Program TV

PONIEDZIAŁEK 25.03
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3455)
18:00telenowela
Korona królów (194)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (458)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2028)
19:35serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (316)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (306)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2850)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (414)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (663)
od 15:30serial paradokumentalny
19+ (364)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (900)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1011)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Pieska miłość (12)
16:00telenowela
Corleone (11)
17:00serial sensacyjny
Heheszki na całego (11)
18:05program rozrywkowy
Nieźle kliknięci
18:30program rozrywkowy
Wojna z mafią (11)
18:50serial kryminalny
TV 4
Gliniarz i prokurator (14)
16:00serial kryminalny
Joker (46)
17:00teleturniej
Nokaut (4)
18:00serial komediowy
Policjantki i Policjanci (510)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (55)
od 15:15serial kryminalny
Drużyna A (3)
16:15serial sensacyjny
Paulina (48)
17:15telenowela
Miodowe lata: Koh-i-noor (100)
18:15serial komediowy
Miodowe lata: Nowa twarz (103)
19:05serial komediowy
TVN 7
Szpital (238)
od 15:50serial paradokumentalny
Gotowe na wszystko 4 (7/17)
16:55serial obyczajowy
Przyjaciele (23/24)
17:50serial komediowy
Singielka (10/57)
18:20telenowela
Singielka (11/57)
18:55telenowela
TVP Kultura
Syzyfowe prace
od 14:15dramat obyczajowy
Zmruż oczy
16:10komediodramat
Solo na ugorze
17:45film animowany
Teledyski
19:05magazyn muzyczny
WP
Mam talent Ameryka (9)
16:00program rozrywkowy
Największe mosty świata (3)
17:55serial dokumentalny
Dzień zagłady: Odliczanie (10)
19:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Oblicza rzeczywistości
od 15:40blok filmów krótkometrażowych
Dawno temu na Śląsku
17:50etiuda filmowa
Perfekcjonista
18:15thriller
AXN
Grimm 4 (12)
od 15:30serial fantasy
S.W.A.T. (4)
16:25serial sensacyjny
S.W.A.T. (5)
17:20serial sensacyjny
CANAL+
Nowa Tonacja
16:05magazyn muzyczny
Inna kobieta
16:35komediodramat
Nie przegap
18:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:10chochliki telewizyjne
Taxi 5
18:15komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Moulin Rouge!
od 15:00musical
Nowa Tonacja
17:05magazyn muzyczny
Inna kobieta
17:35komediodramat
Nie przegap
19:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:10chochliki telewizyjne
Taxi 5
19:15komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Wielki szus
od 15:20komedia
Bezdroża
16:55komediodramat
Nowa Tonacja
19:00magazyn muzyczny
Qui pro quo
19:30komedia obyczajowa
CANAL+ Film
Antwone Fisher
od 14:15dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
16:15chochliki telewizyjne
zdjęcieFantastyczna kobieta
16:45dramat obyczajowy
Dziennik maszynisty
18:25komediodramat
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Madiba. Życie Nelsona Mandeli (1)
od 15:20serial obyczajowy
Uprowadzona 2 (15)
16:45serial sensacyjny
Uprowadzona 2 (16)
17:30serial sensacyjny
A.B.C. (4)
18:15serial kryminalny
Płacz (4)
19:00serial kryminalny
CBS Europa
Świat bez końca (1/8)
16:25serial historyczny
Świat bez końca (2/8)
17:25serial historyczny
zdjęcieRomeo i Julia
18:20melodramat
HBO
Piotruś Królik
od 14:35film familijny
Ant-Man i Osa
16:10film sensacyjny
Premiera: Na planie
18:10magazyn filmowy
Pierwsza gwiazdka
18:40film animowany
HBO 2
Trudne słówka
od 15:55komedia romantyczna
Odpałowe królowe 2 (4)
18:05serial komediowy
Diabeł ubiera się u Prady
19:10komediodramat
HBO 3
Atak paniki
od 15:45komedia
Syrena 2 (6)
17:25serial obyczajowy
Przystań (4)
18:25serial kryminalny
Gra o tron 6 (1/10)
19:15serial fantasy
Kino TV
Tajemnicza kobieta
od 15:00film kryminalny
Odrobina nieba
17:40komediodramat
Poirot: Porwanie premiera
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Lincoln
17:45dramat biograficzny
TNT
Jackie Brown
od 13:40film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 14:00mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka z góry
16:40magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Witaj w klubie: Korona Kielce
18:00serial dokumentalny
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:30mecz 1/6 finału: Orlen Wisła Płock - Mol-Pick Szeged
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 14:00mecz: MKS Zagłębie Lubin - Gwardia Opole
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
16:15mecz 1/6 finału: HC PPD Zagrzeb - HC Vardar
Koszykówka mężczyzn: NBA
18:00mecz: New York Knicks - Los Angeles Clippers
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
16:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Miami
18:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
4-4-2 (1)
19:10magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
19:40magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!