Program TV na wtorek 09.04.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4315)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (251)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (154)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Kościół z bliska
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Śmierć myśliwego (46)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Debata (49)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Przespać życie (801)
od 4:40serial obyczajowy
M jak miłość (1551)
5:35serial obyczajowy
Serce muzyki
6:25reportaż
Rodzinka.pl: Nie chcę być babcią (174)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
od 4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Szaleństwo ojca (717)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (22/26)
5:05serial dokumentalny
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (913)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Szczecin, Rozmaryn - Pracownia Dobrych Smaków (2/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (483)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (13)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się (11)
7:25program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
7:35program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
8:35program rozrywkowy
TV 4
SuperLudzie (27)
od 4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (219)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (277)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Licencja na zdradę (823)
8:00serial paradokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Spadek (17)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (9)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (10)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1136)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Czas zapłaty (226)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Przyjaciele (21)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Mąż i żona (22)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Zespół, część 2 (8)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (674)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (428)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (998)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1096)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (814)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledyski
od 4:55magazyn muzyczny
Afisz kulturalny ekstra
5:30magazyn kulturalny
Muzyczne poranki
8:00magazyn muzyczny
Zaginione skarby: Sztandar szwoleżerów
8:45serial animowany
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2934)
5:00serial obyczajowy
Polskie Parki Narodowe: Park Narodowy Bory Tucholskie
5:30serial dokumentalny
Gra słów. Krzyżówka (840)
6:00teleturniej
Pożyteczni.pl
6:30magazyn
Polska śródziemnomorska: Zielononóżka (1)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret pod Wyrwigroszem, część 1 (7)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Spółka z o.o. (2)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (993)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (5)
7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 6 (9)
8:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Nielegalni (1)
5:05serial sensacyjny
Polska z góry: Przemkowski Park Krajobrazowy (6)
6:30serial dokumentalny
Plaża
7:00film krótkometrażowy
Cztery filiżanki kawy albo trzy
7:30film krótkometrażowy
Malinka
8:00film krótkometrażowy
Grantchester 7 (3)
8:30serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (10)
od 4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (11)
6:00serial kryminalny
Rekrut (5)
7:00serial kryminalny
MacGyver 4 (13)
7:55serial akcji
MacGyver 5 (1)
8:55serial akcji
CANAL+ 1
Żurek
od 4:35film obyczajowy
W kogo ja się wrodziłem?
5:50film obyczajowy
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
O co biega?
7:05magazyn sportowy
Ida
7:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka 2: Krajobraz po bobrach (4)
od 4:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Węże na Zakrzówku (5)
5:20serial dokumentalny
Bing (77)
6:00serial animowany
Bing (78)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (13)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (14)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (8)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (18)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (19)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (20)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (18)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Zadziwiający kot Maurycy
6:30film animowany
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
8:05magazyn filmowy
Papierowe gody
8:35komedia
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
O co biega?
6:05magazyn sportowy
Ida
6:35dramat obyczajowy
Na pełen etat
8:00dramat obyczajowy
CBS Europa
Rok za rokiem (2/6)
od 4:10serial obyczajowy
Bliżej gwiazd (13/48)
5:25serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (28/48)
6:00serial dokumentalny
Złodziej w hotelu
6:30film kryminalny
Lato i dym
8:35melodramat
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Paskudne metody (2)
od 4:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: M jak Murdoch (3)
5:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
6:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i pokój zagadek (7)
7:30serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Budujemy i walczymy (13)
8:20serial sensacyjny
Kino Polska
Złote runo
od 3:45komedia
Po pierwsze...
5:30film krótkometrażowy
Życie na wyścigach 2 (9)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (10-ost.)
6:55serial dokumentalny
Och! Kabaret 2 (6)
8:00program rozrywkowy
Kino TV
Bonanza: Młyn
od 4:20serial obyczajowy
Bonanza: Zaloty
5:55serial obyczajowy
W kręgu zdrady
6:55thriller
Celnicy 3 (3)
8:40serial dokumentalny
Polsat Film
Gliniarze: Informator (699)
od 4:25serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zachłysnęła się, popijając tabletki wodą/Współlokatorka zniszczona przez używki (87)
5:30serial paradokumentalny
Więzienie (103)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (104)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (105)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Sędzia (14)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (11)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
Mów mi Mesjasz
od 4:50etiuda filmowa
Polowanie na Hitlera (6)
5:10serial dokumentalny
Nowa Scena Śmiechu 2: Paranienormalni - Ekologia
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (48)
6:15program rozrywkowy
Złoty interes (6)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (1)
8:00serial kryminalny
Warner TV
Laboratorium Dextera (10)
6:00serial animowany
Cudotwórcy 3 (2)
6:15serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Duke'owie pod przykrywką, część 1 (16)
6:55serial komediowy
Alf 3 (17)
7:55serial komediowy
Alf 3 (18)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (16)
8:55serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 27. kolejka
6:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
7:00magazyn piłkarski
Ligue1 Review
8:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Ligue1 Review
6:00magazyn piłkarski
Sędziowie 2: Damian Kos i Łukasz Kuźma (8)
7:00serial dokumentalny
Basket+
7:45newsy sportowe
Telesprzedaż
8:00
Eurosport 1
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
5:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig Scheldeprijs
6:30kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
8:30kolarstwo
Eurosport 2
Snooker: Turniej Masters w Londynie
5:00mecz finałowy
Golden moments Rise of the women
7:30magazyn sportowy
Chasing Glory
8:30magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN
od 1:00sporty walki
Atleci
5:20magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:30piłka ręczna
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:20program informacyjny
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Polska 1 (11)
8:10sporty siłowe
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!