Program TV

CZWARTEK 30.05
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3501)
18:00telenowela
Korona królów (232)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (523)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Rodzinka.pl: Idzie lato (82)
18:40serial komediowy
Na sygnale: Sława (70)
19:10serial fabularno-dokumentalny
Barwy szczęścia (2074)
19:35serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (360)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (350)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2894)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (463)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (708)
od 15:30serial paradokumentalny
19+ (409)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (945)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1056)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:00program rozrywkowy
Wojna z mafią (9/16)
16:55serial kryminalny
Wojna z mafią (10/16)
17:50serial kryminalny
Wojna z mafią (11/16)
18:50serial kryminalny
TV 4
Gliniarz i prokurator (90)
16:00serial kryminalny
Joker (12)
17:00teleturniej
Septagon (54)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (558)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza morderstwo (17)
od 15:15serial kryminalny
Drużyna A (2)
16:15serial sensacyjny
Paulina (95)
17:15telenowela
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (121)
od 15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (282)
16:20serial paradokumentalny
Prawo Agaty 3 (6)
17:25serial obyczajowy
Ugotowani (8/10)
18:25reality show
TVP Kultura
Warszawska premiera
16:00film historyczny
Teledyski
18:55magazyn muzyczny
Pegaz
19:20magazyn kulturalny
TVP Polonia
Korona królów (214)
od 15:55telenowela historyczna
Jak to działa?: Co z tym Bałtykiem? (163)
16:25magazyn popularnonaukowy
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Koło pióra (12)
17:55program kulturalny
Racja stanu (156)
18:25program publicystyczny
Barwy szczęścia (1983)
18:55serial obyczajowy
Wschód
19:25magazyn
WP
Kabaret na żądanie (15)
16:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (16)
17:00program rozrywkowy
Odlotowe wynalazki (21)
18:00serial dokumentalny
Techno gadżety (13)
18:30serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą (2)
19:00film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Zawieście czerwone latarnie
od 15:05film obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Oblicza rzeczywistości
17:25blok filmów krótkometrażowych
Pożądanie
18:35melodramat
AXN
Seal Team (4)
16:00serial akcji
Seal Team (5)
17:00serial akcji
Kości 11 (17)
18:00serial kryminalny
Kości 11 (18)
19:00serial kryminalny
CANAL+
Nowa Tonacja
od 15:55magazyn muzyczny
Joshua
16:25thriller
Nie przegap
18:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:20chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Ta jedyna
od 15:15komedia romantyczna
Nowa Tonacja
16:55magazyn muzyczny
Joshua
17:25thriller
Nie przegap
19:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:20chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Łapu-capu
16:00chochliki telewizyjne
Muzyka ciszy
16:05film biograficzny
Szukając misia
19:30komedia
CANAL+ Film
Party
od 15:05komediodramat
Nie przegap
16:15magazyn informacyjny
Wymiana księżniczek
16:25dramat historyczny
Hot Dog
18:10komedia sensacyjna
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Potwory to tacy interesujący ludzie
od 15:45film krótkometrażowy
Zrobione na czysto (1)
16:10serial obyczajowy
The Village (5)
17:00serial obyczajowy
The Village (6)
17:45serial obyczajowy
Motylek (3)
18:30dramat obyczajowy
Mała doboszka (3)
19:15serial sensacyjny
CBS Europa
Kuzyni
od 15:10komedia romantyczna
Istota sprawiedliwości
19:15dramat kryminalny
HBO
Młody Sheldon 2 (19)
17:45serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (15)
18:05serial komediowy
Templariusze 2 (1/8)
18:30serial historyczny
Fargo 3 (10)
19:15serial kryminalny
HBO 2
Coldplay
od 15:05koncert w Sao Paulo
zdjęcieGentleman Jack (6)
17:55serial obyczajowy
Bez litości 2
19:00thriller
HBO 3
Fałszywe powody
od 15:50dramat sensacyjny
Brexit
17:20dramat biograficzny
Bez zobowiązań 3 (10/13)
19:00serial komediowy
Bez zobowiązań 3 (11/13)
19:30serial komediowy
Kino Polska
Pestka
16:05dramat psychologiczny
Kabaretowy rejs Deluxe (8)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (21)
19:00program rozrywkowy
Polsat Film
Niesamowity Spider-Man 2
od 15:50film przygodowy
Czarownica
18:50komedia romantyczna
TNT
Wydział pościgowy
16:05film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
16:00Belgian Knockout - 1. runda
O co biega?
19:30magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:0018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Giro Extra
17:10magazyn kolarski
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:15mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 14:25piłka nożna
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
17:00rewanżowy mecz finałowy: PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock
Polsat Sport
Atleci
od 15:30magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
19:15mecz: Brazylia - Bułgaria
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga włoska
od 15:30mecz: UC Sampdoria - Juventus FC
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:00mecz finałowy fazy play-off
Polsat Sport News
Kolarstwo: Tour of Norway
od 15:453. dzień
Magazyn żużlowy
18:30magazyn sportowy
Piłka nożna
19:55mecz towarzyski: Turcja - Grecja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!