Ogólnotematyczne

10:15serial obyczajowy
11:10serial kryminalny
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
11:05serial obyczajowy
12:40serial obyczajowy
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:15serial fantasy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
9:00program popularnonaukowy
10:00magazyn poradnikowy
10:30magazyn poradnikowy
12:00serial komediowy
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:35magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
9:00dramat obyczajowy
10:40cykl felietonów
11:00serial obyczajowy
12:40film obyczajowy

Filmowe

od 8:00serial kryminalny
9:45blok filmów krótkometrażowych
10:45komedia
12:25film krótkometrażowy
od 8:10serial kryminalny
9:10serial kryminalny
10:10serial fabularno-dokumentalny
11:10serial kryminalny
12:10serial kryminalny
od 8:50magazyn sportowy
9:20dramat obyczajowy
11:05film dokumentalny
12:00dramat sensacyjny
od 7:15dramat wojenny
9:50magazyn sportowy
10:20dramat obyczajowy
12:05film dokumentalny
9:00magazyn muzyczny
9:20magazyn informacyjny
9:30chochliki telewizyjne
9:35komediodramat
11:15chochliki telewizyjne
11:45komediodramat
od 8:20dramat obyczajowy
10:05magazyn filmowy
12:10magazyn informacyjny
12:20chochliki telewizyjne
12:25film obyczajowy
9:00serial kryminalny
9:50serial kryminalny
10:40film krótkometrażowy
10:50serial komediowy
11:15serial komediowy
11:45film obyczajowy
12:30serial kryminalny
od 7:25serial sensacyjny
10:00serial sensacyjny
11:50komedia kryminalna
od 8:00komedia sensacyjna
12:10dramat biograficzny
od 7:45komedia
9:15komediodramat
od 7:40komediodramat
9:25dramat obyczajowy
11:10serial obyczajowy
11:35serial obyczajowy
12:05serial obyczajowy
od 8:25
9:40komediodramat
11:45dramat obyczajowy
od 8:30serial obyczajowy
9:30film obyczajowy
11:35film animowany
od 8:15dramat kryminalny
9:45komedia wojenna

Sportowe

9:00mecz: Bournemouth AFC - Liverpool FC
11:15magazyn sportowy
11:30magazyn sportowy
12:05mecz: Borussia Mönchengladbach - Hamburger SV
9:00mecz: Legia Warszawa - Wisła Płock
11:25magazyn sportów motorowych
12:00program krótki solistów
od 7:00rewanżowy mecz 1/16 finału: Asseco Resovia Rzeszów - Perungan Pojat Rovaniemi
9:10mecz fazy grupowej: Jastrzębski Węgiel - Spacer's Toulouse VB
11:10magazyn siatkarski
12:40mecz fazy grupowej: Lokomotiw Nowosybirsk - PGE Skra Bełchatów
od 7:00mecz fazy grupowej: Ford Store Levoranta Sastamala - VfB Friedrichshafen
9:10bieg ze startu wspólnego kobiet
11:20mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - Arkas Izmir
11:00mecz 1/8 finału: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio
12:00program informacyjny
12:07mecz 1/8 finału: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio
od 7:50mecz 1/8 finału: Werder Brema - SC Freiburg
10:00mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Borussia Dortmund
12:10mecz 1/8 finału: Borussia Mönchengladbach - Bayer 04 Leverkusen

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!