Program TV

PIĄTEK 20.09
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (252)
8:40telenowela historyczna
Ojciec Mateusz 14: Geniusz (179)
11:05serial kryminalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2096)
11:55serial obyczajowy
Polsat
zdjęcieNowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (104)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (105)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (76)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (709)
11:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Z gruntu zdrowo (5/6)
11:00magazyn poradnikowy
Sztuka mięsa (5/12)
11:30magazyn kulinarny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Nasz nowy dom (15)
8:00reality show
Septagon (80)
9:00serial kryminalny
Przeklęta (51)
11:00telenowela
TV 6
Drużyna A (1)
8:00serial sensacyjny
Gwiazdy Kabaretu (18)
9:00program rozrywkowy
Galileo (143)
10:00program popularnonaukowy
Czysta chata (20)
11:00magazyn poradnikowy
TVN 7
Sąd rodzinny (162)
od 7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (693)
8:30serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (199)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Szpital (360)
10:30serial paradokumentalny
Big Brother 2 (6/78)
11:25reality show
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (477)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
WP
B&B Słowa i słówka (12)
8:00serial obyczajowy
WP Express (96)
9:00program rozrywkowy
Stacja Styl (1)
9:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieZaufaj mi 2 (1)
8:00serial sensacyjny
Zaufaj mi 2 (2)
9:10serial sensacyjny
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
10:20blok filmów krótkometrażowych
Na oczach wszystkich
11:45komediodramat
AXN
Komisarz Rex (5)
od 7:30serial kryminalny
Komisarz Rex (6)
8:30serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (5)
11:20serial kryminalny
CANAL+
Imiennik
od 6:15komediodramat
O co biega?
8:15magazyn sportowy
Wyspa psów
8:45film animowany
Pan Mądraliński
10:25komedia
CANAL+ 1
Imiennik
od 7:15komediodramat
O co biega?
9:15magazyn sportowy
Wyspa psów
9:45film animowany
Pan Mądraliński
11:25komedia
CANAL+ Family
Kokon
od 7:55komedia SF
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Kłopoty rodzinne wydry
10:00film dokumentalny
Małe zwierzaki i przyjaciele (6)
10:55serial dokumentalny
Klejnot Nilu
11:45film przygodowy
CANAL+ Film
Listy miłosne
od 7:05dramat psychologiczny
Łapu-capu
8:50chochliki telewizyjne
Pisarze. Serial na krótko (1)
8:55serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (3)
9:05serial komediowy
Europa Filmowa 2: Austria (3)
9:15serial dokumentalny
New York Taxi
10:00komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Zrobione na czysto (3)
od 7:30serial obyczajowy
Zrobione na czysto (4)
8:20serial obyczajowy
A.B.C. (4)
10:10serial kryminalny
Łapu-capu
10:55chochliki telewizyjne
The Village (9)
11:00serial obyczajowy
The Village (10)
11:45serial obyczajowy
CBS Europa
Nora Roberts: Niebo Montany
od 6:55film obyczajowy
Marco Polo (1/2)
8:45film przygodowy
Marco Polo (2-ost.)
10:35film przygodowy
HBO
Holmes i Watson
8:50komedia kryminalna
zdjęciePearl Harbor
10:20dramat wojenny
HBO 2
Julie i Julia
od 7:55film biograficzny
Na planie
9:55magazyn filmowy
Godzilla
10:20film SF
HBO 3
Potwory i spółka
od 7:35film animowany
Rok pod psem
9:05komediodramat
Hotel Transylwania 3
10:25film animowany
Kino Polska
TV okazje
od 7:50
6 dni Strusia
8:35komedia
Baza ludzi umarłych
10:40dramat obyczajowy
Kino TV
Mam na imię Sara
od 7:25komediodramat
Koncert
11:55dramat obyczajowy
Polsat Film
Nasz nowy dom (66)
od 7:30reality show
Przyjaciółki (71)
8:30serial obyczajowy
Vabank 2, czyli riposta
9:30komedia sensacyjna
TNT
Święty w Londynie
od 7:35film kryminalny
Zwierzak
10:55komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 6:15mecz: Cracovia - Piast Gliwice
Piłka nożna: Premier League World
8:30magazyn ligi angielskiej
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Liverpool FC - Newcastle United FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: RCD Mallorca - Athletic Bilbao
Eurosport 1
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
od 7:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
11:35mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn
Eurosport 2
Legends Live On
11:00magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
11:30magazyn sportowy
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Speedway+
9:50magazyn sportowy
Kroniki La Liga
10:10magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga+ Extra
11:10magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
od 6:00mecz fazy grupowej: Holandia - Czechy
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019
8:30mecz fazy grupowej: Czechy - Czarnogóra
Magazyn Fortuna 1. ligi
11:00magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga włoska
od 7:00mecz: ACF Fiorentina - Juventus FC
Piłka nożna: Liga holenderska
9:30mecz: AFC Ajax - sc Heerenveen
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
11:30mecz: Warta Poznań - Odra Opole
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
9:001. sesja treningowa w klasie Moto3
Sport flesz
9:40program informacyjny
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
9:551. sesja treningowa w klasie MotoGP
Sport flesz
10:40program informacyjny
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii
10:551. sesja treningowa w klasie Moto2
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Osace
od 7:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Osace
9:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Osace
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!