Policjantki i Policjanci (582)

Policjantki i Policjanci (582)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Zatońska i Zieliński dostrzegają na ulicy zataczającego się mężczyznę. Ustalają, że ktoś mógł zaatakować go gazem łzawiącym. Jadą do domu podejrzanego. Oglądają zapis z wideorejestratora w jego aucie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Zatońska i Zieliński dostrzegają na ulicy zataczającego się mężczyznę, który w niepokojący sposób dotyka swojej twarzy. Świadek zeznaje, że ktoś napadł na poszkodowanego i zaatakował go gazem łzawiącym. Patrol jedzie do domu domniemanego sprawcy, który pokazuje funkcjonariuszom zapis z wideorejestratora w swoim samochodzie. Okazuje się, że przebieg zdarzenia był zupełnie inny niż początkowo sądzili. Asia i Szymon jadą do starszego mężczyzny, który znalazł na śmietników paczkę z pieniędzmi. Pewien człowiek twierdzi, że staruszek go okradł.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także