Program TV

SOBOTA 30.05
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Studio Raban
od 8:55magazyn dla młodzieży
Prawdziwy bohater (5)
12:30serial dokumentalny
Prawdziwy bohater (6)
12:55serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:00magazyn
Ostoja (9)
11:30magazyn przyrodniczy
Świat według T.S. Spiveta
12:05film przygodowy
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Wielkie gotowanie 2
11:30program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieTelezakupy
od 8:30
Na osi
11:55magazyn motoryzacyjny
Na osi
12:35magazyn motoryzacyjny
TV 4
Galileo (814)
od 8:55program popularnonaukowy
Galileo (815)
9:55program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (456)
11:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (457)
12:00serial obyczajowy
TV 6
Miłość na zakręcie (11)
9:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (12)
9:30serial obyczajowy
Gryf z krainy ciemności
10:00film fantasy
Kiedy smoka boli głowa
11:45film familijny
TVN 7
Ukryta prawda (715)
od 8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (716)
9:10serial paradokumentalny
zdjęcieUkryta prawda (717)
10:10serial paradokumentalny
Przyjaciele (2/24)
11:10serial komediowy
Przyjaciele (3/24)
11:45serial komediowy
Przyjaciele (4/24)
12:15serial komediowy
Mój przyjaciel delfin
12:45film familijny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:00magazyn
Polonia 24
11:30magazyn informacyjny
Nad rozlewiskiem... (13-ost.)
12:00serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Spacer po linie
od 8:40dramat biograficzny
Kobiety za kamerą (11)
11:05serial dokumentalny
Mój kuzyn Vinny
12:20komedia kryminalna
AXN
Flash 4 (19)
od 8:30serial akcji
30 minut lub mniej
11:10komedia sensacyjna
CANAL+ Premium
Orbitowanie bez cukru
od 8:25komediodramat
Kafarnaum
11:25dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Magik od efektów specjalnych
od 8:35film dokumentalny
Orbitowanie bez cukru
9:25komediodramat
Kafarnaum
12:25dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Agent Kot
od 8:30film animowany
Życie plaży (1)
10:00serial dokumentalny
Łowcy węży (7)
10:55serial dokumentalny
Łowcy węży (8)
11:20serial dokumentalny
CANAL+ Film
Słodki koniec dnia
od 8:30dramat obyczajowy
Szalona mamuśka
11:50komedia
CANAL+ Seriale
Bull (1)
od 8:25serial kryminalny
Bull (2)
9:10serial kryminalny
Bull (3)
9:55serial kryminalny
Bull (4)
10:40serial kryminalny
Bull (5)
11:25serial kryminalny
Bull (6)
12:05serial kryminalny
Bull (7)
12:50serial kryminalny
CBS Europa
Labirynt (1/2)
od 8:00film przygodowy
Labirynt (2-ost.)
9:50film przygodowy
Handlarze dziećmi
11:40dramat obyczajowy
HBO
Angry Birds 2: Film
od 8:10film animowany
Na planie
9:50magazyn filmowy
Złap mnie, jeśli potrafisz
10:20komedia kryminalna
Dobry dinozaur
12:40film animowany
HBO 2
Miss agent
od 8:15komedia sensacyjna
Dzień Dobry TV
10:05komedia obyczajowa
Zachowaj spokój
11:55komediodramat
HBO 3
Buntownik z wyboru
od 7:50dramat psychologiczny
Ucieczka (7-ost.)
10:45serial komediowy
Niepewne 4 (7/10)
11:15serial komediowy
Rodzice (6/10)
11:45serial komediowy
Co robimy w ukryciu (9/10)
12:15serial komediowy
Percy Jackson: Morze potworów
12:40film przygodowy
Kino Polska
Pingwin
od 7:50dramat obyczajowy
Cała naprzód
9:45komedia przygodowa
Piąte: Nie odchodź!
11:50dramat obyczajowy
Kino TV
Mali agenci
od 8:10film przygodowy
Szkoła stewardes
12:00komedia
Polsat Film
Przyjaciółki (177)
od 8:45serial obyczajowy
Rybki z ferajny
9:40film animowany
Potwory kontra obcy
11:30film animowany
TNT
Ostatni Mohikanin
od 7:25film przygodowy
Błękitna laguna
9:25film obyczajowy
Dirty dancing
11:15film muzyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Houston Rockets - Los Angeles Clippers
Super Piątek
11:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:00mecz: Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
Eurosport 1
Snooker: Turniej Players Championship 2018
od 8:30mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Shaun Murphy
Snooker: Turniej UK Championship 2018
9:45mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Mark Allen
Snooker: Turniej Players Championship 2019
12:30mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Neil Robertson
nSport+
E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup
od 8:452. mecz półfinałowy
La Liga Files 2017/2018 (2)
11:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25mecz: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
od 7:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej: Dominic Thiem - Alexander Zverev 16.11.2019
Tenis United
9:30magazyn tenisowy
Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBO w Częstochowie
10:00waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Irma Balijagic Adler 13.05.2017

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!