyczajowy
Dziewczyna mojego kumpla
1:15komedia romantyczna
Epic Drama
Premiera: Archie (1)
od 21:30serial biograficzny
Domina 2 (4)
22:30serial historyczny
Hiszpańska księżniczka: Bitwa o Henryka (4)
23:35serial kostiumowy
Detektyw Murdoch 12: Halo, proszę pana? (6)
0:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Stróż brata swego (7)
1:40serial kryminalny
HBO
Sympatyk: Give Us Some Good Lines (4)
od 21:55serial szpiegowski
Uniesieni
22:55dramat obyczajowy
Ex Machina
0:30dramat SF
HBO 2
Sisu
od 21:25dramat wojenny
Pełne koło: Something Different (1)
23:00serial kryminalny
Blok 99
0:00dramat kryminalny
HBO 3
Nasza bandera znaczy śmierć: A Damned Man (2)
od 21:40serial przygodowy
Zawrót głowy
22:10komedia
Premiera: Desperado
23:50film sensacyjny
Kolejny film o Boracie
1:35komedia
Kino Polska
Mała Moskwa
od 21:55melodramat
Supernova
0:25dramat obyczajowy
Wielka wsypa
1:55komedia sensacyjna
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
od 21:30magazyn piłkarski
Ligue1 Review
22:30magazyn piłkarski
LaLiga World
23:30magazyn piłkarski
Basket Office
0:00magazyn koszykarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
1:35mecz: Girona FC - FC Barcelona
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 20:15mecz: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - ebut.pl Stal Gorzów
LaLiga World
22:30magazyn piłkarski
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
LaLiga World
1:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:005. etap: Genua - Lukka
Kolarstwo: Tro Bro Leon
0:00kolarstwo
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
1:00finały boulderingu kobiet
Eurosport 2
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
22:00finały wspinaczki na czas mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
22:45finały wspinaczki nz czas kobiet
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
23:302. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
0:001. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
0:302. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:005. etap: Genua - Lukka
Polsat Sport
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
od 20:30mecz: MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - KPR Gminy Kobierzyce
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
22:30mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
1:00waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Polsat Sport Extra
Piłka nożna z archiwum
od 21:00
Sporty walki: FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim
1:00walka: Michał Andryszak - Evgeniy Holub 22.01.2022
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 21:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
23:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Sporty walki: Babilon MMA 39 w Radomiu
1:00walka: Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
od 21:10mecz finałowy
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Legendy KSW: Gala KSW 43: Soldić vs. Du Plessis (6)
23:45magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!