Program TV na piątek 10.05.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 1
Cztery wesela i pogrzeb
od 1:10komedia romantyczna
Tabu (7/8)
3:20serial kostiumowy
Notacje: Ewa Dałkowska. Uprawianie sztuki ma sens
4:30cykl dokumentalny
TVN
Podejrzani zakochani
od 1:05komedia romantyczna
Szpital (183)
3:10serial paradokumentalny
Uwaga!
3:55magazyn reporterów
Nauka jazdy (7/12)
4:10program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (11/14)
4:35program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (23/26)
4:55serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:20magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
od 1:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
2:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
2:45program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (25)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (26)
4:00serial sensacyjny
Na osi (487)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
TV 4
Love Island. Wyspa miłości (27)
2:00reality show
Cudownych rodziców mam: Natalia Czerwonka (2)
3:15cykl felietonów
Disco Polo Live (2321)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
TV 6
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (53)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Pod jednym dachem (19)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Ciągle w drodze (20)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Kura domowa (48)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (397)
2:00serial obyczajowy
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (18)
3:00program informacyjny
Menu na miarę (8)
4:00program kulinarny
Menu na miarę (9)
4:35program kulinarny
Dzielnica strachu 6 (248)
5:00serial kryminalny
TVN 7
Hotel Paradise 8 (37/40)
od 1:50reality show
Mój sąsiad morderca 7 (12/20)
2:40serial dokumentalny
Nagi instynkt przetrwania (6/17)
3:30serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Maja Włoszczowska (2/8)
4:20talk-show
Druga strona medalu 2: Anna Komorowska (2/7)
4:45talk-show
TVP Kultura
Na wschód od Hollywood: Pogarda
od 0:25dramat obyczajowy
Kino nocne: Bandyta
2:20dramat psychologiczny
Teledyski
4:05magazyn muzyczny
Podróże z historią: Tarcza ukryta w górach (21)
5:00serial dokumentalny
Afisz kulturalny ekstra
5:40magazyn kulturalny
TVP Polonia
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 24: Na własną rękę (306)
2:15serial kryminalny
Dziewczyny do wzięcia
3:05komedia obyczajowa
Polonia 24
4:00magazyn informacyjny
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (28)
4:40program rozrywkowy
Barwy szczęścia (2953)
5:00serial obyczajowy
Dzień Polski w Brukseli
5:30reportaż
Powtórka z życia: Dzień zwycięstwa
5:45magazyn
WP
1, 2, 3... Kabaret! 2: Papier, kamień, nożyce (4)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Jurki (7)
3:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Grzegorz Halama (8)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 4: Formacja Chatelet (5)
5:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
ale kino+
Lamb
od 0:20dramat fantasy
Minuta ciszy (4)
2:15serial obyczajowy
Voodoo tata
3:25komedia
Lena
4:50film krótkometrażowy
Nielegalni (2/10)
5:05serial sensacyjny
AXN
Agenci NCIS 17 (1)
od 1:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Hawaje (10)
2:45serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (9/16)
3:40serial sensacyjny
Ultraviolet 2 (4)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Miało cię nie być
od 1:35komediodramat
Chłopi
3:00dramat obyczajowy
Miasta rytm: Gdańsk
4:50serial dokumentalny
Królowa chmur
5:40film obyczajowy
CANAL+ Family
Jakubiak rozgryza Polskę: Flaki (8)
od 1:50magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Golonka (9)
2:15magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Pierogi (10)
2:50magazyn kulinarny
Grunt to ogród (1)
3:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (2)
3:50magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (3)
4:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (4)
4:45magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (5)
5:10magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (6)
5:35magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Dwa bilety do Grecji
od 0:55komedia
Prawdziwe życie aniołów
2:50film obyczajowy
Jezioro Słone
4:10komedia obyczajowa
CANAL+ Premium
Chłopi
2:00dramat obyczajowy
Miasta rytm: Gdańsk
3:50serial dokumentalny
Królowa chmur
4:40film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Purpurowe rzeki 4 (3)
od 1:35serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (4)
2:25serial kryminalny
Wilk (5)
3:20serial obyczajowy
Wilk 2 (1)
3:30serial obyczajowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Lot
od 23:30dramat obyczajowy
Jeff wraca do domu
2:10komediodramat
Zabójca znad Green River (2-ost.)
3:45dramat kryminalny
Bliżej gwiazd (3/20)
5:30serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 12: Sekrety i kłamstwa (9)
od 1:35serial kryminalny
Nędznicy (2/6)
2:20serial kostiumowy
Komisarz Maigret: Maigret w kabarecie (2)
3:25film kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Tonący w bogactwie (8)
5:00serial kryminalny
HBO 3
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (6)
od 1:50talk-show
Wielka 2: Heads It's Me (1)
2:35serial komediowy
Barry 3: starting now (8)
3:25serial komediowy
Kwiat jabłoni
4:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Wielka majówka
od 0:35film obyczajowy
Anna i wampir
2:35film kryminalny
Rysopis
4:40film obyczajowy
Kino TV
Sen
od 0:50horror
Arbitraż
2:40thriller
Klasyka krótkich animacji: Mechanical Monster
4:50filmy animowane
Polsat Film
Ślad: Ostatni raz (108)
od 1:25serial kryminalny
Ślad: Faraon (109)
2:25serial kryminalny
Ślad: Uroda może zabić (45)
3:25serial kryminalny
Ślad: Cudze pieniądze (46)
4:25serial kryminalny
Stopklatka
Austeria
od 1:55dramat obyczajowy
Nowa Scena Śmiechu 3 (2)
4:10program rozrywkowy
Nielegalni (4/10)
5:10serial sensacyjny
Warner TV
Oszukać przeznaczenie 4
od 1:50horror
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (6)
3:15serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (7)
4:10serial sensacyjny
Poniedziałki na chirurgii: Konsekwencje (8)
5:05serial obyczajowy
Laboratorium Dextera (41)
5:54serial animowany
SPORTOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 0:10mecz: Manchester City FC - Wolverhampton Wanderers FC
Basket Office
2:25magazyn koszykarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
4:00mecz fazy play-off
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 1:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
5:00finały boulderingu kobiet
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 1:006. etap
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
3:00podsumowanie
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
4:00finały boulderingu kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:006. etap
TVP Sport
Boks: PZB Suzuki Boxing Night 28 w Łomży
od 1:40boks
Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Dubaj 2024
4:00mecz finałowy: Brazylia - Włochy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!