Lombard. Życie pod zastaw 7 (338)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (338)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Stefan ma problemy ze zdrowiem. Chce przejść na emeryturę i sprzedać swój lombard. Wkrótce dochodzi tam do włamania. Maciek spotyka w kasynie Zbigniewa. Wbrew jego przestrogom postanawia zagrać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Stefan Kamiński jest starszym mężczyzną, który zmaga się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Chce już przejść na zasłużoną emeryturę i postanawia sprzedać swój lombard. Swoją ofertę przedstawia Kazimierzowi, który po krótkim wahaniu decyduje się na zakup. Wkrótce w lombardzie Stefana dochodzi do włamania. Starszy pan idzie do Kazimierza, by poinformować go o tym niefortunnym zdarzeniu. Na miejscu zastaje rzeczy ze swojego lombardu... Maciek spotyka w kasynie Zbigniewa. Wbrew jego przestrogom dotyczącym popadania w nałóg hazardu Maciek postanawia zagrać. Górecki, klient lombardu, próbuje sprzedać ekologiczne torby.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także