Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 4:45teleturniej muzyczny
Przysięga (184)
5:20telenowela
zdjęcieElif (741)
6:10serial obyczajowy
Wokół mórz: W pogoni za yeti
7:40serial dokumentalny
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:05magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:08program publicystyczny
Bądźmy razem w domu (44)
8:30program edukacyjny
Polsat
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (282)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Śpiewające Brzdące
6:00program muzyczny
TV 4
SuperLudzie (11)
od 4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (54)
7:00serial sensacyjny
Nasz nowy dom (10)
8:00reality show
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver 3 (47)
7:00serial sensacyjny
MacGyver 3 (48)
8:00serial sensacyjny
TV Puls
Z archiwum policji (11)
od 4:50serial dokumentalny
Dyżur 3 (38)
5:15serial dokumentalny
Nash Bridges: Eksplozja (108)
6:30serial sensacyjny
Nash Bridges: Posłaniec (109)
7:30serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (255)
5:05serial paradokumentalny
Mango
6:05telezakupy
Mała piękność 3 (2/18)
7:40serial dokumentalny
Ukryta prawda (735)
8:45serial paradokumentalny
TVP Polonia
Cisza nad rozlewiskiem (2/13)
od 4:40serial obyczajowy
Zrób to ze smakiem
5:25magazyn kulinarny
Focus on Poland (356)
5:55program informacyjny
Korona królów (195)
6:10telenowela historyczna
Kobiety w Cerkwi
6:40reportaż
A to polski właśnie...: Owoce
7:05program edukacyjny
Serial
7:10serial
WP
Premiera: WP Raport (276)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (237)
6:30program publicystyczny
Światowe kraksy (2/8)
7:00program rozrywkowy
Scott i Bailey (2)
8:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Misja Afganistan (3)
od 4:20serial wojenny
Misja Afganistan (4)
5:10serial wojenny
Trepalium (5)
8:00serial SF
AXN
MacGyver 4 (3)
od 4:50serial akcji
Okup 2 (12)
6:25serial sensacyjny
Okup 2 (13)
7:15serial sensacyjny
Okup 3 (1/13)
8:05serial sensacyjny
CANAL+ 1
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
5:00serial komediowy
Nadzieja
5:15dramat sensacyjny
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Miłość i miłosierdzie
7:05film religijny
O co biega?
8:45magazyn sportowy
CANAL+ Family
Cudownie ocalony
od 3:45komedia obyczajowa
Rykoszety
5:20film krótkometrażowy
Księga dżungli 3 (43)
6:00serial animowany
Księga dżungli 3 (44)
6:10serial animowany
Anioły w akcji (5)
6:30serial familijny
Anioły w akcji (6)
7:00serial familijny
Bliscy nieznajomi
7:50film dokumentalny
CANAL+ Film
W kogo ja się wrodziłem?
5:00film obyczajowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:30magazyn filmowy
Królowa chmur
7:00film obyczajowy
Łapu-capu
8:15chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
8:20magazyn filmowy
Hollywood Buzz
8:50magazyn filmowy
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Miłość i miłosierdzie
6:05film religijny
O co biega?
7:45magazyn sportowy
Bohemian Rhapsody
8:15dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Moje miasto
od 4:20film obyczajowy
Materiał nieemisyjny (2)
5:25film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (3)
5:40film krótkometrażowy
Przyjaciółki
6:00film krótkometrażowy
Instynkt 2 (10)
6:10serial kryminalny
Instynkt 2 (11)
6:55serial kryminalny
CBS Europa
Doktor Becker 4 (10/24)
5:05serial komediowy
Doktor Becker 4 (9/24)
5:35serial komediowy
Blaszany bohater (1/3)
6:05film fantasy
Blaszany bohater (2/3)
7:55film fantasy
HBO
Rodzina od zaraz
6:00komedia
Angry Birds 2: Film
7:55film animowany
HBO 3
Shazam!
6:00komedia przygodowa
Starsky i Hutch
8:10komedia sensacyjna
Kino Polska
Głośniej od bomb
od 3:55film obyczajowy
Wiosna w przyrodzie
5:45film krótkometrażowy
Licencja na wychowanie (25)
6:05serial komediowy
Licencja na wychowanie (26)
7:55serial komediowy
Dzieci i ryby
8:35komedia obyczajowa
Kino TV
Testament serca
od 3:05dramat obyczajowy
Szczęśliwy los (19)
7:45serial obyczajowy
Mali pogromcy duchów
8:40film familijny
Polsat Film
Gliniarze (365)
od 4:25serial paradokumentalny
Na ratunek 112 (77)
5:20serial paradokumentalny
Górale (33)
6:15serial dokumentalny
Nasz nowy dom (137)
7:40reality show
Przyjaciółki (155)
8:35serial obyczajowy
Stopklatka
TV okazje
od 4:55magazyn reklamowy
Nowa Scena Śmiechu (7)
6:40program rozrywkowy
Złotopolscy (300)
7:25telenowela
Plebania (3)
7:55serial obyczajowy
Plebania (4)
8:25serial obyczajowy
TNT
Ścigany
od 3:05dramat sensacyjny
Objazd 3: Woda (7)
5:15serial komediowy
Objazd 3: Samolot (8)
5:35serial komediowy
Ricky Bobby - Demon prędkości
6:00komedia obyczajowa

SPORTOWE

nSport+
Ekstrapaka: 27. kolejka
6:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
7:00magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
6:00mecz: Polska - Austria 9.09.2019
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
8:30mecz finałowy gry pojedynczej: Novak Djoković - Rafael Nadal 19.05.2019
Polsat Sport News
Pro Bull Riding: Nowy Jork
5:50magazyn sportowy
zdjęciePoranek z Polsatem Sport
7:00program sportowy
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
8:00mecz: GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!