Program TV na środę 10.04.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Złoty chłopak (155)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Zbrodnia prawie doskonała (47)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Kontratak (50)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 19: Sąsiadka (230)
9:45serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1552)
od 5:30serial obyczajowy
Pożyteczni.pl
6:25magazyn
Rodzinka.pl: Zarządzanie kryzysowe (175)
6:50serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Honor wojownika (719)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Zabójcza zazdrość (720)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Test na ojcostwo (347)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (914)
od 5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Pasłęk, restauracja Perfect Pub (3/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
SAF3 - Oddział ratunkowy (14)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się (12)
7:25program rozrywkowy
Trucker Club (7)
7:40magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
8:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
9:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (4)
9:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (12)
9:40program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (220)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (278)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Zatroskani rodzice rozwiązują zagadkę blizny na brzuchu swojej córki (825)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Ostatni żart (826)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (11)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (12)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1137)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (6)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Ofiara (23)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Moje serce należy do taty (24)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Samotny wilk (1)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Skradziona miłość (2)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (429)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (999)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1097)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (816)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Słowobranie
8:25program publicystyczny
Pogranicze w ogniu (21/24)
9:05serial sensacyjny
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (841)
6:00teleturniej
Stacja Arktyka: Hornsund wzywa
6:30cykl dokumentalny
Kuchnia dwudziestolecia: Żołądki i pyzy, czyli jedzenie uliczne (23)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (994)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (6)
7:30program rozrywkowy
Porzucone budowle 6 (11)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 6 (12)
9:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry: Dolina Dolnej Wisły (7)
6:30serial dokumentalny
Transfer kosmicznej energii
7:00film krótkometrażowy
Maskarada
7:30film krótkometrażowy
Plaża
8:00film krótkometrażowy
Grantchester 7 (5)
8:30serial kryminalny
Grantchester 7 (6)
9:30serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (12)
6:00serial kryminalny
Rekrut (6)
7:00serial kryminalny
MacGyver 5 (2)
8:00serial akcji
MacGyver 5 (3)
8:55serial akcji
Rekrut (6)
9:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Voodoo tata
od 4:50komedia
Miasta rytm: Bydgoszcz
6:15serial dokumentalny
Chiński sen
8:45film dokumentalny
CANAL+ Family
Bing 2 (1)
6:00serial animowany
Bing 2 (2)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (15)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (16)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (9)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (21)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (22)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (23)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (19)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
The Hero
6:30film krótkometrażowy
Miss mokrego podkoszulka
7:00komedia
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:05film animowany
Aktualności filmowe+
9:45magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
9:50serial dokumentalny
CBS Europa
Dyskretny romans
6:00komedia romantyczna
Dobra partia
7:50komedia romantyczna
Hollarsowie
9:40komediodramat
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Murdoch, kaliber 38 (9)
6:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Wszystko się wali: część 1 (10)
7:25serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Klaustrofobia (15)
8:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Cień przeszłości (16)
9:15serial sensacyjny
HBO 2
Miłość na nowo
6:00komedia romantyczna
Kong: Wyspa Czaszki
7:45film przygodowy
Zielona Latarnia: Strzeż się mojej mocy
9:45film animowany
HBO 3
Niepodobni
6:00komedia
Stażyści
7:35komedia
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Pork Chop Indeterminacy (15)
9:35serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Peanut Reaction (16)
9:55serial komediowy
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (10-ost.)
6:05serial dokumentalny
Miasta rytm (1)
7:05serial dokumentalny
Och! Kabaret 2 (7)
8:05program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (122)
9:05program rozrywkowy
Kino TV
Bonanza: Ucieczka do Ponderosy
od 5:55serial obyczajowy
Trudny pacjent
6:55thriller
Celnicy 3 (4)
8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (5)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Tajemnice Błękitnego Ekspresu
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (106)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (107)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (108)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Śmierć chłopca (15)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (13)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (14)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Nowa Scena Śmiechu: Andrzej Grabowski - SPA (12)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (45)
6:10program rozrywkowy
Złoty interes (7)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (2)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Handlarz dziećmi (82)
9:00serial kryminalny
Warner TV
Laboratorium Dextera (10)
6:00serial animowany
Cudotwórcy 3 (3)
6:15serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Duke'owie pod przykrywką, część 2 (17)
6:55serial komediowy
Alf 3: Przesąd (19)
7:55serial komediowy
Alf 3: Dwóch adoratorów (20)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (18)
8:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (19)
9:50serial obyczajowy
SPORTOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
CANAL+ Sport
Basket+
6:00newsy sportowe
Basket Office
6:15magazyn koszykarski
Ekstraklasa po godzinach
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga francuska
9:00mecz: RC Lens - Le Havre AC
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
6:00magazyn piłkarski
Basket+
7:45newsy sportowe
Telesprzedaż
8:00
Ekstrapaka: 27. kolejka
9:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
6:30lekkoatletyka
Kolarstwo: Giro d'Abruzzo
8:301. etap
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Keqiao
9:30finały boulderingu kobiet
Eurosport 2
Chasing Glory
7:30magazyn sportowy
Chasing Glory
8:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Abruzzo
9:301. etap
Polsat Sport News
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:30mecz fazy play-off
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 5:30program informacyjny
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Polska 2 (12)
8:30sporty siłowe
Piłka nożna: 2. liga
9:25mecz: Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!